Junior vereség az ÉRD Arénában

Junior csapatunk a bajnokság 24. fordulójában 17:37-es vereséget szenvedett a Dunaújvárosi KKA korosztályos együttesétől.

A mérkőzés első percében Márczy Tekla juttatta vezetéshez csapatunkat, erre viszont három vendég találat volt a válasz, majd Plesztovits Alexa beállóból alakította 2:3-ra az állást. A folytatásban felváltva születtek a gólok, Illés Virág, Németh Patrícia és Czirják Orsolya találataira is volt válasza a DKKA-nak (6:7). Az első negyed órát követően két Németh Patrícia gól ellenében hétszer voltak eredményesek a vendégek, így az első játékrész hajrájára 8:14-nél érkeztünk. Az félidő utolsó perceiben növelte előnyét ellenfelünk, hiába értékesített Márczy Tekla egy büntetőt, és talált a kapuba Németh Patrícia átlövésből (10:19). A második félidőben Márczy Tekla lőtte az első gólt, de ezt a következő tizenöt percben egyetlen Bernát Dorina találat követte, míg ellenfelünk tizennégyszer vette be kapunkat (12:33). Az utolsó tíz minutumra fordulva Németh Zsófia hárított büntetőt, míg Németh Patrícia és Plesztovits Alexa növelték találataink számát a végül 17:37-es végeredménnyel záruló összecsapáson.