Eredmények

Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) X. csoport (Budapest, Fejér, Pest)
Időpont: 
2020. november 8. 11:45

5

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

VSK Tököl
ÉRD II

25

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Isk.
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) X. csoport (Budapest, Fejér, Pest) 3. forduló
Időpont: 
2020. november 8. 10:50

17

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Bugyi SE
ÉRD

25

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Isk.
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) 7. forduló
Időpont: 
2020. november 8. 10:00

21

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
Dorogi ESE

15

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) X. csoport (Budapest, Fejér, Pest) 3. forduló
Időpont: 
2020. november 8. 09:55

7

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Dunavarsányi TE
ÉRD II

26

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Isk.
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) X. csoport (Budapest, Fejér, Pest) 3. forduló
Időpont: 
2020. november 8. 09:00

9

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Dunavarsányi TE
ÉRD

12

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Ált. Isk.
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) 8. forduló
Időpont: 
2020. november 8. 09:00

28

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
Solymári SC

17

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport 7. forduló
Időpont: 
2020. november 7. 17:00

10

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Inárcs-Örkény KC
ÉRD

63

(32)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Bugyi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Leány Serdülő III. osztály-I. csoport 7. forduló
Időpont: 
2020. november 6. 17:45

21

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Gyáli Baráti Kör Sport Egyesület
ÉRD

25

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

K&H NŐI KÉZILABDA LIGA - 2020/2021 13. forduló
Időpont: 
2020. október 28. 18:00

33

(17)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
HORVÁTH Roland

ÉRD
Paróczy Sára 6 (4)
Csáki Lilla
Walfisch Mercédesz 6
Szabó Kitti 4 (1)
Horváth Dóra
Mód Noémi 4
Győrffy Alexandra
Király Réka 1
Kóka Mariann 1
Sztankovics Réka 6
Landi Gabriella
Kovács Barbara
Kiss Dorottya Zsófia
Györkös Rebeka
Abilda Dana 5
Dunaújvárosi KKA
Jovovity Jovana 1
Mihály Petra 4
Barján Bianka 5
Szalai Babett 5
Horváth Gréta
Bulath Anita 6 (2)
Babovic Anastasija
Kazai Anita 3
Krupják-Molnár Beatrix
Moutsogianni Theodóra
Schatzl Natalie
Román Dorina 1 (1)
Hlogyik Petra Amanda
Dabevska Sanja
Nick Viktória 3

28

(13)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
Vágó Attila

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2020-10-27T15:30:00
Hír: 
Nagy bravúr! Legyőzte a Kohászt az ÉRD
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat 8. forduló
Időpont: 
2020. október 27. 13:30

19

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
Győri Audi ETO KC

19

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport 6. forduló
Időpont: 
2020. október 25. 11:45

31

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
VSK Tököl

16

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Leány Serdülő III. osztály-I. csoport 6. forduló
Időpont: 
2020. október 25. 10:00

28

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
VSK Tököl

12

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NB II női felnőtt-Dél 2020/2021 6. forduló
Időpont: 
2020. október 24. 17:00

28

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

VSK Tököl
ÉRD

28

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat 7. forduló
Időpont: 
2020. október 24. 14:00

19

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Kézisuli Utánpótlás Alapítvány Budapest
ÉRD

34

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Bugyi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat
Időpont: 
2020. október 22. 16:00

20

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

NEKA 2
ÉRD

22

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
NEKA csarnok
Játékvezetők: ,
NB II női felnőtt-Dél 2020/2021 5. forduló
Időpont: 
2020. október 17. 18:00

22

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
Dabas KC VSE

33

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) X/A csoport (Fejér, Pest) 6. forduló
Időpont: 
2020. október 17. 16:00

26

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD II
Dunavarsányi TE

22

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) X/A csoport (Fejér, Pest) 5. forduló
Időpont: 
2020. október 17. 15:00

15

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Dunavarsányi TE
ÉRD

22

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) X/A csoport (Fejér, Pest) 5. forduló
Időpont: 
2020. október 17. 14:00

22

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Dunaújvárosi KKA II
ÉRD II

38

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: ,
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat 6. forduló
Időpont: 
2020. október 17. 13:30

15

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
NEKA

34

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) X/A csoport (Fejér, Pest) 6. forduló
Időpont: 
2020. október 17. 13:00

35

(18)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
Dunaújvárosi KKA II

24

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: ,
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat 6. forduló
Időpont: 
2020. október 14. 18:00

17

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
NEKA

33

(18)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport 5. forduló
Időpont: 
2020. október 14. 16:00

21

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
Dunakeszi Kinizsi USE

31

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Leány Serdülő III. osztály-I. csoport 5. forduló
Időpont: 
2020. október 14. 14:00

23

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
Dunakeszi Kinizsi USE

23

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
NB II női felnőtt-Dél 2020/2021 4. forduló
Időpont: 
2020. október 11. 16:00

31

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
ÉRD

21

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) 6. forduló
Időpont: 
2020. október 11. 13:00

4

(1)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

VKL SE Győr
ÉRD

28

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Wekerle Sándor Szabadidő Központ
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) 5. forduló
Időpont: 
2020. október 11. 11:00

29

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
Móri Kézilabda Sport Club

12

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Wekerle Sándor Szabadidő Központ
Játékvezetők: ,
Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport 4. forduló
Időpont: 
2020. október 10. 14:30

26

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Martonvásári KSE
ÉRD

49

(26)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Martonvásári Tóth Iván Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) X. csoport (Budapest, Fejér, Pest) 2. forduló
Időpont: 
2020. október 10. 13:35

32

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD II
Dunavarsányi TE

18

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) X. csoport (Budapest, Fejér, Pest) 2. forduló
Időpont: 
2020. október 10. 11:45

2

(1)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Alsónémedi SE
ÉRD II

31

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,

Támogatóink

Médiapartnereink