Eredmények

Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) X/A csoport (Fejér, Pest) 3. forduló
Időpont: 
2020. október 3. 10:00

20

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Kézi UP PLER
ÉRD

11

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) X/A csoport (Fejér, Pest) 4. forduló
Időpont: 
2020. október 3. 09:00

30

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
VSK Tököl

10

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
NB II női felnőtt-Dél 2020/2021 2. forduló
Időpont: 
2020. október 1. 17:00

24

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Gárdony-Pázmánd NKSE
ÉRD

13

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Gárdonyi Általános Iskola és Kollégium
Játékvezetők: ,
Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport 2. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 29. 18:30

24

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Dunaújvárosi KKA
ÉRD

33

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat 4. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 27. 18:00

22

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Budaörs Handball
ÉRD

20

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat 4. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 27. 16:00

21

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Budaörs Handball
ÉRD

35

(20)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) 3. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 27. 12:00

19

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Solymári SC
ÉRD

23

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
UFM Aréna
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) 4. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 27. 10:00

17

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Motherson-Mosonmagyaróvár
ÉRD

21

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
UFM Aréna
Játékvezetők: ,
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA - 2020/2021 7. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 26. 18:00

33

(19)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZILÁGYI Zoltán

Váci NKSE
Bálint Anna
Radosavljevic Sanja 2
Kácsor Gréta 9
Hámori Konszuéla 1
Szeberényi Flóra
Szabó Laura 6 (4)
Bukovszky Anna
Triffa Ágnes
Grosch Vivien 1
Lakatos Rita 4
Bárdy Noémi 1
Szondi Zsófia
Kuczora Csenge
Helembai Fanny 4
Diószegi Nikolett 5
ÉRD
Paróczy Sára 3 (1)
Csáki Lilla 1
Horváth Dóra
Mód Noémi 4
Kóka Mariann
Sztankovics Réka 1
Landi Gabriella 4
2
Kiss Dorottya Zsófia
Györkös Rebeka
Abilda Dana 5
Szabó Kitti

20

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
HORVÁTH Roland

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Video: 
2020-09-25T16:45:00
Hír: 
Simán kikapott Vácott az ÉRD
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) X. csoport (Budapest, Fejér, Pest) 1. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 26. 12:40

25

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
Budafoki KSE

8

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Gárdonyi Általános Iskola és Kollégium
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) X. csoport (Budapest, Fejér, Pest) 1. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 26. 11:45

16

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
ÉRD II

15

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Gárdonyi Általános Iskola és Kollégium
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU13 (2008-2009) X. csoport (Budapest, Fejér, Pest) 1. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 26. 09:55

28

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD II
Pázmánd NKSE

5

(1)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Gárdonyi Általános Iskola és Kollégium
Játékvezetők: ,
Leány Serdülő III. osztály-I. csoport 3. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 25. 18:00

35

(18)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
Üllői Városi Kézilabda Sport Klub

5

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NB II női felnőtt-Dél 2020/2021 3. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 24. 19:30

32

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
EURONOVEX USE

31

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
Női Ifjúsági III. osztály-H. csoport 3. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 24. 17:30

39

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
EURONOVEX USE

28

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA - 2020/2021 6. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 23. 18:00

28

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
HORVÁTH Roland

ÉRD
Paróczy Sára 6 (4)
Csáki Lilla 1
Szabó Kitti 2
Mézes Laura 4
Kóka Mariann 4
Sztankovics Réka 2
Landi Gabriella 6
Kiss Dorottya Zsófia
Györkös Rebeka
Abilda Dana 3
MTK Budapest
Dávid-Azari Fruzsina 4
Sallai Nikolett 3
Pelczéder Orsolya
Pál Tamara 6 (4)
Suba Sára
Szekerczés Luca 8 (3)
Bujdosó-Gerháth Fanni
Szabados Gréta Imola
Marincsák Nikolett 2
Sári Barbara
Juhász Eszter
Dakos Noémi 5
Győri Barbara Viktória
Szöllősi-Zácsik Szandra 5

33

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 9/7

Vezetőedző
Vlagyimir GOLOVIN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2020-09-23T21:45:30
Hír: 
Remekül helytállt, de kikapott az MTK-tól a foghíjas ÉRD
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) X/A csoport (Fejér, Pest) 1. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 19. 13:00

13

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
Szigetszentmiklós NKSE

14

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) X/A csoport (Fejér, Pest) 2. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 19. 11:00

18

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Szigetszentmiklós NKSE
ÉRD II

12

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU14 Terület (2007-2008) X/A csoport (Fejér, Pest) 1. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 19. 09:00

21

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD II
VSK Tököl

10

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Leány Serdülő III. osztály-I. csoport 2. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 18. 16:15

18

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Gárdony-Pázmánd NKSE
ÉRD

19

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Gárdonyi Általános Iskola és Kollégium
Játékvezetők: ,
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA - 2020/2021 4. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 16. 18:00

24

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
HORVÁTH Roland

ÉRD
Paróczy Sára 2
Csáki Lilla
10 (4)
Szabó Kitti 2 (1)
Horváth Dóra
Mód Noémi 1 (1)
Mézes Laura 1
Király Réka 4
Kóka Mariann
Sztankovics Réka 1
Landi Gabriella
Györkös Rebeka
Abilda Dana 3
DVSC-SCHAEFFLER
Vukajlovic Aleksandra 4
Torda Vanessa Andrea
Tóvizi Petra 9
Giegerich Ann-Cathzin Johanna
Vantara-Kelemen Éva 1
Bordás Réka 1
Karsten Elke 1
Csernyánszki Liliána 2
Bánfai Kíra 1
Kovács Anna 5 (2)
Vámos Petra 3
Arany Rebeka Melinda
Panyi Krisztina Anna
Despotovic Jelena 1
Hornyák Dóra 3 (1)
Csapó Kyra Vivien

31

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
KÖSTNER Vilmos

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Hír: 
Harcos DVSC-től kapott ki az ÉRD
Játékvezetők: Héjjas Tímea, Kránitz Andrea
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat 3. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 16. 15:45

34

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Győri Audi ETO KC
ÉRD

19

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Játékvezetők: ,
Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat 3. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 16. 13:45

47

(25)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Győri Audi ETO KC
ÉRD

17

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Játékvezetők: ,
NB II női felnőtt-Dél 2020/2021 1. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 13. 13:30

29

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
Szigetszentmiklós NKSE

32

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
Leány Serdülő III. osztály-I. csoport 1. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 13. 10:00

19

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
Szigetszentmiklós NKSE

41

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Szigetszentmiklósi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) 2. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 12. 14:00

24

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Dorogi ESE
ÉRD

15

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Rábcatorok Kulturális és Sportközpont
Játékvezetők: ,
Gyermekbajnokság LU15 Terület (2006-2007) VI. csoport (Fejér, Győr, Komárom, Pest) 1. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 12. 12:00

19

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
VKL SE Győr

9

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Rábcatorok Kulturális és Sportközpont
Játékvezetők: ,
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA - 2020/2021 2. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 9. 18:00

35

(17)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
HORVÁTH Roland

ÉRD
Paróczy Sára 3
Csáki Lilla
13 (4)
Szabó Kitti 10 (3)
Horváth Dóra
Mód Noémi 2
Mézes Laura 3
Király Réka 3
Kóka Mariann
Sztankovics Réka 1
Landi Gabriella
Györkös Rebeka
Abilda Dana
Boglári Akadémia-SZISE
Magera Noémi
Vajer Blanka
Horváth Nikolett
Kajdon Blanka 1
Takó Viktória 1
Farkas Johanna 11 (6)
Faragó Luca 1
Vámos Míra 4
Mlinkó Zsófia
Monori Orsolya Tekla 4
Juhász Gréta Éva
Gercsó Nóra
Kukucska Viktória 3
Kocsis Bettina
Bánhidi Barbara
Woth Viktória Lilla 3

28

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 12/6

Vezetőedző
KISS Szilárd

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2020-09-10T01:45:45
Hír: 
Győzelemmel mutatkozott be hazai pályán az ÉRD
Játékvezetők: Nagy Ferenc, Túróczy József
Leány Serdülő I. osztály-Nyugat
Időpont: 
2020. szeptember 9. 13:30

23

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

ÉRD
Szent István SE

23

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: ,
K&H NŐI KÉZILABDA LIGA - 2020/2021 1. forduló
Időpont: 
2020. szeptember 5. 18:15

30

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
Dahl Bent

Siófok KC
Szikora Melinda
Hársfalvi Júlia 3
Horacek Tamara
Eckerle Dinah Luisa
Aoustin Camille 4
Snelder Danick Albertine 3
Jezic Katarina 4
Such Nelli 8
Pena Nerea 4 (1)
Kiss Nikoletta
Niombla Gnonsiane 2 (2)
Tomori Zsuzsanna 2
ÉRD
Paróczy Sára 2
Csáki Lilla
5 (1)
Szabó Kitti 5 (2)
Horváth Dóra
Mód Noémi 3
Mézes Laura 1
Király Réka 3
Kóka Mariann
Sztankovics Réka 1
Landi Gabriella 2
Györkös Rebeka

22

(10)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
HORVÁTH Roland

Helyszín: 
Kiss Szilárd Sportcsarnok
Hír: 
Tisztes helytállás papírforma-vereséggel
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter

Támogatóink