Eredmények

NB I női felnőtt 2017/2018 26. forduló
Időpont: 
2018. május 23. 18:00

29

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 3
Gávai Szonja 1
Bernát Dorina
Szabó Laura 1 (1)
Bulatović Andjela 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Kiss Nikolett
Signaté Mariama 4
Jamina Roberts 3
Krpez Slezák Katarina 8 (4)
Tóth Gabriella 5
Julie Foggea
Domokos Dalma 1 (1)
Moncz Nikolett
Budaörs Handball
Wéninger Alexa
Lipovics Gabriella
Szabadfi Ágnes 2
Zsigmond Vivien
Juhos Kata 2
Kiskartali Zsófia
Gerháth Fanni 7
Berta Bianka
Mézes Laura 2
Pálos-Bognár Barbara
Hornyák Ágnes 3
Farkas Evelin
Brettner Zsófia Dorina 1
Ertl Rebeka 2
Kemény Dóra 1 (1)
Pásztor Noémi 1

21

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
MIHÁLY Attila

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1300 fő
Játékvezetők: Medve Róbert, Tarnavölgyi Gergely
NB I női felnőtt 2017/2018 25. forduló
Időpont: 
2018. május 18. 19:00

21

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
DELI Rita

Alba Fehérvár KC
Májer Krisztina
Yana Zhilinskaite
Jelena Lavko 3 (1)
Claudine Mendy 3
Olga Gorshenina 5
Hudra Enikő
Herr Orsolya
Pelczéder Orsolya 3
Elena Gjorgjijevska 1
Mistina Kitty 1
Boldizsár Bianka
Gabina Lima Flavia
Do Nascimento Alexandra Priscila 4 (1)
Temes Bernadett 1
Rózsás Josephine
Utasi Linda
ÉRD
Coralie Lassource 1
Gávai Szonja 2
Bernát Dorina
Szabó Laura 5 (1)
Bulatović Andjela
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Kiss Nikolett
Signaté Mariama 4
Jamina Roberts 1
Krpez Slezák Katarina 4 (1)
Tóth Gabriella
Julie Foggea
Domokos Dalma
Moncz Nikolett

18

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Nézőszám: 
500 fő
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
Leány Serdülő III. osztály 22. forduló
Időpont: 
2018. május 17. 17:00

16

(4)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
NAGYNÉ HOSSZÚ Mónika

Budai Farkasok KK
Wentzel Réka
Bari Csenge 5 (1)
Vámossy-Nagy Viktória 2
Kiss Mercédesz 7 (2)
Déberling Borbála
Bakonyi Boglárka
Bakó Jázmin-Enikő 1
Tugyi Viktória
Győrfi Lili
Geiger Anna 1
Veres Vivien
Áprily Dóra
ÉRD
Droba Panna 3
Gulyás Renáta 4
Zimek Krisztina 11
Esősi Laura Vivien 1
Galkó Laura 10 (1)
Baranyai Benita 2
Brunecker Flóra 3 (1)
Kasza Vivien
Nagy Nikolett 2 (1)
Gábor Vivien
Lázár Evelin Eszter

36

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
Pest megye női ifjúsági 22. forduló
Időpont: 
2018. május 14. 18:00

41

(22)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 13/8

Vezetőedző
CSENKI Balázs

Dunavarsányi TE
Harci Bernadett 2
Tóth Dorottya 5 (1)
Csergő Csenge
Babinszky Lara 10
Ónodi Vivien
Fejér Barbara 5
Burgus Nikolett 4
Ónodi Virág 4 (2)
Molnár Henrietta 1
Simoncini Paola 6 (3)
Szabó Vanessza
Kovács Alíz
Krasznai Kata 4 (2)
ÉRD
Droba Panna 2
Gulyás Renáta
Berta Réka 5
Csamangó Dorina 9 (3)
Kovács Barbara 1
Almási Anna Dóra
Baranyai Benita 2
Kasza Vivien
Benedek Bianka
Szunyok Renáta
Molnár Zsófia 3
Ványai Fanni Lili
Halmi Panna 3

25

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Isk.
Játékvezetők: Czövek Gábor, Csorba Tamás
Bp. női I. osztály felnőtt 21. forduló
Időpont: 
2018. május 13. 18:45

19

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Fedor Judit 3
Szabó Éva
Kubinszkiné-Hegedüs Mariann 1
Karóczkai Katalin
Tánczos Tímea 3
Maurer Nikolett 1
Antal Beáta 7 (3)
Bartha Réka Dorottya 4
Kőbánya SC
Orsolits Barbara 3
Szűcs Ágnes 1
Rácz Judit 8
Nagyné Vitéz Andrea
Szucsánszki Judit 6 (4)
Halász Gabriella
Nagy Alexandra 1
Bilek Krisztina 1
Piákné Kiskó Éva
Ihász Klára
Major Ildikó 3
Bartha Anikó 1

24

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
SZUCSÁNSZKI László

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyimesi Zsolt, Sipos Gábor Krisztián
Pest megye női felnőtt 22. forduló
Időpont: 
2018. május 13. 10:00

45

(22)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 6
Merő Dóra
Király Hajnalka
Czirják Orsolya 4
Domokos Dalma 12
Márczy Tekla 10 (2)
Szalóczy Emma
Kincses Janka
Király Réka 5
Kóka Mariann 2
Landi Gabriella
Urbányi Sára 4
Apáti Zsófia 2
Moncz Nikolett
Ökrös Alexandra
Csömöri KSK
Merse Szilvia 4
Tihanyi Nóra 5
Orbán Anikó 4
Marosi Nóra
Nehéz Tímea 3
Pácz Viktória
Agárdi Jasmin 5
Farkas Mária 1
Mészáros Anett 2
Kis Bernadett 5
Iványi Veronika 3
Hecz Anett 2

34

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
TURÁK Csaba

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zoltán, Kolarovszki Zoltán
U9 Kisiskolás bajnokság 6. forduló
Időpont: 
2018. május 12. 16:00

10

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
KESZTHELYINÉ TÓTH Ildikó

Ceglédi Kék Cápák SE
Kaposvári Vanda 5
Nagy Antónia
Farkas Boglárka
Csombai Izabella
Kuszkó Cintia
Tukacs Petra
Beréti Lili
Öhler Laura 1
Kovács Emma
Ferenczi Lili 2 (1)
Dobozi Luca 2
ÉRD 2
Domján Boglárka
Szunyok Regina 3 (2)
Domján Zsófia
Kota Mária Emma
Gáspár Hanna 1
Kis Hanna
Ódor Nikolett 3 (1)
Pásztor Adél 1

8

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
PEMÜ Sportcsanok
Játékvezetők: Ináncsi László,
U9 Kisiskolás bajnokság 6. forduló
Időpont: 
2018. május 12. 11:15

21

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

ÉRD 1
Tóth Nóra
Csépány Boglárka Mária 5
Kulcsár Dorka
Kovács Lora 8
Tomcsányi Anett 6
Kulcsár Nelli
Majer Szonja Hanna 2 (1)
Kalmár Kitti
Újházi Réka Angelika
Solymári SC
Tallér Nikolett
Dálnoki Liliána
Müller Gabriella 1
Pehatsek Noémi 9
Pehatsek Rebeka
Scheuring Mónika
Havasi Petra
Richolm Johanna 1
Juhász Olívia
Drávai Lívia
Juhász Léda
Toldi Kitti

11

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
BLONSZKI Gábor

Helyszín: 
PEMÜ Sportcsanok
Játékvezetők: Ináncsi László, Lovász Tibor
U9 Kisiskolás bajnokság 6. forduló
Időpont: 
2018. május 12. 09:45

18

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
FARKAS Roland

ÉRD 1
Tóth Nóra
Csépány Boglárka Mária 3
Kulcsár Dorka
Kovács Lora 2
Tomcsányi Anett 10 (2)
Kulcsár Nelli
Majer Szonja Hanna
Újházi Réka Angelika 3
Kalmár Kitti
ÉRD 2
Domján Boglárka
Szunyok Regina 1
Domján Zsófia
Kota Mária Emma
Gáspár Hanna
Kis Hanna
Ódor Nikolett 5
Pásztor Adél 5 (2)

11

(6)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
PEMÜ Sportcsanok
Játékvezetők: Lovász Tibor, Ináncsi László
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 22. forduló
Időpont: 
2018. május 9. 19:00

34

(16)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
PINTÉR Károly

Siófok KC
Lugosi Fruzsina
Ötvös Réka
Szabó Panna 4
Pervein Orsolya 5
Bozsok Dóra 4 (4)
Kamen Chiara
Bodó Szabina 1
Orsós Alexandra 12
Nemes Laura 3
Tóth Alexandra
Balogh Hanga
Barkóczi Dorina 2
Lapos Laura 2
Preisendörfer Gréta 1
Takács Eszter
Póczik Kata
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 2
Domokos Dalma 12 (1)
Márczy Tekla 13
Ágoston Nóra 1
Szalóczy Emma
Zimek Krisztina
Esősi Laura Vivien
Apáti Zsófia 2
Brunecker Flóra
Moncz Nikolett 2
Mórás Luca
Nagy Nikolett
Ökrös Alexandra
Lázár Evelin Eszter

32

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Siófok KC Munkacsarnok
Játékvezetők: Papp Richárd, Soós Csaba
Leány Serdülő I. osztály 22. forduló
Időpont: 
2018. május 9. 17:00

35

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
DABÓCZI Adrienn

Siófok KC
Pete Zsanna 1
Horváth Dóra 2
Nemes Laura 9 (2)
Kocsis Szilvia 1
Ficsor Nóra 3
Balogh Hanga 4
Domokos Diána 1
Király Jázmin 2
Lapos Laura 4 (2)
Orbán Eszter 2
Koósz Evelin 2
Czechmeister Boglárka
Fliszár Panna Dorottya
Konyecsnyik Réka 3
Novák Alexandra 1
Torma Kinga
ÉRD
Cser Liza 2
Fekete Adél
Buzási Boglárka
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka
Szunyok Renáta
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 7 (3)
Mendre Virág 3 (1)
Molnár Zsófia 2 (1)
Tekauer Gréta 2 (1)
Ványai Fanni Lili 1

17

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Siófok KC Munkacsarnok
Játékvezetők: Papp Richárd, Sörös Csaba
Pest megye női felnőtt 21. forduló
Időpont: 
2018. május 6. 18:30

29

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
TURÁK Csaba

Csömöri KSK
Merse Szilvia 3
Tihanyi Nóra
Orbán Anikó 10 (7)
Marosi Nóra
Nehéz Tímea 2
Pácz Viktória
Agárdi Jasmin 7
Mészáros Anett 2
Kis Bernadett 1
Iványi Veronika 3
Hecz Anett 1
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 2
Merő Dóra
Király Hajnalka
Domokos Dalma 10 (1)
Márczy Tekla 14 (2)
Ágoston Nóra 1
Kincses Janka
Király Réka 6
Szalóczy Emma 1
Kóka Mariann 1
Landi Gabriella
Urbányi Sára 1
Moncz Nikolett 3
Ökrös Alexandra

39

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Csömöri Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
Bp. női I. osztály felnőtt 20. forduló
Időpont: 
2018. május 6. 15:30

38

(18)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
MARUSNYIK László

Kinizsi TTK II
Ivanics Adrienn 11
Lázár Bernadett 3
Boros Gabriella 5
Nagy Emese
Tóth Mária
Boros Zsuzsanna 3 (1)
Csobán Erna 10 (3)
Szabó Marica 2
Király Tamásné 1
Nyitrai Ágnes 3
ÉRD
Fedor Judit 5 (1)
Szabó Éva 2
Oláhné Balog Tünde 3
Kubinszkiné-Hegedüs Mariann 1 (1)
Karóczkai Katalin
Tánczos Tímea 2 (1)
Maurer Nikolett
Kemény Andrea 2

15

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Csömöri Sportcsarnok
Játékvezetők: Aranyosi Mária, Gecsei Renáta
Leány U13 I. osztály 19-24. helyért 7. forduló
Időpont: 
2018. május 6. 13:00

16

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
HARSÁNYI Viktor

Oxxo Energy Orosházi Női Kézilabda Club
Neller Alexa
Bedron Viktória
Forrás Réka 7 (3)
Szenteczki Lili 2
Csompora Vanda 2
Prozlik Titanilla 1
Csányi Réka
Györgyi Petra
Kovács Jázmin
Petrina Renáta 3
Sándor Réka 1
ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura 1
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Józsa Anikó
Sári Fanni
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 2 (1)
Pintér Petra 1
Elek Panna
Balogh Vivien Laura 3 (1)
Mihály Beatrix
Vasileiou Sofia 3
Vajda Szonja 8 (3)
Fodor Tamara

19

(9)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 9/5

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Gengeliczky Dávid, Kornreich Gábor
Leány U13 I. osztály 19-24. helyért 8. forduló
Időpont: 
2018. május 6. 11:00

22

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Józsa Anikó
Sári Fanni 5 (2)
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 1
Pintér Petra
Elek Panna
Balogh Vivien Laura 2 (2)
Mihály Beatrix 3
Vasileiou Sofia 3 (1)
Vajda Szonja 6
Fodor Tamara
Zsolnai Arabella Rebeka 2
Tatabányai SC
Darmó Réka
Jaczkó Lili 6 (4)
Kiss Csenge 3
Pretsner Hanga 3
Tordai Laura 1
Nagy Dorina 2
Hoffmann Lotti 4
Stockbauer Luca 5
Moharos Napsugár 1
Pulik Dorottya 2 (1)
Maller Szabina
Fodor Lili
Kalmár Zoé

27

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
GYURKOVICS István

Helyszín: 
Földi Imre Sportcsarnok
Játékvezetők: Gengeliczky Dávid, Horváth Kristóf
U10 Kisiskolás bajnokság 6. forduló
Időpont: 
2018. május 5. 12:15

18

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KACSÓNÉ OTTÓ Ágnes

GVM Europe-Vác
Sinkó Bettina 1
Czikk Nóra 1
Kacsó Noémi 9
Nagy Vivien
Krajnyik Lilien
Csányi Míra
Perjési Csenge 2
Jelovac Sára
Mihajlik Hanga
Buczkó Viktória
Kiss Fruzsina 5
ÉRD
Spinner Jázmin
Koncz Panna
Kormos Nóra
Gerzánics Villő Emese 1 (1)
Bédi Ágnes Anna
György Zsanett 1
Jankó Kira Darina
Pintér Dominika
Verbősy Hajnalka Dóra 2
Konkoly Boglárka 2
Steierlein Léda
Blandl Regina
Dulka Lili Zora
Heimfahrt Adrienn

6

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Lázár Zoltán, Soós Kristóf
Leány Serdülő III. osztály 21. forduló
Időpont: 
2018. május 5. 10:00

34

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Droba Panna 3
Dezsényi Virág
Gulyás Renáta
Zimek Krisztina 8 (1)
Esősi Laura Vivien 1
Galkó Laura 2
Apáti Zsófia 9
Baranyai Benita
Brunecker Flóra 1
Kasza Vivien
Moncz Nikolett 7
Mórás Luca 3 (2)
Nagy Nikolett
Gábor Vivien
Lázár Evelin Eszter
Budaörs Handball
Kele Virág 5
Máté Sára 4 (1)
Pintér Noémi
Francsics Liliána
Molnár Bianka
Pincési Luca
Pincési Panna
Bokor Vivien 1 (1)
Moka Alexa
Lennert Dorka 2
Bőle Maja
Eliádesz Kyra 3
Tamás Csenge 2 (1)
Kis Hanna 1 (1)

18

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 9/4

Vezetőedző
NAGY Zsuzsanna

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács István, Turák Lajos
U10 Kisiskolás bajnokság 6. forduló
Időpont: 
2018. május 5. 10:00

10

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Tóth Anna
Spinner Jázmin
Koncz Panna
Kormos Nóra
Gerzánics Villő Emese 3
Bédi Ágnes Anna
György Zsanett 2
Jankó Kira Darina 1
Pintér Dominika
Verbősy Hajnalka Dóra
Konkoly Boglárka 2
Steierlein Léda
Heimfahrt Adrienn 1
Blandl Regina 1
Budaörs Handball
Katus Veronika 9 (1)
Sugta Eszter 1
Balázsik Roxána
Varga Brigitta
Kovács Franciska
Tóth Petra
Máthé Mária
Molnár Zsófia
Bodnár Alexandra
Ágoston Lili Anna 1
Lengyel Réka 4
Christmann Zsófa
Számfira Luca

15

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/1

Vezetőedző
SZAMORÁNSKY Anikó

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szonderik László, Pellet Dávid Philippe
NB I női felnőtt 2017/2018 24. forduló
Időpont: 
2018. május 4. 18:00

23

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource
Gávai Szonja 1
Bernát Dorina
Szabó Laura 2
Bulatović Andjela 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 3
Domokos Dalma
Kiss Nikolett 3
Signaté Mariama 4
Jamina Roberts 1
Krpez Slezák Katarina 7 (3)
Tóth Gabriella 1
Julie Foggea
Kovács Barbara
Moncz Nikolett
GVM Europe-Vác
Sanja Radosavljevic 6
Kácsor Gréta 2
Hámori Konszuéla
Barján Bianka 2
Kovács Patrícia
Barbara Arenhart
Pappné Szamoránsky Piroska 1
Bukovszky Anna
Dijana Jovetic
Lakatos Rita
Szondi Zsófia
Hornyák Bernadett
Suba Sára
Karoline De Souza 10 (10)
Helembai Fanny 1
Diószegi Nikolett 2

24

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 10/10

Vezetőedző
SZILÁGYI Zoltán

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1550 fő
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
Bp. női I. osztály felnőtt 19. forduló
Időpont: 
2018. május 2. 13:42

22

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Fedor Judit 1
Szabó Éva 2
Oláhné Balog Tünde 3
Antal Beáta 13 (6)
Kubinszkiné-Hegedüs Mariann 1 (1)
Karóczkai Katalin
Tánczos Tímea 1
Maurer Nikolett
Kemény Andrea 1
FSZSE
Ratkainé Nagy Viktória 2
Táborosi Orsolya 2
Magyari Tímea
Szávuly Izabella 2
Hollós Katalin 1
Harangozó Edina 4 (4)
Rózsa Annamária 5
Novák Csilla 4
Molnár Ildikó

20

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
MAGYARI Emilné

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Espár Lajos, Pék György
NB I női felnőtt 2017/2018 23. forduló
Időpont: 
2018. április 29. 17:00

22

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAROSÁN György

Hufbau-Akker Kecskeméti NKSE
Gulya Krisztina 1
Deáki Dóra 1
Olha Nikolayenko
Aron Andrea
Albert Helga 1
Kaiser Melitta 2
Horváth Dóra 1
Jovana Risovic
Gulyás Vanda 2
Fauszt Éva
Orell Bettina 2
Siska Pálma 3
Szabó Edina 4 (3)
Borges Lima Juliana 5
Kovács Krisztina
Tóth Lilla
ÉRD
Coralie Lassource 1
Gávai Szonja 2
Bernát Dorina
Szabó Laura 2 (1)
Bulatović Andjela
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 5
Domokos Dalma 1 (1)
Kiss Nikolett 3
Signaté Mariama 3
Jamina Roberts 1
Krpez Slezák Katarina 10 (1)
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea
Kovács Barbara
Moncz Nikolett

30

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Messzi István Sportcsarnok
Nézőszám: 
500 fő
Játékvezetők: Asztalos Bence, Bárkányi Gábor
Leány Serdülő III. osztály 20. forduló
Időpont: 
2018. április 29. 11:00

4

(1)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
PAVELEKNÉ KOVÁCS Judit

Dunaújvárosi AC
Jávorszky Petra 2
Bognár Viktória
Farkas Réka
Siba Nóra 1
Nagy Dorina
Orosz Henriett
Szűcs Krisztina 1
Maár Alexandra
Virág Viktória
Rumann Alexandra
Bokor Iza
ÉRD
Droba Panna 1
Gulyás Renáta 1
Zimek Krisztina 10 (3)
Galkó Laura 1
Apáti Zsófia 8
Baranyai Benita
Brunecker Flóra 2
Kasza Vivien 1
Mórás Luca
Nagy Nikolett
Gábor Vivien
Lázár Evelin Eszter

24

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kurkó György, Nerhaft Bence
Pest megye női ifjúsági 20. forduló
Időpont: 
2018. április 28. 14:30

22

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
TURÁK Csaba

Csömöri KSK
Varga Rita
Jarács Brigitta
Paulovics Bianka 6
Nyiri Veronika 4
Balogh Cintia
Medve Zsófia 1
Bata Lívia
Szekeres Panni 11 (2)
Bakos Lívia
Daruka Evelin
Pillók Bernadett
ÉRD
Dezsényi Virág
Droba Panna 5
Fekete Adél
Gulyás Renáta 1
Berta Réka 7
Csamangó Dorina 7
Kovács Barbara 15
Kasza Vivien 2
Almási Anna Dóra
Baranyai Benita
Molnár Zsófia 3
Ványai Fanni Lili
Gábor Vivien

40

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Csömöri Sportcsarnok
Játékvezetők: Ináncsi László, Kotán Miklós
Leány U13 I. osztály 19-24. helyért 5. forduló
Időpont: 
2018. április 28. 13:00

23

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Zsolnai Arabella Rebeka 2
Józsa Anikó
Sári Fanni 4 (3)
Szatmári Csenge Zoé
Pintér Petra 3
Elek Panna 2
Balogh Vivien Laura 2 (1)
Mihály Beatrix
Vasileiou Sofia 3
Vajda Szonja 7 (1)
Kisvárdai KC
Jencsik Júlia
Jánvári Zsuzsanna
Nikol Veronika 6
Balogh Lili 2
Deák Borbála
Baksa Amanda 1
Czinke Kamilla 6 (3)
Csonka Orsolya
Dobrai Alexandra
Molnár Lili 6
Nagy Judit
Patlók Eszter 3
Veres Gréta 3

27

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
BOTTKA Attila

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: Némethné Killer Zsanett, Pavelekné Kovács Judit
Leány U13 II. osztály Felsőház 8. forduló
Időpont: 
2018. április 28. 12:00

16

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Berényi Kira 4
Pietraskó Nikol Anna
Deák Zsófia
Pintér Polina
Király Flóra 5
Matyasovszky Nelli 1
Erdős Petra 3
Szunyok Réka 2 (1)
Krucsó Fanni
Urbányi Júlia
Turbucz Léna 1
Bilik Zsófia
Dabas KC VSE
Szabados Virág
Szarvas Anna 3
Sarkadi Bíbor 2
Talabér Johanna 1
Hermann Zille
Farkas Vivien
Veres Anna 2
Szabó Dorka 2
Ináncsi Fruzsina 6 (1)
Taligás Melinda
Farkas Fanni
Janicsák Maja
Hajdú Gyöngyvér 1

17

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
LEPSÉNYI Sándor

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nász Péter, Kuncz Márk
Leány U13 I. osztály 19-24. helyért 6. forduló
Időpont: 
2018. április 28. 11:00

22

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura 1
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Józsa Anikó
Sári Fanni 5 (1)
Szatmári Csenge Zoé
Pintér Petra 1
Elek Panna
Balogh Vivien Laura 2
Mihály Beatrix
Vasileiou Sofia 4
Vajda Szonja 8 (2)
GVM Europe-Vác
Ormándi Lili 4 (2)
Gombos Panna 1
Burik Alexandra 3 (1)
Szántai Hédi
Fehér Dóra 4
Sztruhár Zsófia 5
Ottó Katalin 1
Sztranyan Csenge
Kraft Dorina Zsófia 2
Konecsni Regina
Bakter Fanni 1
Nagy Luca

21

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
OTTÓ Katalin

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: Némethné Killer Zsanett, Pergel Katalin
Leány U13 II. osztály Felsőház 7. forduló
Időpont: 
2018. április 28. 10:00

30

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Bengyel Kata
Berényi Kira 5
Pietraskó Nikol Anna 1 (1)
Deák Zsófia
Pintér Polina
Király Flóra 4
Matyasovszky Nelli 3
Erdős Petra 4
Turbucz Léna 4
Weisz Zsófia Dalma 3
Szunyok Réka 1
Krucsó Fanni 1
Serényi Szonja 2
Urbányi Júlia 2
Inárcs-Örkény KC
Magyar Zsófia
Surányi Emília 1
Polákovics Réka
Forgács Szonja 5
Tóth Boglárka
Hackl Noémi 1
Tarr Szonja 1
Badenszki Emma
Hover Petra
Jordán Emese 1
Kovács Kata 1
Bálint Antónia 3
Zsadányi Zsófia 1

14

(5)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KISS László

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kuncz Márk, Nász Péter
NB I női felnőtt 2017/2018 22. forduló
Időpont: 
2018. április 25. 18:00

31

(17)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource
Gávai Szonja 2
Bernát Dorina
Szabó Laura
Bulatović Andjela 1
Janurik Kinga 1
Kisfaludy Anett 2
Domokos Dalma
Kiss Nikolett 5
Signaté Mariama 3
Jamina Roberts 1
Krpez Slezák Katarina 12 (3)
Moncz Nikolett
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea
Kisvárdai KC
Ekaterina Dzhukeva
Triscsuk Krisztina 3 (1)
Olena Umanets 1
Szabó Valéria
Ivanna Myhovych
Triffa Ágnes
Tarjányi Szilvia
Orbán Adrienn 3
Tamara Radojevic 4 (2)
Milanovic Litre Vesna 4
Marincsák Nikolett
Mariia Khakunova 2
Marina Dmitrovic 6 (2)
Balog Judit
Katona Flóra
Karacs Jázmin 2

25

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
Vlatko DONOVIC

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1100 fő
Játékvezetők: Bíró Ádám, Kiss Olivér
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 21. forduló
Időpont: 
2018. április 25. 15:30

21

(6)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Czirják Orsolya
Domokos Dalma 9 (3)
Márczy Tekla 6
Ágoston Nóra 2
Szalóczy Emma 1
Székely Ágnes
Zimek Krisztina 3 (1)
Apáti Zsófia
Brunecker Flóra
Moncz Nikolett
Nagy Nikolett
Ökrös Alexandra
Lázár Evelin Eszter
NEKA
Puskás Lilla 5
Németh Orsolya
Takó Viktória 12 (4)
Veress-Filep Boglárka 2
Kukucska Viktória 1
Péter Panna 5
Somlai Rita 2
Osvai Fanni 5
Szöllősi Flóra 3
Szabó Luca
Nánai Fruzsina Emma 1
Tieff Zsanett 3

39

(20)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SITI Beáta

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
Leány Serdülő I. osztály 21. forduló
Időpont: 
2018. április 25. 13:30

18

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Cser Liza 4
Fekete Adél
Buzási Boglárka
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka 1
Szunyok Renáta
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 8 (3)
Kovács Eszter 2
Mendre Virág 3 (2)
Molnár Zsófia
Ványai Fanni Lili
NEKA
Weibli Dorka 2
Kovács Anikó 4
Ogonovszky Eszter 3 (1)
Szabó Dorina Napsugár 6 (1)
Kis Viktória
Zaj Klára
Kertész Korina 1
Ágoston Lilla 2 (1)
Kiss Dézi
Lakatos Petra 3
Tóth Gréta 1
Gyuránki Bernadett
Pécsi Villő 1
Mentes Janka 4
Kurmai Panna 4

31

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
SITI Beáta

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka

Támogatóink

Médiapartnereink