Rengeteg kapott gól

Szűkös kerettel felálló juniorunk egy szoros félidőt játszott a dunaújvárosiakkal.
A mérkőzés előtt az ÉRD junior csapatának góllövőlistáját vezető Takács Kitti sérülés miatt nem léphetett pályára, így a padról nézte a társakat. Remekül kezdett az ÉRD, 4:1-re, 10:7-re és 12:8-ra is vezettünk az első negyedóra során. Kamuti Réka és Mlinkó Bernadett voltak a legaktívabbak támadásban. A félidő közepén öt perc érdi gólcsend alatt egyenlített az ellenfél, sokáig így folyt a mérkőzés (17:17). Majd a szünet előtti utolsó két percben négy gólt szerezve háromgólos előnyt dolgozott ki a Dunaújváros.
A második félidő első tíz percében az előny tovább hízott, 27:20-ra lépett el az ellenfél, innen pedig nem volt visszaút az ÉRD számára. A védekezésünk nem tudta megállítani a lendületes újvárosi támadásokat, amiből sorozatosan szerezte góljait az ellenfél. Kamuti Réka tizenöt gólos egyéni teljesítménye kiemelendő, valamint az utolsó öt perc rohanó kézilabdája. Amiből a mieink jöttek ki jobban, és 6-2-re nyerték ezt az időszakot, amivel tízen belülre hozták a végeredményt.