Eredmények

K&H női kézilabda liga 2016/2017 21. forduló
Időpont: 
2017. április 22. 18:00

17

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MIHÁLY Attila

Budaörs
Andrási Brigitta
Györkös Rebeka
Schneck Réka
Ivanics Dóra 1
Szabadfi Ágnes 1
Hatala Virág 2
Horváth Bernadett
Zsigmond Vivien 2
Juhos Kata 3 (2)
Karalyos Orsolya 1
Pálos-Bognár Barbara 4
Hornyák Ágnes
Kamuti Réka
Ertl Rebeka 1
Maláti Dóra 2 (1)
Oláh Kyra
ÉRD
Gridnyeva Szvetlana
Takács Kitti 1
Szabó Laura
Bulatović Anđela
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Klivinyi Kinga 6
Gulyás Vanda 1
Fekete Bozsana
Araújo Larissa 1
Stojak Zeljana
Kiss Nikolett 4
Signaté Mariama 3
Krpež Šlezak Katarina 8 (1)
Barján Bianka
Mireya González Álvarez 3

28

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
NB I junior alapszakasz 21. forduló
Időpont: 
2017. április 22. 16:00

34

(21)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
MIHÁLY Attila

Budaörs
De-Coll Barbara
Nagy Izabella
Rácz Réka 6
Vida Viktória
Márton Dorina 2
Szarvas Nóra 3
Nagy Dorottya 2 (2)
Gyarmati Gréta 1
Turi Orsolya 4 (2)
Kukovecz Regina 1
De-Coll Dorina
Baló Vera 1
Schvajda Sára 8 (1)
Oláh Kyra 3
Manczal Dóra 3
Kaczur Dominika
ÉRD
Bernát Dorina 2
Németh Patrícia 5
Zsigmund Emese
Czirják Orsolya 2
Reizinger Sára 7
Domokos Dalma
Márczy Tekla 9 (1)
Kertész Ramóna
Illés Virág 1
Ágoston Nóra
Szalóczy Emma
Wágner Virág
Székely Ágnes
Pigler Nikolett
Plesztovits Alexa 7 (3)
Németh Zsófia

33

(18)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
NB I ifjúsági alapszakasz 21. forduló
Időpont: 
2017. április 22. 14:00

25

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
FÜLÖP Péter

Budaörs
Hegedűs Dóra
Tóth Boglárka
Rácz Réka 7 (4)
Hegedűs Lilla
Tóth Petra
Bálint Renáta 2
Manczal Dóra 5 (2)
Szabó Anna
Eliádesz Athina 3
Vörös Zsófia
Varga Bernadett
Nagy Dorottya
Gembiczki Réka 3 (1)
Medveczky Noémi 1
Kaczur Dominika 4
ÉRD
Krenner Fanni 6
Merő Dóra
Király Hajnalka
Kincses Janka 3
Király Réka 8 (5)
Sömjén Klaudia-Viktória
Berta Réka
Csamangó Dorina
Landi Gabriella 4 (1)
Kóka Mariann
Kovács Barbara 3
Urbányi Sára 4
Zsigmond Andrea
Halmi Panna
Pap Viktória
Titz Virág

28

(14)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Pest megyei női junior Elődöntő 13-16. helyért 1. forduló
Időpont: 
2017. április 21. 17:00

26

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FERENCZYNÉ Siska Brigitta

Főnix ISE
Siklósi Laura 12
Kaló Johanna Zsófia 3
Hadnagy Dominika 2
Varga Lilla 1
Tóth Petra Vivien
Bús Emma Molli
Jáger-Káposzta Kiara 4
Babinszky Fanni Kata 1
Horváth Lilla Réka
Zsembery Zsófia 3
ÉRD
Nagy Regina
Braun Anna Zita 6 (1)
Mészáros Méda
Héjas Lilla 7 (1)
Kóka Zsuzsana 3
Papp Orsolya 2
Droba Panna 2

20

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
GEAC Sportcsarnok
OSB leány E-F rájátszás 1-8. helyért 6. forduló
Időpont: 
2017. április 20. 15:30

23

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/1

Vezetőedző
TABAJDI Ferenc

Szekszárdi FGKC
Szalai Szonja
Farkas Korinna
Szűcs Edina
Fejős Adrienn
Bettini Sarah
Lizák Hanga
Kocsis Anita 5
Bíró Fanni 8 (1)
Szűcs Réka
Balázs Kitti 2
Nagy Alexandra
Bodó Alíz 4
Palkó Viktória 2
Szolnoki Nóra 1
Bencze Dóra
Lizák Alida 1
ÉRD II
Cser Liza 2
Fazekas Fanni Fatime 1 (1)
Fritz Noémi
Prosser Natália
Benedek Bianka
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 3
Kovács Eszter
Mendre Virág 1
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta 1
Urbányi Kinga 3
Fazekas Zsófia Krisztina
Vajda Szonja

11

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont
KSB leány rájátszás 17-24. helyért 4. forduló
Időpont: 
2017. április 19. 15:00

24

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
RÁCZ Sándor

Kisvárdai KC
Leskóczi Boglárka
Lipécz Lívia 1
Zih Noémi 2
Tamás Vanessza
Jencsik Rebeka
Kovács Dorina
Belinszky Blanka 10 (3)
Márta Anna 2
Molnár Anita 1
Balogh Petra Mária
Bottka Inez 2
Cucco Sara 6
Kozics Bíborka
ÉRD
Balázs Éva 2
Bíró Sára
Gulyás Renáta
Strausz Annamária
Zimek Krisztina 6 (1)
Esősi Laura Vivien 1
Baranyai Benita 1
Brunecker Flóra
Kasza Vivien
Moncz Nikolett 4
Mórás Luca 3 (3)
Nagy Nikolett
Lázár Evelin-Eszter

17

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Kisvárda Városi Sportcsarnok
K&H női kézilabda liga 2016/2017 20. forduló
Időpont: 
2017. április 15. 18:00

34

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Gridnyeva Szvetlana
Takács Kitti
Szabó Laura 1
Bulatović Anđela 2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 5
Klivinyi Kinga 2
Gulyás Vanda
Fekete Bozsana 5
Araújo Larissa
Stojak Zeljana
Kiss Nikolett
Signaté Mariama 5
Krpež Šlezak Katarina 11 (3)
Barján Bianka 2
Mireya González Álvarez 1
EUbility Group Békéscsabai ENKSE
Triffa Ágnes
Gávai Szonja 2
Bottó Rózsa 3
Alexandra Vukajlovic 1
Jovana Dukic 2
Diószegi Nikolett 2
Natallia Vasileuskaya 8 (4)
Kölcze Gabriella
Walfisch Mercédesz 1
Terenyi Bianka
Kovacevic Jovana 5
Gidai Eszter

24

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SKALICZKI László

Helyszín: 
ÉRD Aréna
NB I junior alapszakasz 20. forduló
Időpont: 
2017. április 15. 16:00

32

(14)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Bernát Dorina 5
Németh Patrícia 4
Zsigmund Emese
Czirják Orsolya
Reizinger Sára
Domokos Dalma 1
Márczy Tekla 13 (1)
Kertész Ramóna
Illés Virág 4
Ágoston Nóra 1
Wágner Virág
Székely Ágnes
Plesztovits Alexa 4 (1)
Németh Zsófia
EUbility Group Békéscsabai ENKSE
Luczó Lora
Horvát Dorina
Milyó Alexandra 3
Vér Viktória 4
Csepregi Anita 3 (1)
Farkas Kata 4
Balogh Száva 6
Mihálffy Adrienn 4 (1)
Laurinyecz Emese 1
Pap Jennifer
Predescu Alexandra 2
Bozó Anna

27

(15)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SKALICZKI László

Helyszín: 
ÉRD Aréna
NB I ifjúsági alapszakasz 20. forduló
Időpont: 
2017. április 15. 14:00

17

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Krenner Fanni 4 (1)
Merő Dóra
Király Hajnalka
Kincses Janka 1
Király Réka 5
Sömjén Klaudia-Viktória
Berta Réka
Csamangó Dorina 1
Landi Gabriella 4 (2)
Kóka Mariann 1
Guruz Panna
Kovács Barbara 1
Urbányi Sára
Zsigmond Andrea
EUbility Group Békéscsabai ENKSE
Maár Kitti
Jani Janka
Vozár Mercédesz 1
Laurinyecz Emese 1
Ekker Gitta 2
Pap Jennifer 1
Medve Melissza 3
Baranka Nóra 1
Predescu Alexandra 9 (1)
Vámos Gréta
Egeresi Nóra
Bozó Anna 7
Benkő Dóra

25

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
ZÖLDI-TÓTH Katalin

Helyszín: 
ÉRD Aréna
OSB leány E-F rájátszás 1-8. helyért 5. forduló
Időpont: 
2017. április 13. 16:30

18

(6)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD II
Cser Liza 2
Fazekas Fanni Fatime 1
Fritz Noémi
Prosser Natália
Benedek Bianka
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 1
Kovács Eszter 1
Mendre Virág 8 (6)
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta 2
Urbányi Kinga 3
Fazekas Zsófia Krisztina
Vajda Szonja
Mohácsi TE
Hohmann Fanni
Policsek Rebeka 5
Szidonya Emese 1
Rittlinger Lotti 6 (2)
Takó Gabriella 4
Werner Zita
Póth Petra
Tábori Flóra 4
Krémer Zsanett
Riegelman Gréta
Kajos Dóra
Dömse Zita

20

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
OSZLÁR Ferenc

Helyszín: 
Batthyány Tornacsarnok
Pest megyei női junior Negyeddöntő 9-16. helyért 2. forduló
Időpont: 
2017. április 9. 14:00

51

(23)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
MÉSZÁROS Mónika

Sülysápi SE
Belcsik Bettina
Dinnyés Klaudia 15 (4)
Gyarmati Kamilla 4
Jaksa Alexandra 3
Kálmán Viktróia 3
Sárközi Réka 8
Szücsi Renáta 7 (2)
Tabányi Lívia
Tóth Szilvia
Tóth Virág 1
ÉRD
Nagy Regina
Braun Anna Zita 4
Mészáros Méda 3
Kóka Zsuzsana 5
Buday-Bartha Mercédesz 6
Droba Panna 6 (1)

24

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Tóalmási Sportcsarnok
Kisiskolás bajnokság LU10 7. forduló
Időpont: 
2017. április 9. 13:30

12

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
KISGERGELY Csilla

ÉRD
Báldy Rita
Bódi Kíra
Tóth Violetta 1
Báldy Zsófia
Berecz Nóra 1
Bognár Vivien 1
Lázár Dóra
Gál Kincső
Kapu Zsófi 4 (2)
Kasza Kitti 1
Majoros-Marozsán Györgyi
Tóth Virág 4 (2)
Szilágyi Panna Liza
Aranyszarvas SE
Balogh Zsófia 2
Budau Boglárka 1
Imbre Anna 3
Illés Luca
Vass Anna
Kozma Laura
Benkó Eszter
Boda Hanna
Varga Dóra 7 (2)
Török Flóra Anna

13

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
KÁCSOR Istvánné

Helyszín: 
Batthyány Tornacsarnok
U13 Kovács L. régió Középsőház 12. forduló
Időpont: 
2017. április 9. 13:00

11

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 10/5

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD 2004
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Egervári Alexa
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Józsa Anikó
Sári Fanni 3 (1)
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 7 (4)
Pintér Petra
Balogh Vivien Laura
Fodor Tamara
Balogh Hanna Dorina
Mihály Beatrix
Budai Farkasok KK
Wentzel Réka
Bari Csenge 3 (1)
Vámossy-Nagy Viktória 2
Kiss Mercédesz 8
Veres Vivien
Bernacchini Bianka
Nagy Zsófia
Rigó Anna 1
Kalmár Gitta-Róza 4
Bakonyi Boglárka
Tugyi Viktória
Áprily Dóra
Schwarcz Ida

18

(8)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
NAGYNÉ HOSSZÚ Mónika

U13 Kovács L. régió Középsőház 11. forduló
Időpont: 
2017. április 9. 10:00

14

(5)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
VARRÓ Vivien

Kóka KSK
Szabó Tímea 1
Boros Kitti
Csábi Linda 2
Szabó Alexandra
Maczkó Noémi 3
Sándor Erika
Kupai Kinga 5 (2)
Komenda Violetta
Haris Éva
Opauszki Diana 1
Horváth Petra 1
Lantos Boglárka 1
ÉRD 2004
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Egervári Alexa 1
Zsolnai Arabella Rebeka 4
Józsa Anikó
Sári Fanni 5 (2)
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 3 (1)
Pintér Petra 7
Balogh Vivien Laura 2
Fodor Tamara
Balogh Hanna Dorina
Mihály Beatrix 1 (1)

23

(10)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Varga István Városi Sportcsarnok
Kisiskolás bajnokság LU10 7. forduló
Időpont: 
2017. április 9. 09:00

11

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
KISGERGELY Csilla

ÉRD
Báldy Rita
Bódi Kíra
Tóth Violetta 2 (1)
Báldy Zsófia
Berecz Nóra
Bognár Vivien 1
Lázár Dóra
Gál Kincső
Kapu Zsófi 5 (1)
Kasza Kitti
Majoros-Marozsán Györgyi 2 (1)
Tóth Virág 1
Szilágyi Panna Liza
Kóka KSK
Gábriel Zsófia
Soós Johana
Hegedűs hanna
Galambos Erika
Bánfi Gréta
Soós julianna 1
Schvart Kinga
Blaskovits Zsuzsanna
Kucza Petra 1
Zemen Dorottya
Répás Patrícia

2

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
SZILÁGYI Noémi

Helyszín: 
Batthyány Tornacsarnok
K&H női kézilabda liga 2016/2017 19. forduló
Időpont: 
2017. április 8. 18:00

25

(16)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
Vlagyimir GOLOVIN

MTK Budapest
Hlogyik Petra
Putz Klaudia
Tóth Eszter 2
Olha Nikolayenko 2
Szádvári Krisztina 3
Slakta Petra 2
Horváth Dóra
Márton Gréta
Kovács Gréta
Dakos Noémi 5
Termány Rita 6
Hosszu Boglárka 1
Háfra Noémi 2
Gorilska Liliia 2
Frankovic Lana
Abramovics Jelena
ÉRD
Gridnyeva Szvetlana
Takács Kitti
Szabó Laura
Bulatović Anđela 2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Klivinyi Kinga 3
Gulyás Vanda
Fekete Bozsana 2
Araújo Larissa 1
Stojak Zeljana
Kiss Nikolett 3
Signaté Mariama 1
Krpež Šlezak Katarina 7 (2)
Barján Bianka 2
Mireya González Álvarez 2

25

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
NB I junior alapszakasz 19. forduló
Időpont: 
2017. április 8. 16:00

31

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 10/6

Vezetőedző
MAJOROS Gusztáv

MTK Budapest
Fekete Dóra
Putz Klaudia
Szandai Martina 7
Lovász Brigitta
Szekeres Dóra 4 (1)
Sztankovics Réka 5
Mics Annamária 3
Porobic Zita 1
Blaubacher Dóra 11 (5)
Blazsek Alexandra
Termány Melani
Horváth Nóra
Ilyés Valentina
Laki Bianka
ÉRD
Bernát Dorina 4
Németh Patrícia 2
Zsigmund Emese
Czirják Orsolya
Reizinger Sára 2
Domokos Dalma 8
Márczy Tekla 4
Kertész Ramóna
Ágoston Nóra
Wágner Virág
Székely Ágnes
Pigler Nikolett
Németh Zsófia
Plesztovits Alexa 4 (2)

24

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
NB I ifjúsági alapszakasz 19. forduló
Időpont: 
2017. április 8. 14:00

30

(14)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 11/9

Vezetőedző
MAJOROS Gusztáv

MTK Budapest
Fekete Dóra
Ilyés Valentina
Bárdy Noémi 5 (2)
Erdélyi Nóra
Mics Annamária 12 (7)
Nonn Dorottya
Breda Luca 5
Majoros Sarolta 1
Sándor Veronika 2
Breda Borbála 1
Horváth Nóra 4
Kiss Fanni
ÉRD
Krenner Fanni
Merő Dóra
Halmi Panna
Király Hajnalka
Kincses Janka 2
Király Réka 4 (1)
Sömjén Klaudia-Viktória
Berta Réka
Csamangó Dorina 1
Landi Gabriella 10 (7)
Kóka Mariann 5
Kovács Barbara 2
Pap Viktória
Urbányi Sára 2
Zsigmond Andrea
Titz Virág

26

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 13/8

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
U13 Kovács L. régió Felsőház 12. forduló
Időpont: 
2017. április 8. 11:30

12

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
VARJÚ Péter

Budakalász SC
Czák Nóra
Perczel Jázmin 1
Csöndör Vivien 1
Nagy Kitti 1
Mellák Dorka 2
Sőregi Nóra
Nagy Liza
Berényi Zoé 1
Oszlánszki Lili Kata
Sőregi Zsófia
Csöndör Nóra
Böhm Nikolett 6
ÉRD 2003
Cser Liza 4
Fazekas Fanni Fatime 1
Fritz Noémi
Prosser Natália 2 (1)
Katona Kitti 1 (1)
Kiss Dorottya Zsófia 4
Kovács Eszter 4
Mendre Virág 4
Molnár Zsófia 1
Tekauer Gréta 1
Urbányi Kinga 3
Fazekas Zsófia Krisztina 5
Vajda Szonja 3
Almási Anna Dóra

33

(20)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Gál József Sportcsarnok
U13 Kovács L. régió Felsőház 11. forduló
Időpont: 
2017. április 8. 09:30

28

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD 2003
Cser Liza 2
Fazekas Fanni Fatime 1
Benedek Bianka
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 2
Kovács Eszter 7
Mendre Virág 8 (5)
Molnár Zsófia 2
Tekauer Gréta 1
Urbányi Kinga 3
Fazekas Zsófia Krisztina 2
Vajda Szonja
Almási Anna Dóra
Fritz Noémi
Gödöllői SE
Kovács Eszter
Sándor Boglárka
Gyovai Lili 2
Pozsgai Klára
Nagy Lili 1
Trézsi Fruzsina 4 (1)
Vidaházy Virág
Molnár Virág 5
Hrachovina Sára 5
Legéndi Kármen
Legéndi Lili 1

18

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
EGERESI Zsuzsanna

Helyszín: 
Gál József Sportcsarnok
Bp. I.o. női felnőtt Felsőház 4. forduló
Időpont: 
2017. április 6. 20:00

15

(6)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD II
Fedor Judit 5 (3)
Szabó Éva 2
Kisgergely Csilla 1 (1)
Karóczkai Katalin
Bartha Réka 3
Kemény Andrea 2
Maurer Nikolett
Őri Cecília 2
KRSE
Valentini Zsuzsanna
Major Marietta
Kánya Judit 7 (2)
Bócsa Erzsébet 3
Kiss Éva 1
Rónyai Zsófia 3
Domsits Zsuzsanna
Durucz Hajnalka 1
Cseri Csilla 2
Madarász Nóra

17

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
TÓTH Szabolcs

Helyszín: 
ÉRD Aréna
KSB leány rájátszás 17-24. helyért 3. forduló
Időpont: 
2017. április 6. 18:30

28

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Balázs Éva
Bíró Sára
Gulyás Renáta
Strausz Annamária
Zimek Krisztina 7
Esősi Laura Vivien
Apáti Zsófia 4
Baranyai Benita 1
Brunecker Flóra 6 (1)
Kasza Vivien
Moncz Nikolett 7
Mórás Luca 2
Nagy Nikolett 1
Lázár Evelin-Eszter
Kispesti NKK
Zsigmond Dorka
Pusztai Bianka
Auer Nikolett
Kovács Dorina 4 (2)
Mlinkó Zsófia 6 (2)
Zente Edina Anna 6
Barna Virág 4
Kőhalmi Boglárka
Hutvágner Brigitta 2
Süle Nóra
Blazsek Brigitta Laura
Rost Regina 8
Bartos Dorina 7

37

(18)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
DÁNYI István

Helyszín: 
Batthyány Tornacsarnok
OSB leány E-F rájátszás 1-8. helyért 4. forduló
Időpont: 
2017. április 5. 17:00

23

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SIKLERNÉ Bárány Henriett

Rinyamenti KC
Rácz Rebeka 1
Patak Sarolta 4
Szőcsényi Diána
Behán Júlia Gréta
Verkman Genovéva
Fuisz Rebeka 1
Balatincz Regina 3
Finta Dóra 9 (2)
Varga Fruzsina 1
Melegh Diána
Kiss Napsugár 1
Szabó Rebeka
Koósz Evelin 2
Rácz Sára 1
ÉRD II
Cser Liza 3
Fazekas Fanni Fatime 1
Fritz Noémi
Prosser Natália
Benedek Bianka
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia
Kovács Eszter 2
Mendre Virág 9 (5)
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta 4
Urbányi Kinga
Fazekas Zsófia Krisztina 1

20

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 9/5

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Nagyatád Városi Sportcsarnok
Pest megyei női junior Negyeddöntő 9-16. helyért 1. forduló
Időpont: 
2017. április 2. 14:00

32

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Nagy Regina
Braun Anna Zita 5
Mészáros Méda
Kóka Zsuzsana 4
Buday-Bartha Mercédesz 10 (1)
Papp Szilvia 1
Juhász Nadin Tímea 9 (1)
Droba Panna 3
Sülysápi SE
Dinnyés Klaudia 12 (2)
Szücsi Renáta 7
Sárközi Réka 7
Tóth Virág 4
Belcsik Bettina
Gyarmati Kamilla 4
Jaksa Alexandra
Kálmán Viktróia
Szabó Anett
Tabányi Lívia
Tóth Gréta

34

(18)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
KENESEI Ágnes

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Bp. I.o. női felnőtt Felsőház 3. forduló
Időpont: 
2017. április 2. 10:45

44

(21)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
FELSŐ Anna

Kispesti NKK II.
Stumphauser Nóra
Kelemen Alexandra 1
Vénusz Eszter 10
Patyi Fruzsina 3
Balogh Viktória 5
Migléczi Mercédesz 2 (1)
Juhász Tímea 12
Vadócz Vanda 2
Pintér Mónika 2
Szűcs Barbara Vivien 1
Molnár Sára 2
Mészáros Andrea 3
Gegő Vanessza 1
ÉRD II
Fedor Judit 3
Szabó Éva 8
Kisgergely Csilla 3 (2)
Karóczkai Katalin
Bartha Réka 6 (2)
Kemény Andrea 4

24

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Emszt Kálmánné Sportcsarnok
U11 Kovács László régió Felsőház 11. forduló
Időpont: 
2017. április 1. 15:00

4

(2)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
HEVESI László

Kántor Anikó SE
Bedák Emese
Braun Luca
Erdész Anna
Fodor Zsófia
Horváth Boglárka 1 (1)
Horváth Petra
Koródi Zita
Lovasi Kira
Madár Emese
Medve Rozi
Zarándi Dorottya 2
Zarándi Edina 1
ÉRD
Bengyel Kata 1
Berényi Kira 6
Pietraskó Nikol Anna 3 (3)
Ignácz Laura 6 (1)
Deák Zsófia
Pintér Polina
Király Flóra 2
Matyasovszky Nelli 1
Erdős Petra 1
Serényi Szonja 2
Szunyok Réka 1
Urbányi Júlia 1
Turbucz Léna 1 (1)
Lukácsi Jázmin 3 (1)

28

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 9/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Gál József Sportcsarnok
U11 Kovács László régió Felsőház 12. forduló
Időpont: 
2017. április 1. 12:00

15

(6)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Bengyel Kata
Berényi Kira 6
Pietraskó Nikol Anna 2 (2)
Ignácz Laura 1
Deák Zsófia
Pintér Polina
Király Flóra 1
Matyasovszky Nelli 2
Erdős Petra 2
Serényi Szonja
Szunyok Réka 1
Urbányi Júlia
Turbucz Léna
Krucsó Fanni
Ipress Center-Vác
Majer Zsófia
Németh Maja 3 (1)
Ottó Katalin 2 (1)
Burik Alexandra 2
Kraft Dorina Zsófia 1 (1)
Bakter Fanni
Vasas Vivien
Fehér Dóra
Sztruhár Zsófia 5 (2)
Kaszás Sonja
Lőrik Laura
Hajas Hanna

13

(5)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
TURZA Bernadett

Helyszín: 
Gál József Sportcsarnok
KSB leány rájátszás 17-24. helyért 2. forduló
Időpont: 
2017. március 30. 18:30

17

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Balázs Éva 3
Bíró Sára
Gulyás Renáta
Strausz Annamária 1
Zimek Krisztina 6
Esősi Laura Vivien 2
Apáti Zsófia
Baranyai Benita
Brunecker Flóra 2
Kasza Vivien
Moncz Nikolett 2
Mórás Luca 1
Nagy Nikolett
Lázár Evelin-Eszter
Ipress Center-Vác
Fézler Fanni 3
Horváth Nadin
Bukovszky Anna
Szász Dóra 1
Juhász Evelin
Bojtay Dorina 2
Kovács Adrienn 2
Molnár Anna 4 (1)
Csapó Sára
Csapó Luca
Rigó Kíra 1
Szorcsik Adél 3 (1)
Tamus Mara

16

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
NYÁRI József

Helyszín: 
Batthyány Tornacsarnok
OSB leány E-F rájátszás 1-8. helyért 3. forduló
Időpont: 
2017. március 30. 16:30

19

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 9/8

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD II
Cser Liza 4
Fazekas Fanni Fatime 2 (1)
Fritz Noémi
Prosser Natália
Benedek Bianka
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 1
Kovács Eszter 2 (1)
Mendre Virág 3 (3)
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta 1 (1)
Urbányi Kinga 4
Fazekas Zsófia Krisztina 2 (2)
Tamási KC
Kiss Dominika
Tillmann Réka 1
Kocsis Kíra Noémi
Kajdi Kinga 1
Kajdi Ilona
Jankó Enikő 1
Agócs Kata 4
Gyugyi Gréta 1
Horváth Petra 5 (1)
Kertész Mónika 4 (1)
Pánczelt Réka
Zeng Xiáo Béi

17

(10)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
ÁNYOS József

Helyszín: 
Batthyány Tornacsarnok
K&H női kézilabda liga 2016/2017 18. forduló
Időpont: 
2017. március 29. 18:00

23

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Gridnyeva Szvetlana
Takács Kitti
Szabó Laura 2 (1)
Bulatović Anđela 3
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Klivinyi Kinga 6
Gulyás Vanda
Fekete Bozsana 1
Araújo Larissa 4
Stojak Zeljana
Kiss Nikolett 4
Signaté Mariama
Krpež Šlezak Katarina 3
Barján Bianka
Mireya González Álvarez
DVSC-TVP
Varsányi Nóra
Yezhykova Karyna 4
Csáki Viktória 6 (3)
Horváth-Pásztor Bettina
Tóvizi Petra 1
Kelemen Éva 1
Siska Pálma 3 (1)
Sirián Szederke 1
Maria Garbuz
Pénzes Laura
Bordás Réka
Tóth Melinda 1
Marincsák Nikolett
Lajtos Nóra
Jelena Despotovic 2
Anna Punko

19

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
TISELJ Anton

Helyszín: 
ÉRD Aréna

Támogatóink

Médiapartnereink