Junior vereség a Győri Audi ETO KC-tól

Junior csapatunk a bajnokság 22. fordulójában 24:35-ös vereséget szenvedett a Győri Audi ETO KC korosztályos együttesétől.

A mérkőzés első percében Czirják Orsolya felállt fal ellen, Bernát Dorina pedig indítás végén szerzett gólt. A folytatásban fordítottak a vendégek, de előbb Márczy Tekla, majd Németh Patrícia találatával egyenlítettünk (4:4). Az első negyedóra végén 7:8 állt az eredményjelzőn, majd a zöld-fehérek hétszer voltak eredményesek, míg együttesünk Németh Patrícia révén egyszer vette be a kaput (8:15). A játékrész hajrájában sem tudtunk közelebb kerülni a Győrhöz, hiába lőtt a hálóba Illés Virág és Domokos Dalma is, a szünetre 11:19-ces állásnál vonultak a csapatok. A fordulás után ismét Domokos Dalma volt eredményes, majd Plesztovits Alexa értékesített egy büntetőt, de a vendégek közben háromszor vették be kapunkat (13:22). Ezt követően felváltva születtek a gólok, Plesztovits Alexa, Reizinger Sára és Márczy Tekla találataira is volt válasza a vendégeknek (17:26). Az utolsó negyedórára fordulva Bernát Dorina vette be egymást követő három alkalommal a győri kaput, majd Kertész Ramóna beállóból volt eredményes két ízben (22:31). A 24:35-ös végeredménnyel záruló mérkőzésen Németh Patrícia szerezte utolsó gólunkat.