Eredmények

NB I női felnőtt 2018/2019 25. forduló
Időpont: 
2019. május 9. 19:15

24

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 1
Gávai Szonja
Simon Armilla 1
Szabó Laura
Jelena Lavko
Janurik Kinga
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 5
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 9 (3)
Jovana Kovačević 2
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 4
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea
FTC-Rail Cargo Hungaria
Pásztor Noémi 2
Schatzl Nadine 2
Szikora Melinda
Mészáros Rea Réka
Klivinyi Kinga 4
Bíró Blanka
Márton Gréta
Lukács Viktória 2
Pena Nerea 3
Szemerey Zsófi
9 (2)
Háfra Noémi 6
Faluvégi Dorottya
Kovacsics Anikó 11

39

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1800 fő
Hír: 
Nem tudott győzelemmel búcsúzni a hazai pályától az ÉRD
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 25. forduló
Időpont: 
2019. május 8. 17:00

23

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka
Csáki Lilla 5
Józsa Anikó
Sári Fanni 1
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Kiss Dorottya Zsófia 4
Kovács Eszter
Mendre Virág 1
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta 4 (1)
Vajda Szonja 7 (1)
Horváth Henriett 1
Győri Audi ETO KC II
Bors Rebeka
Nagy Nikolett
Dávid Hanna 4
Kovács Kata 1
Havasi Virág 7
Mészáros Alexndra 1
Papp Vivien 2
Polócz Lotti
Kovács Réka
Somogyi Bakos Dorka 3
Nagy Kata 1
Kondor Virág Gréta
Talapka Csenge 2 (2)
Holczinger Gréta 1
Győri Alexa
Herr Zsanna 2

24

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
PIGNICZKI Krisztina

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
40 fő
Játékvezetők: Kovács Tamás, Széles Zoltán
NB I női felnőtt 2018/2019 24. forduló
Időpont: 
2019. május 2. 18:00

31

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

DVSC-SCHAEFFLER
Coralie Lassource 2
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 2 (1)
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 4
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 3 (1)
Jovana Kovačević 2
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 6 (1)
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 9
Julie Foggea
ÉRD
Varsányi Nóra
Punko Anna
Tóvizi Petra 1
Vantara-Kelemen Éva 8
Bordás Réka 1
Bulath Anita 5 (7)
Mădălina Zamfirescu
Kovács Anna 9 (1)
Lotte Griegel 3
Szabó Panna
Borgyos Panna
Szabó Dóra
Arany Rebeka Melinda 1
Jelena Despotović 6
Oguntoye Viktória

34

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 8/8

Vezetőedző
KÖSTNER Vilmos

Helyszín: 
Hódos Imre Sportcsarnok
Nézőszám: 
1500 fő
Hír: 
Nem sokon múlt, de a házigazdák mégis átvették az irányítást
Játékvezetők: Altmár Kristóf, Horváth Márton
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 24. forduló
Időpont: 
2019. április 29. 17:30

22

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
BONA Gergő

Dorogi ESE
Dobány Kitti
Berta Blanka
Jármai Eszter
Reskó Vanessza
Stefanik Laura
Osváth Petra 1
Huszka Dorina
Barna Fanni
Szőke Noémi 1
Sőlösi Erika Raluca 2
Gáspár Vanda 3
Markos Réka 8
Pohner Orsolya 2
Tolvaj Dorka 5 (3)
ÉRD
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka
Csáki Lilla 6 (1)
Józsa Anikó
Sári Fanni
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Kiss Dorottya Zsófia 4
Kovács Eszter 5 (4)
Mendre Virág 1 (1)
Molnár Zsófia 1
Tekauer Gréta
Pénzes Evelin 1
Vajda Szonja 1

19

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Dorogi Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: György Kata Alexa, Horváth Alexandra
NB II női felnőtt dél 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 28. 18:00

27

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
VIGLÁSI Zsuzsanna

TFSE
Bottlik Flóra
Matheisz Renáta 1
Orján Viktória 2
Györffy Réka 1
Czirják Orsolya
Szántó Edina 2
Kovács Eszter 3
Szlovák Enikő 1
Varga Panni 6 (2)
Szijártó Helga
Puskás Lilla 10 (1)
Kruzsicz Bernadett
Rácz Alma Andrea 1
Márity Laura
Szajkó Kinga
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Ökrös Alexandra
Halmi Panna
Csáki Lilla
Király Réka 15 (9)
Reizinger Sára 2
Landi Gabriella 3
Kóka Mariann 3
Zimek Krisztina 1
Kovács Barbara 3
Urbányi Sára
Apáti Zsófia
Kiss Dorottya Zsófia 4
Droba Panna
Lázár Evelin Eszter

31

(19)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/9

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sportközpont
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Serfőző Krisztián, Serfőző Roland
NB I női felnőtt 2018/2019 23. forduló
Időpont: 
2019. április 27. 18:00

24

(12)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 5
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 4 (1)
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 1
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 4
Jovana Kovačević 3
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 4
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea
Kisvárdai KC
Aneta Benko 4 (1)
Tamires de Araújo 5
Jelena Avgyekova
Marianna Rebičová
Milošević Tímea 2
Pásztor Bettina
Ana Tomković
Andrea Klikovac 1
Weronika Kordowiecka
Orbán Adrienn
Tamara Radojević 8 (5)
Isabel Guialo 8
Vesna Milanović-Litre
Marija Hakunova 3

31

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
DÉVÉNYI János

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1100 fő
Hír: 
Nem sikerült a kötelező győzelem
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 23. forduló
Időpont: 
2019. április 27. 15:15

20

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Ökrös Alexandra 1
Halmi Panna
Csáki Lilla
Király Réka
Kóka Mariann 3
Landi Gabriella 5 (1)
Zimek Krisztina 1
Kovács Barbara 4 (1)
Urbányi Sára 3 (1)
Apáti Zsófia 1
Kiss Dorottya Zsófia 2
Droba Panna
Lázár Evelin Eszter
Kozármisleny SE
Bocskor Anna
Acsai Sarolta 2
Kovács Véda 5
Leitner Dorina 2
Lazic Vanja
Pocsay Eszter 7 (5)
Fledrich Dorina 1
Takács Vivien 3
Menyhei Réka 4
Vukmann Viktória
Ancil Fanni
Köpösdi Zsófia
Wichmann Vivien

24

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
GYULAY László

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
70 fő
Játékvezetők: Csorba Tamás, Czövek Gábor
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 23. forduló
Időpont: 
2019. április 27. 13:30

20

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 9/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Poteczin Enikő
Pintér Petra
Zsolnai Arabella Rebeka 2
Csáki Lilla 2 (1)
Józsa Anikó
Sári Fanni
Horváth Henriett
Almási Anna Dóra
Kiss Dorottya Zsófia 3
Kovács Eszter 4 (3)
Mendre Virág 2 (2)
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta 4
Pénzes Evelin 1
Vajda Szonja 2
Kozármisleny SE
Ancil Fanni 2
Kornfeld Fanni
Dézsi Fanni 5 (1)
Bihari Flóra
Kasziba Barbara
Bálványos Fanni
Wichmann Vivien
Takács Ivett
Váradi Zsófia 2
Köpösdi Zsófia 6
Bácsalmási Blanka
Grosics Gréta 3 (2)
Jarjabka Johanna 3
Danis Nikolett

21

(9)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
BORBÁNDI István

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Csorba Tamás, Czövek Gábor
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 25. 18:00

33

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
ZSADÁNYI Sándor

Szeghalmi NKC
Petri Ildikó 9
Hegedűs Anita 13 (5)
Tóth Janka 1
Fábián Petra 1
Csizmadia Réka
Szántó Kitti 9
Sáfián Petra
Kotroczó Gabriella Erika
Nagy Petra
Nagy Ágnes
Gyűrű Petra
Szabó Laura
Klement Ildikó Kata
Ambrus Éva
ÉRD II
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Józsa Anikó
Sári Fanni
Horváth Henriett 8
Pintér Petra
Kovács Eszter 4 (2)
Molnár Zsófia 3 (1)
Tekauer Gréta 1
Pénzes Evelin 5
Vajda Szonja 5
Vasileiou Sofia
Benedek Bianka 1
Szunyok Renáta 1

29

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Szeghalom Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
70 fő
Játékvezetők: Dáné Rita, Komáromi Tünde Éva
NB I női felnőtt 2018/2019 22. forduló
Időpont: 
2019. április 21. 17:30

25

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
NEUKUM Tamás

Budaörs Handball
Wéninger Alexa
Sipeki Flóra
Soós Viktória 2
Dávid-Azari Fruzsina 3
Szabadfi Ágnes 2
Zsigmond Vivien 4
Gerháth Fanni
Pálos-Bognár Barbara 5
Hornyák Ágnes
Horváth Laura
Hajduch Csenge 1
Braun Laura Csenge 4
Ertl Rebeka 1
Lendvai Anna
Kastl Anna
Csáki Zsófi 3 (2)
ÉRD
Coralie Lassource 1
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 7
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 5
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 9 (4)
Jovana Kovačević 4
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 5 (2)
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea

36

(20)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
250 fő
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 22. forduló
Időpont: 
2019. április 21. 13:00

21

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
REZSNYÁK Csaba

Budaörs Handball
Bőle Maja
Pincési Panna
Kele Virág 5
Kövér Hanna
Tóth Anna Krisztina
Lennert Dorka
Bokor Vivien 1
Pintér Noémi
Kiss Mercédesz 6 (2)
Máté Sára 2
Törzsök Tünde 2
Tamás Csenge 2
Kis Hanna 1
Baranyi Lívia 2
Molnár Bianka
ÉRD
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Csáki Lilla 6 (1)
Józsa Anikó
Sári Fanni
Horváth Henriett 2
Pintér Petra 1
Almási Anna Dóra
Kiss Dorottya Zsófia 4
Kovács Eszter 4
Mendre Virág 2
Molnár Zsófia 4 (1)
Tekauer Gréta 2
Pénzes Evelin 1
Vajda Szonja 3

30

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Kovács Tibor, Mándli Balázs
NB I női felnőtt 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. április 17. 18:00

27

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 2
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 5 (1)
Jelena Lavko 1
Janurik Kinga
Reizinger Sára
Kiss Nikolett
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 7
Jovana Kovačević 7
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 2
Schatzl Natalie 1
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea
Győri Audi ETO KC
Jana Knedlíková 2
Kari Brattset 6
Anne Mette Hansen 3
Nora Mørk 2
Amandine Leynaud
Görbicz Anita 3 (1)
Stine Bredal Oftedal 1
Eduarda Amorim 2
Veronica Kristiansen 1
Tomori Zsuzsanna 3
Nycke Groot 2 (1)
Fodor Csenge 4
Bódi Bernadett
Crina Pintea 2
Kari Aalvik Grimsbø

31

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
DANYI Gábor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
2100 fő
Hír: 
Vereség a címvédőtől
Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. április 17. 15:30

34

(17)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Ökrös Alexandra
Halmi Panna
Csáki Lilla 2
Király Réka 5 (3)
Kóka Mariann 2
Landi Gabriella 6
Zimek Krisztina 2
Kovács Barbara 5 (3)
Urbányi Sára 1
Apáti Zsófia
Kiss Dorottya Zsófia 11
Droba Panna
Lázár Evelin Eszter
Győri Audi ETO KC
Rubint Evelin
Gerháth Kincső 3
Afentaler Sára 4
Kellermann Dóra 3
Andróczki Flóra 6
Lancz Barbora 8
Somogyi Liza
Németh Zsuzsanna
Farkas Johanna 4
Pál Tamara 11 (5)
Tóth Nikolett
Szilovics Fanni 2
Ács Bianka 6
Mónus Dóra 1
Győri Viktória 2

50

(23)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
RÓTH Kálmán

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Pál Csaba, Tóthpál Balázs Krisztián
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. április 17. 13:45

22

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Poteczin Enikő
Csáki Lilla 7 (2)
Józsa Anikó
Sári Fanni
Horváth Henriett
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Kiss Dorottya Zsófia 6
Kovács Eszter 2 (2)
Mendre Virág
Molnár Zsófia 2
Tekauer Gréta 2
Pénzes Evelin 2
Vajda Szonja 1
Győri Audi ETO KC
Holczinger Petra
Mónus Dóra
Varga Emília 5
Lukácsy Kitti
Moharos Andrea Dorina
Judt Emese 2
Varga Virág 2
Farkas Eszter
Győri Viktória 1
Gerencsér Fanni
Korpáczy Kamilla
Mestyán Nóra
Farkas Júlia 9 (2)
Benczik Liza 2
Takács Noémi 8
Sztankovics Kyra 2

31

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
KUN Attila

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Pál Csaba, Tóthpál Balázs Krisztián
NB II női felnőtt dél 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. április 14. 15:00

33

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Ökrös Alexandra
Csáki Lilla
Reizinger Sára 6
Király Réka 8 (2)
Kóka Mariann 6
Landi Gabriella 2
Zimek Krisztina
Kovács Barbara 3 (2)
Urbányi Sára 3
Apáti Zsófia
Kiss Dorottya Zsófia 5
Lázár Evelin Eszter
VSK Tököl
Diószegi Diána
Kovács O. Zsófia
Takács Nikolett 4
Kovács Bettina
Böjtös Andrea 2
Rozgics Klaudia
Marosi Rita 3
Takács Barbara 7 (4)
Szabó Vivien 1
Zsíros Adrienn 3
Balla Anita 1
Zsíros Enikő
Rozgics Rebeka
Takács Kitti 8
Szilágyi Viktória

29

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
LUKÁCS Csaba

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. április 10. 17:30

26

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 10/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD II
Poteczin Enikő
Pintér Petra 1
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Józsa Anikó
Sári Fanni
Horváth Henriett 3 (1)
Vasileiou Sofia 1
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka
Szunyok Renáta 2
Kovács Eszter 2 (1)
Molnár Zsófia 4 (2)
Tekauer Gréta 2
Pénzes Evelin 4
Vajda Szonja 6 (2)
NKK Balmazújváros
Balla Tünde 3
Hadas Panna
Pál Izabella 5
Zavacki Boglárka Anna 16 (7)
Szabó Réka 5
Turi Dzsenifer 4
Berecz Rebeka 5
Burai Boglárka 1
Petis Petronella
Puzsár Zsanett
Szabó Petra 3
Torda Vanessa Andrea
Domokos Szonja 1

43

(22)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
HORNYÁK Lajos

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Hársfalvi Zsófia, Mórocz Réka
NB II női felnőtt dél 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. április 7. 16:00

26

(12)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Ökrös Alexandra
Csáki Lilla
Reizinger Sára 5
Király Réka 11 (2)
Kóka Mariann 2
Landi Gabriella 2
Zimek Krisztina
Kovács Barbara 4
Urbányi Sára 2
Apáti Zsófia
Droba Panna
Lázár Evelin Eszter
Kiss Dorottya Zsófia
Gyömrő VSK
Balogh Eszter
Bura Henrietta Mónika
Faltusz Bianka 2
Farkas Borbála
Horváth Vivien 1
Hrutka Bernadett 3
Kacar Renáta
Kecskés Jázmin
Lovász Brigitta 11 (6)
Portás Bianka
Portás Petra 3 (1)
Striczki Regina 1
Szilágyi Eszter Laura
Tomasek Fanni
Tóth Bernadett
Valenta Eszter 6 (1)

27

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 9/8

Vezetőedző
VOLCZ Ákos

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Bőhm Zsófia, Csupor Csenge Dr.
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. április 7. 14:00

29

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 9/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD II
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Józsa Anikó
Sári Fanni 2
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Kovács Eszter 3 (1)
Molnár Zsófia 5 (4)
Tekauer Gréta 4
Pénzes Evelin 3
Vajda Szonja 3 (1)
Horváth Henriett 3
Csamangó Dorina 1
Szunyok Renáta
Vasileiou Sofia 3
Benedek Bianka 1
Hódmezővásárhelyi LKC
Áncsán Fanni
Prikler Borbála
Kovács Adrienn 6
Kandó Dorottya 3
Blaskovics Ingrid Nikolett 6 (5)
Petróczi Sára
Berei Krisztina 3
Bugnó Gréta
Vörös Nikolett 2
Földesi Luca 3
Ocsovszky Nikolett 2
Pataki Fanni
Tarján Petra
Ötvös Netti 2

27

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
DANKÓ Ervin

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Bőhm Zsófia, Csupor Csenge Dr.
NB I női felnőtt 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 6. 17:00

29

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
DELI Rita

Alba Fehérvár KC
Májer Krisztina 1
Jana Zsilinszkajtye 2
Claudine Mendy 7
Olga Gorsenyina 5
Pelczéder Orsolya 4
Utasi Linda
Tornóczky Sára
Mistina Kitty
Boldizsár Bianka
Alexandra do Nascimento 8 (1)
Sztankovics Réka
Temes Bernadett 1
Györkös Rebeka
Szarka Adrienn
Rózsás Josephine 1
Varga Emőke
ÉRD
Coralie Lassource 3
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 6 (2)
Jelena Lavko 3
Janurik Kinga
Reizinger Sára
Kiss Nikolett
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 8 (3)
Jovana Kovačević 1
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 7
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella 7
Julie Foggea

35

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Nézőszám: 
800 fő
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 6. 14:30

22

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
JÓZSA Krisztián

Alba Fehérvár KC
Sulyok Réka 2
Szabó Eszter 1
Gyugyi Gréta 5 (1)
Mandel Hanna
Ádám Gréta 5
Horváth Orsolya
Tolnai Laura 1
Kajdi Ilona
Kajdi Kinga 3
Páncsics Laura
Szalánczi Réka
Zölei Réka 4
Pethő Virág 1
Zarubay Lili
ÉRD
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka
Csáki Lilla 3
Józsa Anikó
Sári Fanni 2
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Kovács Eszter 6 (6)
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta
Pénzes Evelin
Vajda Szonja
Horváth Henriett 4
Kiss Dorottya Zsófia 5

20

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Antal Ákos, Antalné Renner Irén
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 6. 12:30

39

(19)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
GALAMBOS Attila

Alba Fehérvár KC
Mandel Maja
Gajdóczi Barbara
Vajk Eszter
Utasi Linda 16 (1)
Cseke Anna 1
Zente Edina 3
Besszer Borbála 6
Gyöpös Szabina 2
Dubán Nikolett 4
Hargitai Dorottya 4 (1)
Kiss Virág 1
Füzes Angelika
Dömötör Virág 1 (1)
Farkas Andrea 1
Fekete Kitti
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Ökrös Alexandra 1
Csáki Lilla
Király Réka 7
Kóka Mariann 3
Landi Gabriella 9 (3)
Zimek Krisztina
Kovács Barbara 4
Apáti Zsófia
Kiss Dorottya Zsófia 4
Droba Panna 1
Lázár Evelin Eszter

29

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Antal Ákos, Antalné Renner Irén
NB I női felnőtt 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. március 31. 18:00

45

(22)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 1
Gávai Szonja
Simon Armilla 3
Szabó Laura 1 (1)
Jelena Lavko 4
Janurik Kinga
Reizinger Sára 1
Kiss Nikolett 6
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 12 (5)
Jovana Kovačević 7
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 2
Schatzl Natalie 4
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea
Békéscsabai Előre NKSE
Bottó Rózsa 2
Aleksandra Vukajlović 5
Gidai Eszter
Giricz Laura 4
Dombi Katalin 1
Walfisch Mercédesz 4
Horvát Dorina
Kovács Anett 2
Török Csenge
Csizmadia Fanni
Marincsák Nikolett 9 (4)
Kukely Anna
Marija Agbaba 3

30

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
HORVÁTH Roland

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
800 fő
Játékvezetők: Kovács-Sebők Stefánia, Réti Rebeka
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 19. forduló
Időpont: 
2019. március 31. 15:15

32

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Ökrös Alexandra 1
Halmi Panna
Csáki Lilla 1
Király Réka 11 (5)
Kóka Mariann 3
Landi Gabriella 4
Zimek Krisztina 3
Kovács Barbara
Urbányi Sára 4 (1)
Apáti Zsófia 1
Kiss Dorottya Zsófia 3
Droba Panna 1
Lázár Evelin Eszter
Kertész Ramóna
TFSE
Cser Liza
Bojtos Beáta Barbara 3
Baráth Blanka
Tóth Tamara 2
Sándor Brigitta
Ökrös Tamara 1
Cseh Noémi
Pintér Klaudia 4 (3)
Filákovity Patrícia 1 (1)
Vereszky Nóra
Szabó Izabella Szerénke 3
Szemán Alícia 4

18

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
ÖKRÖS Csaba Dr.

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Illyés Tamara, Szalai Lúcia
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 30. 18:00

5

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Miklósné Kocsis Éva

Mikolik Sport School
Markovits Emma
Orbán Flóra 1
Hajnal Sára Borbála
Vámos Lívia Katalin
Farkas Fanni 3 (1)
Farkas Bettina 1 (1)
Antal Noémi
Vákár Laura Bella
Liptai Zsuzsanna Sára
Szlovák Léna
ÉRD II
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 8 (1)
Józsa Anikó
Sári Fanni 1
Pintér Petra 5 (1)
Almási Anna Dóra
Kovács Eszter 5 (1)
Molnár Zsófia 3
Tekauer Gréta 3 (1)
Pénzes Evelin 6
Vajda Szonja 6 (1)
Horváth Henriett 6 (2)
Csamangó Dorina 3
Szunyok Renáta
Vasileiou Sofia 4
Benedek Bianka 1

51

(29)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Illyés Tamara, Szalai Lúcia
NB II női felnőtt dél 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 30. 14:00

36

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
VITÁNYI Attila

Vecsés SE
Tóth Enikő
Megyesi Orsolya
Sebők Dóra 2
Doszpod Réka 3
Pasqualetti Laura 3 (1)
Gyebrovszki Zita 6
Tóth Tímea
Kovács Kitti 3
Major Hanna
Martinek Emőke 3
Potornai Nikolett 4
Halmosi Nikoletta 3 (3)
Haris Zsuzsa
Dukai Anett 1
Halász Szabina 2
Pomozi Nikolett 6
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Ökrös Alexandra 1
Halmi Panna 1
Csáki Lilla
Reizinger Sára 3
Király Réka 5 (3)
Kóka Mariann 2
Landi Gabriella 2
Zimek Krisztina 1
Kovács Barbara 1 (1)
Urbányi Sára 1
Apáti Zsófia 3
Kiss Dorottya Zsófia 3
Droba Panna
Lázár Evelin Eszter

23

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Üllő Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
35 fő
Játékvezetők: Kovács Márk, Nagy Balázs
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. március 29. 14:00

36

(19)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
PŐDÖR Zoltán

Szombathelyi KKA
Tamási Kata 10 (1)
Lőrincz Brigitta
Sámson Petra 2
Wágner Dóri
Tóth Nóri
Szabó Noémi 3
Lakatos Lizett 2
Farkas Hanna
Horváth Anna 4
Szekér Petra
Juhász Anna
Pődör Blanka 8 (2)
Farkas Nerina 7
ÉRD
Poteczin Enikő
Zsolnai Arabella Rebeka 2
Csáki Lilla 4 (1)
Józsa Anikó
Sári Fanni
Pintér Petra
Almási Anna Dóra
Kiss Dorottya Zsófia 7
Kovács Eszter 4
Mendre Virág 1 (1)
Molnár Zsófia 4
Tekauer Gréta 2
Pénzes Evelin 2
Vajda Szonja 1

27

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Gál László, Ludvig Benedek
NB I női felnőtt 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. március 27. 18:30

22

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
BOGNÁR Róbert

Mosonmagyaróvári KC SE
Sara Vukčević
Hajtai Vanessza 1
Kopecz Barbara 3
Tilinger Tamara 2
Horváth Bernadett 3
Domokos Dalma
Kovacsicz Mónika
Gyimesi Kitti
Simona Szarková 5
Bízik Boglárka
Bardi Fruzsina
Hudák Emma 1
Dányi Bernadett
Bízik Réka 3
Katona Flóra 4 (1)
Herczeg Lili
ÉRD
Coralie Lassource 5
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 2
Jelena Lavko 2
Janurik Kinga
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 1
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 8 (3)
Jovana Kovačević 1
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 4
Schatzl Natalie
Tóth Gabriella
Julie Foggea

23

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
UFM Aréna
Nézőszám: 
900 fő
Játékvezetők: Héjjas Tímea, Kránitz Andrea
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 18. forduló
Időpont: 
2019. március 27. 16:00

29

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
BALOGH Sándor

Mosonmagyaróvári KC SE
Mészáros Eszter
Fekete Fanni
Kovács Panka 1
Fehér Ágnes
Szabó Csenge
Fenesi Renáta 2
Márczy Tekla 6
Szalai Zsuzsanna 6
Lázár Jázmin 1
Domokos Dalma 9
Dávida Gréta
Szemes Jázmin 1
Ganzorig Anujin 1
Paróczai Eszter 2
Fritz Noémi
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Halmi Panna
Király Réka 14
Kóka Mariann 1
Landi Gabriella 1
Zimek Krisztina
Kovács Barbara 4
Urbányi Sára 5
Apáti Zsófia
Kiss Dorottya Zsófia 4
Droba Panna
Lázár Evelin Eszter
Ökrös Alexandra

29

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
UFM Aréna
Nézőszám: 
75 fő
Játékvezetők: Cseszregi Bence, Sipos József
Magyar Kupa 2018/2019 bronzmérkőzés. forduló
Időpont: 
2019. március 17. 15:45

23

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
GYÖRGY László

Dunaújvárosi Kohász KA
Monori Orsolya
Sirián Szederke
Mihály Petra
Dombi Luca
Szalai Babett 8
Csapó Kyra Vivien
Ćamila Mičijević
Grosch Vivien 2
Szekerczés Luca 7 (3)
Bouti Fruzsina
Kazai Anita 3
Cifra Anita
Molnár Beatrix
Ferenczy Fruzsina 2
Nick Viktória 1
Vártok Ramóna
ÉRD
Coralie Lassource 3
Gávai Szonja
Simon Armilla
Szabó Laura 3 (1)
Jelena Lavko 6
Janurik Kinga 1
Reizinger Sára 1
Kiss Nikolett
Király Réka
Katarina Krpež-Šlezák 5 (2)
Jovana Kovačević 4
Landi Gabriella
Markéta Jeřábková 5
Schatzl Natalie 1 (1)
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea

31

(13)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Főnix Csarnok Debrecen
Nézőszám: 
3000 fő
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
NB II női felnőtt dél 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. március 17. 15:00

25

(15)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Ökrös Alexandra
Halmi Panna
Csáki Lilla 4
Kertész Ramóna 1
Kóka Mariann 4
Zimek Krisztina 1
Kovács Barbara 1
Urbányi Sára 10 (5)
Apáti Zsófia 1
Kiss Dorottya Zsófia 2
Mendre Virág
Droba Panna 1
Lázár Evelin Eszter
Dabas KC VSE
Rumó Klaudia
Benus Tímea
Kump Veronika
Balogh Bertina 5 (2)
Veres Anna
Perák Csenge 8 (1)
Talabér Johanna 2
Vig Laura
Balog Regina
Furi Rózsa 3
Hering Veronika
Bán Rea Zsófia 6 (3)
Dankuly Viktória 1

25

(18)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
HOLLÓS Máté

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Horváth Gergő, Krupánszki Kornél

Támogatóink

Médiapartnereink