Beharangozó

NB I-es felnőtt csapatunk előbb a hét közepén a Kisvárda Master Good SE együttesét fogadja az ÉRD Arénában, majd vasárnap a Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE otthonában lép pályára. A szerdai mérkőzésre jegyek már kaphatóak az ÉRD Aréna jegypénztárában, és online az ÉRD Aréna weboldalán! Utánpótlás együtteseink kilenc mérkőzést vívnak a héten.

K&H női kézilabda liga - 22. forduló
ÉRD - Kisvárda Master Good SE


Időpont: 2018. április 25., szerda 18:00
Helyszín: ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)
Játékvezetők: Bíró Ádám, Kiss Olivér

 

K&H női kézilabda liga - 23. forduló
Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE - ÉRD


Időpont: 2018. április 29., vasárnap 17:00
Helyszín: Messzi István Sportcsarnok (6000 Kecskemét, Olimpia u. 1/a)
Játékvezetők: Asztalos Bence, Bárkányi Gábor
 

Szurkolói információk:

A szerdai ÉRD - Kisvárda Master Good SE találkozóra jegyek már kaphatóak az ÉRD Aréna jegypénztárában, és online az ÉRD Aréna weboldalán. A mérkőzés napján 8 - 12 között az uszoda jegypénztárában, 12 órától a sportcsarnok jegypénztárában lehet jegyet váltani a mérkőzésre. 

A mérkőzésre érvényes jegyárak:

Felnőtt: 1500 Ft
Diák (érvényes diákigazolvánnyal): 800 Ft
Nyugdíjas (érvényes nyugdíjas igazolvánnyal): 800 Ft

A belépés 6 év alatt ingyenes! 

DÍJMENTES JEGYEK

Részletes információ: http://handballerd.hu/dijmentesjegyek.php

A hét ÉRD mérkőzései:

2018. április 24., kedd

Ifjúsági III. osztály | Batthyány Sportcsarnok (2030 Érd, Fácán köz 2.)

17:00 ÉRD II - Kiskunhalas UKSC

 

2018. április 25., szerda

Serdülő I. osztály | ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)

13:30 ÉRD - NEKA

 

Ifjúsági I. osztály | ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)

15:30 ÉRD - NEKA I

 

NB I felnőtt | ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)

18:00 ÉRD - Kisvárda Master Good SE

 

2018. április 28., szombat

U13 2. osztály felsőház | Budaörs Városi Sportcsarnok (2040 Budaörs, Hársfa utca 6.)

10:00 ÉRD - Inárcs-Örkény KC

12:00 ÉRD - Dabas KC VSE

 

 

U13 1. osztály 19-24. helyért | Köfém Csarnok (8000 Székesfehérvár, Verseci út 1-15.)

11:00 ÉRD - GVM Europe-Vác

13:00 ÉRD - Kisvárdai KC

 

Pest megye ifjúsági 17-19. helyért | Csömöri Sportcsarnok (2141 Csömör, Major utca 7-9.)

14:30 Csömöri KSK - ÉRD III

 

2018. április 29., vasárnap

Serdülő III. osztály | Dunaújvárosi Sportcsarnok (2400 Dunaújváros, Eszperantó út 4.)

11:00 Dunaújvárosi AC - ÉRD II

 

NB I felnőtt | Messzi István Sportcsarnok (6000 Kecskemét, Olimpia u. 1/a)

17:00 Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE - ÉRD

 

Hajrá ÉRD!

Felnőtt csapatunk szombaton az FTC-Rail Cargo Hungaria otthonában lép pályára a K&H női kézilabda liga 21. fordulójában. Utánpótlás együtteseink tizenkét mérkőzésen szerepelnek a héten.

K&H női kézilabda liga - 21. forduló
FTC-Rail Cargo Hungaria - ÉRD


Időpont: 2018. április 21., szombat 15:00
Helyszín: Elek Gyula Aréna (1101 Budapest, Kőbányai út 47/a)
Játékvezetők: Bócz László, Wiedemann Viktor

A hét ÉRD mérkőzései:

2018. április 21., szombat

Serdülő III. osztály | Batthyány Sportcsarnok (2030 Érd, Fácán köz 2.)

10:00 ÉRD II - Vecsés SE Jusec

 

Serdülő I. osztály | Batthyány Sportcsarnok (2030 Érd, Fácán köz 2.)

12:00 ÉRD - KSI Kézilabda Akadémia

 

Ifjúsági III. osztály | Batthyány Sportcsarnok (2030 Érd, Fácán köz 2.)

14:00 ÉRD II - Kecel KC

 

NB I felnőtt | Elek Gyula Aréna (1101 Budapest, Kőbányai út 47/a)

15:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - ÉRD

 

Pest megye negyeddöntő | Batthyány Sportcsarnok (2030 Érd, Fácán köz 2.)

17:00 ÉRD II - Hatvani KSZSE

 

2018. április 22., vasárnap

Pest megye ifjúsági | ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)

09:00 ÉRD III - Dunavarsányi TE

 

Ifjúsági I. osztály | ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)

11:00 ÉRD - NEKA II

 

U10 Kovács László régió | Budaörs Városi Sportcsarnok (2040 Budaörs, Hársfa utca 6.)

14:45 ÉRD - Aranyszarvas SE

17:00 Dömsödi USE - ÉRD

 

U8 Kovács László régió | Ceglédi Gál József Sportcsarnok (2700 Cegléd, Rákóczi út 33.)

15:30 ÉRD I - Maglódi TC

16:30 ÉRD II - EURONOVEX USE

17:00 ÉRD II - Dömsödi USE

17:00 EURONOVEX USE - ÉRD I

 

Bp. I.o. felnőtt | ÁMK Sportcsarnok (1211 Budapest Simon Bolivár sétány 1-3.)

17:45 ÉRD III - FSzSE

 

Hajrá ÉRD!

Szombaton a K&H női kézilabda liga 20. fordulójában lányaink a Dunaújvárosi Kohász KA csapata ellen lépnek pályára. A mérkőzésre jegyek kaphatóak az ÉRD Aréna jegypénztárában, és online az ÉRD Aréna weboldalán.

K&H női kézilabda liga - 20. forduló
ÉRD - Dunaújvárosi Kohász KA


Időpont: 2018. április 14., szombat 18:00
Helyszín: ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert

Szurkolói információk:

A találkozóra jegyek már kaphatóak az ÉRD Aréna jegypénztárában, és online az ÉRD Aréna weboldalán. A mérkőzés napján 8 - 12 között az uszoda jegypénztárában, 12 órától a sportcsarnok jegypénztárában lehet jegyet váltani a mérkőzésre. 

A mérkőzésre érvényes jegyárak:

Felnőtt: 1500 Ft
Diák (érvényes diákigazolvánnyal): 800 Ft
Nyugdíjas (érvényes nyugdíjas igazolvánnyal): 800 Ft

A belépés 6 év alatt ingyenes! 

DÍJMENTES JEGYEK

Részletes információ: http://handballerd.hu/dijmentesjegyek.php

 

A hét ÉRD mérkőzései:

2018. április 14., szombat

Serdülő III. osztály | Szári Sportcsarnok (2066, Szár Forrás út 1.)

10:00 Bicskei TC - ÉRD II

 

Serdülő I. osztály | Kozármisleny Városi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 55.)

14:00 Kozármisleny Sportegyesület - ÉRD

 

Ifjúsági I. osztály | Kozármisleny Városi Sportcsarnok (7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 55.)

16:00 Kozármisleny Sportegyesület - ÉRD

 

Bp. I.o. felnőtt | Emszt Kálmánné Sportcsarnok (1097 Budapest, Könyves K. krt. 28.)

17:15 Gázművek MTE NKE - ÉRD III

 

NB I felnőtt | ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)

18:00 ÉRD - Dunaújvárosi Kohász KA

 

2018. április 15., vasárnap

U11 Kovács László régió | Batthyány Sportcsarnok (2030 Érd, Fácán köz 2.)

09:00 ÉRD - Kántor Anikó SE

14:00 Gyömrői Kézilabda Akadémia - ÉRD

 

Pest megyei felnőtt negyeddöntő | Hatvani Kodály Zoltán Ált. Isk. (3000 Hatvan, Géza fejedelem u. 2.)

11:30 Hatvani KSZSE - ÉRD II

 

Hajrá ÉRD!

Felnőtt csapatunk pénteken a K&H női kézilabda liga 19. fordulójában a DVSC-TVP ellen lép pályára a Hódos Imre Sportcsarnokban. Utánpótlás együtteseink tizenegy mérkőzést vívnak a héten.

K&H női kézilabda liga - 19. forduló
DVSC-TVP - ÉRD


Időpont: 2018. április 6., péntek 18:00
Helyszín: Hódos Imre Sportcsarnok (4028 Debrecen, Kassai út 32-34.)
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor

A hazai klub tájékoztatása szerint a DVSC-TVP–Érd női kézilabda bajnoki mérkőzésre a Hódos Imre Rendezvénycsarnokban folyó átalakítási munkálatok, illetve a megszigorított biztonsági intézkedések miatt a vendégszurkolók részére a helyszínen nem lesz jegyértékesítés.

A hét ÉRD mérkőzései:

2018. április 4., szerda

Ifjúsági III. osztály | Treff Sportcsarnok (2030 Érd, Piroska utca 6.)

17:00 ÉRD II - Óbudai Kézilabda Sportiskola SE

 

2018. április 5., csütörtök

Ifjúsági I. osztály | ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.) 

17:00 ÉRD - Alba Fehérvár KC

 

Serdülő I. osztály | ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.) 

19:00 ÉRD - Alba Fehérvár KC

 

2018. április 6., péntek

Serdülő III. osztály | Kelebia Városi Sportcsarnok (6423 Kelebia, Bajcsy-Zsilinszky utca 43.)

17:00 Bácsalmási PVSE - ÉRD II

 

NB I Felnőtt | Hódos Imre Sportcsarnok (4028 Debrecen, Kassai út 32-34.)

18:00 DVSC-TVP - ÉRD

 

2018. április 7., szombat

 

Serdülő III. osztály |  Treff Sportcsarnok (2030 Érd, Piroska utca 6.)

09:00 ÉRD II - Szigetszentmiklós NKSE

 

U13 1. osztály 19-24. helyért | Treff Sportcsarnok (2030 Érd, Piroska utca 6.)

13:00 ÉRD - Alba Fehérvár KC

18:00 Tatabányai SC - ÉRD

 

2018. április 8., vasárnap

U9 Kovács László régió | Ceglédi Gál József Sportcsarnok 

09:00 ÉRD II - Ceglédi KCSE

09:45 ÉRD I - Százhalombattai VUK SE

11:15 Kóka KSK - ÉRD I

12:00 Százhalombattai VUK SE - ÉRD II

 

Bp. I.o. felnőtt | Treff Sportcsarnok (2030 Érd, Piroska utca 6.)

18:00 ÉRD III - Gödöllői KC

 

Hajrá ÉRD!

Korosztály: 

A március 31-én és április 1-jén megrendezésre kerülő Török Bódog női kézilabda Magyar Kupa négyes döntőjénel első napján a Siófok KC együttese lesz az ellenfelünk a fináléba jutásért.

Török Bódog női Magyar Kupa négyes döntő program 2017/2018:

2018. március 31., szombat

13:00 FTC-Rail Cargo Hungaria - Győri Audi ETO KC

15:15 Siófok KC - ÉRD

2018. április 1., vasárnap

14:00 Bronzmérkőzés

16:30 Döntő

Nyereményjátékkal is készülünk minden kedves szurkolónknak: a négyes döntő helyszínére narancssárgában érkezők (mez, ÉRD póló, sima narancssárga póló/pullóver, stb.) kapnak egy számozott sorsjegyet, és április 5-én kisorsoljuk az ÉRD lányok - külön az erre az alkalomra készített – egyedi bemelegítőpólóit (összesen 16 db-ot), melyeket természetesen dedikál az egész csapat! Aki mind a két nap jelen lesz a mérkőzésen, dupla eséllyel indul a nyereményért, mert szombaton és vasárnap is kaphat sorsjegyet. 

A héten NB I-es felnőtt csapatunk a válogatott szünet miatt nem lép pályára, de utánpótlás együtteseink tíz mérkőzést vívnak a héten.

A hét ÉRD mérkőzései:

2018. március 24., szombat

Pest megye ifjúsági | Batthyány Sportcsarnok (2030 Érd, Fácán köz 2.)

09:00 ÉRD III - FSzSE

 

Pest megye felnőtt | Batthyány Sportcsarnok (2030 Érd, Fácán köz 2.)

11:00  ÉRD II - Budai Farkasok

 

Bp. I.o. felnőtt | Tempo Kézilabda Csarnok (1183 Budapest, Gyöngyvirág u. 43.)

12:00 Tempo KSE - ÉRD III

 

 

U13 1. osztály 19-24 helyezésért | Kisvárda Városi Sportcsarnok (4600 Kisvárda, Flórián tér 6.)

12:00 ÉRD - Oxxo Energy Orosházi NKC

15:00 GVM Europe-Vác - ÉRD

 

2018. március 25., vasárnap

U8 Kovács László régió | Budaörs Városi Sportcsarnok (2040 Budaörs, Hársfa utca 6.)

09:30 ÉRD I - Alsónémedi SE

09:30 Dömsödi USE - ÉRD II

10:30 Budaörsi KSE - ÉRD I

10:30 Alsónémedi SE - ÉRD II

 

U13 2. osztály Kovács L. régió Felsőház | Vecsési Városi Sportcsarnok (2220 Vecsés, Fő út 90-92.)

10:00 ÉRD - Budaörsi KSE

13:00 Ceglédi KCSE - ÉRD

 

Hajrá ÉRD!

A hét közepén NB I-es felnőtt együttesünk a K&H női kézilabda liga 18. fordulójában a Győri Audi ETO KC ellen lép pályára, míg utánpótlás csapataink négy mérkőzést vívnak a héten.

K&H női kézilabda liga - 18. forduló
Győri Audi ETO KC - ÉRD


Időpont: 2018. március 14., szerda 19:00
Helyszín: Audi Aréna Győr (9027 Győr, Kiskút liget)
Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs

A hét ÉRD mérkőzései:

2018. március 14., szerda

Serdülő I. osztály | Dunaújvárosi Sportcsarnok (2400 Dunaújváros, Eszperantó út 4.)

16:00 DKKA - ÉRD

 

Ifjúsági I. osztály | Dunaújvárosi Sportcsarnok (2400 Dunaújváros, Eszperantó út 4.)

18:00 DKKA - ÉRD

 

NB I Felnőtt | Audi Aréna Győr (9027 Győr, Kiskút liget)

19:00 Győri Audi ETO KC - ÉRD 

 

2018. március 16., péntek

Ifjúsági III. osztály | Elek Gyula Aréna (1101 Budapest, Kőbányai út 47/A.)

11:00 FTC II-Allimax - ÉRD II

 

2018. március 18., vasárnap

Serdülő III. osztály | Kecskeméti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk. (6000 Kecskemét, Tóth László sétány 2.)  

15:00 Kecskeméti NKSE - ÉRD II

 

Bp. I.o. felnőtt | ÁMK Sportcsarnok (1211 Budapest, Simon Bolivár stny. 1-3.)

18:45 ÉRD III - Készenléti RSE

 

Hajrá ÉRD!

Vasárnap a K&H női kézilabda liga 17. fordulójában a Siófok KC együttesét fogadjuk az ÉRD Arénában. A mérkőzésére jegyek már kaphatóak az ÉRD Aréna jegypénztárában, és online az ÉRD Aréna weboldalán! Utánpótlás együtteseink 14 mérkőzést vívnak a héten.

K&H női kézilabda liga - 17. forduló
ÉRD - Siófok KC


Időpont: 2018. március 11., vasárnap 16:00
Helyszín: ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)
Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter

 

Szurkolói információk:

A találkozóra jegyek már kaphatóak az ÉRD Aréna jegypénztárában, és online az ÉRD Aréna weboldalán. A mérkőzés napján 8 - 12 között az uszoda jegypénztárában, 12 órától a sportcsarnok jegypénztárában lehet jegyet váltani a mérkőzésre.

A mérkőzésre érvényes jegyárak:

Felnőtt: 1500 Ft
Diák (érvényes diákigazolvánnyal): 800 Ft
Nyugdíjas (érvényes nyugdíjas igazolvánnyal): 800 Ft

A belépés 6 év alatt ingyenes!

DÍJMENTES JEGYEK

Részletes információ: http://handballerd.hu/dijmentesjegyek.php

 

A hét ÉRD mérkőzései:

2018. március 7., szerda

Serdülő I. osztály | ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)

16:45 ÉRD - Bajnok DSE Nemesvámos

 

Ifjúsági III. osztály | Treff Sportcsarnok (2030 Érd, Piroska utca 6.) 

17:00 ÉRD II - Budaörs Handball II

 

Ifjúsági I. osztály | ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)

18:45 ÉRD - Bajnok DSE Nemesvámos

 

2018. március 8., csütörtök

Bp. I.o. női felnőtt | ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)

19:30 ÉRD III - Malév Sport Club

 

2018. március 9., péntek

Pest megye ifjúsági | Martonvásári Tóth Iván Sportcsarnok (2462 Martonvásár, Szent László út 2.)

18:00 Martonvásári KSE - ÉRD III

 

2018. március 10., szombat

U13 1. osztály Alsóház | Dunaújvárosi Sportcsarnok (2400 Dunaújváros, Eszperantó út 4.)

09:00 DKKA - ÉRD

11:00 Tatabányai SC - ÉRD

 

U13 2. osztály Felsőház | Batthyány Sportcsarnok (2030 Érd, Fácán köz 2.)

09:00 Dabas KC VSE - ÉRD

14:00 Vecsési SE - ÉRD

 

Pest megye felnőtt | Huszka Hermina Általános Iskola (2377 Örkény, Bartók Béla utca 43.)

14:00 Inárcs-Örkény KC II - ÉRD II

 

2018. március 11., vasárnap

Serdülő III. osztály | Treff Sportcsarnok (2030 Érd, Piroska utca 6.) 

10:00 ÉRD II - Ceglédi KCSE

 

U9 Kovács László régió | Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium (2000 Szentendre, Kálvária út 16.)

12:15 ÉRD I - Farkasvár DSE

13:45 ÉRD I - Ceglédi KCSE

13:00 ÉRD II - Kóka KSK

16:00 ÉRD II - Farkasvár DSE

 

NB I Felnőtt | ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)

16:00 ÉRD - Siófok KC

 

Hajrá ÉRD!

NB I-es felnőtt csapatunk a hét első napján Balatonbogláron a junior válogatott ellen lép pályára, míg szombaton a K&H női kézilabda liga 16. fordulójában az MTK Budapest vendégei leszünk. Utánpótlás együtteseink tizenegy mérkőzést vívnak a héten.

junior válogatott - ÉRD

Időpont: 2018. február 24., hétfő 16:00
Helyszín: NEKA Csarnok (8630 Balatonboglár, Gaál Gaszton utca 58.)
Játékvezetők: Ónodi Erika, Őri Erika

 

K&H női kézilabda liga - 16. forduló
MTK Budapest - ÉRD

Időpont: 2018. március 3., szombat 18:00
Helyszín: Elektromos csarnok (1138 Budapest, Népfürdő utca 18.-20.)
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert

A hét ÉRD mérkőzései:

2018. február 26., hétfő

Női mérkőzés | NEKA csarnok (8630 Balatonboglár, Gaál Gaszton utca 58.)

16:00 Női Junior Válogatott - ÉRD

 

2018. február 27., kedd

Serdülő III. osztály | Százhalombattai Városi Szabadidő Központ (2440 Százhalombatta, Vasút utca 42.)

16:00 Százhalombattai VUK SE - ÉRD II

 

2018. március 3., szombat

Pest megye felnőtt | Treff Sportcsarnok (2030 Érd, Piroska utca 6.)

10:00 ÉRD II - Bugyi SE

 

Pest megye ifjúsági | Treff Sportcsarnok (2030 Érd, Piroska utca 6.)

12:00 ÉRD III - Bugyi SE

 

U10 Kovács László régió | Batthyány Sportcsarnok (2030 Érd, Fácán köz 2.)

10:30 Pilisvörösvári KSK - ÉRD

12:00 GVM Europe-Vác - ÉRD

 

Ifjúsági III. osztály | Kalocsai Városi Sportcsarnok (6300 Kalocsa, Martinovics Ignác utca 2.)

11:00 Gézengúz UKC - ÉRD II

 

NB I Felnőtt | Elektromos Sportcsarnok

18:00 MTK Budapest - ÉRD

 

2018. március 4., vasárnap

Serdülő I. osztály | Audi Aréna Győr (9027 Győr, Kiskút liget)

11:00 Győri Audi ETO KC - ÉRD

 

U11 Kovács László régió B | Tököl Városi Sportcsarnok (2316 Tököl, Aradi utca 56.)

11:00 ÉRD - Szigetszentmiklós NKSE

14:00 Százhalombattai VUK SE - ÉRD

 

Ifjúsági I. osztály | Audi Aréna Győr (9027 Győr, Kiskút liget)

13:00 Győri Audi ETO KC I - ÉRD

 

Bp. I.o. felnőtt | Budaörs Városi Sportcsarnok (2040 Budaörs, Hársfa utca 6.)

16:30 Budaörs Handball ifjúsági - ÉRD III

 

Hajrá ÉRD!

Lányaink szombaton a K&H női kézilabda liga 15. fordulójában a Vasas SC együttesét fogadják hazai pályán. A találkozóra jegyek már kaphatóak az ÉRD Aréna jegypénztárában, és online az ÉRD Aréna weboldalán! 

K&H női kézilabda liga 15. forduló
ÉRD - Vasas SC


Időpont: 2018. február 24., szombat 18:00
Helyszín: ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)
Játékvezetők: Mizsák Dominika, Schmidt Orsolya

Szurkolói információk:

A találkozóra jegyek már kaphatóak az ÉRD Aréna jegypénztárában, és online az ÉRD Aréna weboldalán. A mérkőzés napján 8 - 12 között az uszoda jegypénztárában, 12 órától a sportcsarnok jegypénztárában lehet jegyet váltani a mérkőzésre. 

A mérkőzésre érvényes jegyárak:

Felnőtt: 1500 Ft
Diák (érvényes diákigazolvánnyal): 800 Ft
Nyugdíjas (érvényes nyugdíjas igazolvánnyal): 800 Ft

A belépés 6 év alatt ingyenes! 

DÍJMENTES JEGYEK

Részletes információ: http://handballerd.hu/dijmentesjegyek.php

 

A hét ÉRD mérkőzései:

2018. február 21., szerda

Ifjúsági I. osztály | ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)

17:00 ÉRD - Swietelsky-Szombathelyi KKA

 

Női Ifjúsági III. osztály | Treff Sportcsarnok (2030 Érd, Piroska utca 6.) 

17:00 ÉRD II - Kiskőrösi NKSZSE

 

Serdülő I. osztály | ÉRD Aréna (2030 Érd, Velencei út 39-41.)

19:00 ÉRD - Swietelsky-Szombathelyi KKA

 

2018. február 24., szombat

U8 Kovács László régió | GEAC Sportcsarnok (2105 Gödöllő, Páter Károly utca 1.)

09:30 Dömsödi USE - ÉRD I

10:30 Alsónémedi SE - ÉRD I

10:30 ÉRD II - EURONOVEX USE

11:30 Budaörsi KSE - ÉRD II

 

Serdülő III. osztály | Batthyány Sportcsarnok (2030 Érd, Fácán köz 2.)

10:00 ÉRD II - Inárcs-Örkény KC

 

U13 2. osztály Felsőház | Huszka Hermina Ált. Isk. (2377 Örkény, Bartók Béla utca 43 .)

11:00 ÉRD - Ceglédi KCSE

14:00 Inárcs-Örkény KC - ÉRD

 

K&H liga felnőtt | ÉRD Aréna

18:00 ÉRD - Vasas SC

 

2018. február 25., vasárnap

U13 1. osztály Alsóház | Budaörs Városi Sportcsarnok (2040 Budaörs, Hársfa utca 6.)

11:00 ÉRD - Alba Fehérvár KC

13:00 ÉRD - Tatabányai SC

 

Pest megye felnőtt | Albertirsa Sportcsarnok (2730 Albertirsa, Győzelem utca 1.)

15:00 Albertirsa SE - ÉRD II

 

Pest megye ifjúsági | Albertirsa Sportcsarnok (2730 Albertirsa, Győzelem utca 1.)

17:00 Albertirsa SE - ÉRD III

 

 

Bp. I.o. felnőtt | ÁMK Sportcsarnok (1211 Budapest, Simon Bolivár stny. 1-3.)

17:45 ÉRD III - Pestszentimrei SK

 

Hajrá ÉRD!

Támogatóink

Médiapartnereink