Erőn felül teljesítettek juniorjaink

Kiváló kézilabdával, alaposan megnehezítette az ÉRD a győri fiatalok dolgát.

Ahogyan az ifjúsági, úgy junior korosztályos csapatunk sem kezdte jól a találkozót. A Győr az első félidőben húsz gólt szerzett, ezzel nyolcgólos előnyt dolgozott ki a szünetre.
Három kihagyott hétméteres, kilenc perc győri gólcsend azonban azt eredményezte a második félidő elején, hogy 20:16-ra zárkózott fel csapatunk. Takács Kitti a büntetők értékesítésében, Nick Viktória az átlövésekben jeleskedett, míg csapatunk védekezése harcos és kemény volt. Két gólra is sikerült felzárkózni az utolsó tíz perc kezdetén, egy kiállítás azonban eldöntötte a találkozót. Mlinkó Bernadettet többször ápolni kellett az elszenvedett ütések következtében, a kiállítási arány mégis úgy volt 4-6, hogy a győriek az utolsó percben kerültek kettős emberhátrányba (amikor már megnyerték a találkozót). A négygólos vereség ellenére dicséret illeti a juniorokat, akik újra bizonyították küzdeni tudásukat.