Kemény mérkőzésen egy pont Siófokon

Egy pontot szerzett junior csapatunk a Siófok KC otthonában. A 32 perc kiállítást hozó mérkőzésen Nick Viktória egyenlített a találkozó utolsó percében.  Nem kezdték jól a lányok a mérkőzést, hiszen már a 10. percben 7:2-re vezetett a hazai csapat. A 19. percben sikerült két gólra felzárkózni (11:9), de ezt követően hat percen keresztül nem találtunk a kapuba, így újra öt gólosra nőtt a siófokiak előnye (14:9) A szünetre sikerült csökkenteni a különbségen, a félidőben 17:14-re vezetett a hazai csapat. A második játékrész első gólját ugyan a Siófok KC szerezte, de erre négy érdi gól volt a válasz, a 24. percben döntetlen volt az állás. A második félidőben fej-fej mellett haladtak a csapatok, az utolsó tíz percre fordulva döntetlen volt az állás (26:26). Nick Viktória a második félidőben egymaga 11 gólt szerzett, a mérkőzés utolsó percében is ő volt eredményes, beállítva a 32:32-es végeredményt.
   Magyar Kézilabda Szövetség Fellebbviteli Bizottság 01/2014. (02.24) FeB. HATÁROZAT Felülvizsgálati kérelem elbírálásáról az alábbi linken olvasható teljes terjedelmében. HATÁROZAT