Szegeden kezdjük az évet

Az MTK Budapest elleni győzelemmel búcsúztattuk a 2014-es évet. Az új esztendőt a Szeged KKSE otthonában kezdjük a hétvégén.
Több mint egy hónapos szünet után lépett újra pályára NB I-es felnőtt csapatunk bajnoki mérkőzésen. A szezon utolsó őszi fordulójában az MTK Budapest otthonába látogattunk a pontokért. Az első játékrészben fej-fej mellett haladtak a csapatok, amely végül egygólos hazai vezetéssel zárult (12:11). A második félidő 7. percében sikerült utolérnünk ellenfelünket, és négy perccel később Schatzl Nadine cunder góljával már nálunk volt az előny. A hazaiaknak ugyan többször sikerült egyenlíteniük, de a hajrát mi bírtuk jobban, és végül 23:20-as győzelmet arattunk az év utolsó mérkőzésén.

ÉRD NB I góllövőlista

Nincs megállás, hiszen az új év első hónapjában hat bajnoki találkozón is pályára lépnek lányaink. A hónap első állomásaként Szegedre látogatunk vasárnap.