Eredmények

K&H női kézilabda liga 2019/2020 8. forduló
Időpont: 
2019. november 3. 14:30

27

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
BAKÓ Botond

Kisvárda Master Good SE
3
1
3
6 (2)
2
2
6
4
ÉRD
4 (1)
4 (2)
3
5
1
5
Király Réka
Landi Gabriella
1
2
4

29

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Kisvárda Városi Sportcsarnok
Video: 
2019-11-01T11:30:15
Hír: 
Jó hajrával nyert Kisvárdán az ÉRD
Játékvezetők: Hantos Dorina, Rózsahegyi Brigitta
K&H női kézilabda liga 2019/2020 9. forduló
Időpont: 
2019. október 26. 18:00

38

(20)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

ÉRD
4
2 (1)
2
2
3
7
Király Réka 1
1
Landi Gabriella
4
3 (1)
3
7
Hungast Szombathelyi KKA
4
1
2
7
4
2
1

21

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
MAROSÁN György

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-10-28T17:00:15
Játékvezetők: Marton Zsófia, Szabó Eszter
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 6. forduló
Időpont: 
2019. október 26. 18:00

28

(20)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
Krámer Aladárné

Óbudai KSI SE
Tóth Renáta
Miklós Klaudia
Golda Kata 2
Matirkó Melitta
Baló Vera 1
Percze Dzsenifer 7 (1)
Schvajda Sára 5 (1)
Varga Anita
Kovács Viktória
Földesi Júlia 2
Garancz Petra Dorina 9 (1)
Kovács Petra 2
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Berényi Kíra 1
Ökrös Alexandra
Urbányi Kinga 1
Kóka Mariann 6
Cser Liza
Zimek Krisztina 1
Urbányi Sára 13 (5)
Apáti Zsófia
1
Kiss Dorottya Zsófia 4
Mendre Virág 2 (2)
Pénzes Evelin
Droba Panna

29

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Kerék utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Acsai László, Babity Máté
K&H női kézilabda liga 2019/2020 8. forduló
Időpont: 
2019. október 20. 18:00

50

(25)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
12 (1)
5 (2)
5
2
3
3
4
1
4 (2)
Kiss Dorottya Zsófia
5
6
Boglári Akadémia-SZISE
2
3
2
2 (1)
1
3
1
1 (1)
7 (1)
1

23

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/3

Vezetőedző
Vojkovics Gyula

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-10-19T12:30:45
Hír: 
Iskolamunka, átrohant az ÉRD a Szent Istvánon
Játékvezetők: Kovács-Sebők Stefánia, Réti Rebeka
K&H női kézilabda liga 2019/2020 7. forduló
Időpont: 
2019. október 16. 20:00

39

(22)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
DANYI Gábor

Győri Audi ETO KC
3
1
10
6 (1)
8
3
1
1
2
2
2
ÉRD
4 (2)
3
1
4
1
1
3
Kiss Dorottya Zsófia
4
7

28

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Hír: 
Az ÉRD ellen is igazolta a papírformát a Győr
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 4. forduló
Időpont: 
2019. október 12. 18:00

26

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
VIGLÁSI Zsuzsanna

TFSE
Polgár Kinga 1
Szijártó Helga 1
Bacsa Flóra Bernadett
Csóka Eszter 3
Gyömörey Viktória 3
Hegedűs Lilla
Lázár Evelin
Molnár Noémi
Nonn Dorottya 7 (4)
Orján Viktória 3 (1)
Rácz Alma Andrea 3
Ragó Rebeka
Somlai Rita 4
Matheisz Renáta Noémi 1
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Berényi Kíra 1
Ökrös Alexandra 1 (1)
Horváth Sára
Urbányi Kinga 3
Kóka Mariann 3
Cser Liza 1
Zimek Krisztina
Hauser Petra 1
Urbányi Sára 7 (2)
1
Kiss Dorottya Zsófia 7
Kovács Eszter 3
Mendre Virág 8 (6)
Pénzes Evelin

36

(23)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 11/9

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sportközpont
Játékvezetők: Majoros Eszter, Nagy Petra
K&H női kézilabda liga 2019/2020 6. forduló
Időpont: 
2019. október 9. 18:00

29

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
5
5 (3)
1
2
1
3
4 (1)
1
Kiss Dorottya Zsófia
1
6
DVSC-SCHAEFFLER
4
1
1
2
1
5 (3)
3
6
3
1
3 (1)
3

33

(21)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
KÖSTNER Vilmos

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-10-08T12:30:00
Hír: 
Nem bírt a Debrecennel az ÉRD
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
K&H női kézilabda liga 2019/2020 9. forduló
Időpont: 
2019. október 5. 14:30

27

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
7 (2)
2 (1)
3
1
1
Landi Gabriella
5 (1)
1
3
4
Siófok KC
2
2
3
1
5 (2)
3
4
1

21

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/2

Vezetőedző
Moen Tor Odvar

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-10-04T13:45:30
Hír: 
Nagy rangadón remek játékkal nyert az ÉRD
Játékvezetők: Bócz László, Wiedemann Viktor
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 3. forduló
Időpont: 
2019. október 2. 18:15

29

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 11/8

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Baráth Blanka Vivien
Berényi Kíra 2
Ökrös Alexandra
3
Urbányi Kinga
Kóka Mariann 1
Cser Liza 1
Zimek Krisztina
Hauser Petra 3
Urbányi Sára 3 (2)
Apáti Zsófia 3
Kiss Dorottya Zsófia 6
Mendre Virág 7 (6)
Pénzes Evelin
Droba Panna
GBB ZRT Kecskemét U22
Radva Erzsébet 3
Konfár Renáta
Krenner Fanni 9 (4)
Nagy Enikő
Nagy Hanna
Árvai Laura 2
Szabó Viktória 6
Kárász Nikolett
Pécsi Lili
Juhász Dalma 1
Tasnádi Petra
Németh Zsófia
Megyesi Milla 2

23

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Mátrai Péter György

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Hajdu Tamás, Tóth Tamás
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 5. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 29. 14:00

16

(8)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Baráth Blanka Vivien
Ökrös Alexandra
1
Urbányi Kinga 1
Kóka Mariann 4
Cser Liza 1
Zimek Krisztina
Hauser Petra
Urbányi Sára 5 (2)
Apáti Zsófia
Kiss Dorottya Zsófia 1
Mendre Virág 2 (1)
Pénzes Evelin
Vajda Szonja 1
Csepel DSE
Kanyik Boroka 3 (2)
Pártos Orsolya 3
Pallagi Luca 2
Gellérfi Éva 1
Varga Lilla 1
Kaffka Eszter
Lipovics Gabriella
Huszár Dóra 2
Kajdácsi Kinga 2
Molnár-Gábor Dalma 2
Édes Boglárka 1
Szabó Réka 5
Szalai Kyra 2
Szentkeressy-Kovács Renáta 3
Kerner Tünde 3

30

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
VARGA Márta

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Dáné Rita, Gyimesi Metta
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 2. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 22. 11:30

32

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
MURVAINÉ FAZEKAS Mária

Szigetszentmiklós NKSE
Merő Dóra
Kiss Melinda
Lízer Melinda 2
Kaufmann Dóra 2
Rubint Alexandra
Ötvös Réka 3
Rausch Krisztina 7
Urfi Dorottya 3 (1)
Balázs Barbara
Horváth Dóra 1
Potondi Diánna 9
Palicska Liza
Marlyin Bernadett 1
Friedman Luca 3 (1)
Csiki Janka 2
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Berényi Kíra 3
Ökrös Alexandra
2
Horváth Sára
Urbányi Kinga
Kóka Mariann 6
Cser Liza
Zimek Krisztina
Hauser Petra 4
Urbányi Sára 3
Kiss Dorottya Zsófia 4
Kovács Eszter
Mendre Virág 6 (5)
Droba Panna 2
Vajda Szonja

30

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy I. László, Szekeres László
K&H női kézilabda liga 2019/2020 4. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 20. 18:30

22

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
BOGNÁR Róbert

Motherson-Mosonmagyaróvár
1
3
2
6 (3)
1
4
5 (2)
ÉRD
2
1
1
2
3
Király Réka
7 (2)
1
3
9

29

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
UFM Aréna
Video: 
2019-09-18T20:45:45
Hír: 
Végig vezetve nyert Óváron az ÉRD
Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs
K&H női kézilabda liga 2019/2020 3. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 14. 18:00

36

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
5 (1)
4 (1)
2
1
4
1
Király Réka
2
Landi Gabriella
6
5
2
4
MTK Budapest
7 (4)
3
1
3
1
1
2
1
1
1
3

24

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
Vlagyimir GOLOVIN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Video: 
2019-09-14T21:45:45
Hír: 
Könnyedén verte az MTK-t az ÉRD
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
NB II női felnőtt-Dél 2019/2020 1. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 10. 18:30

20

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Baráth Blanka Vivien
Berényi Kíra
Ökrös Alexandra
1
Urbányi Kinga
Kóka Mariann 6
Cser Liza
Zimek Krisztina 1
Hauser Petra 1
Urbányi Sára 4 (1)
Apáti Zsófia 2
Kiss Dorottya Zsófia 4
Mendre Virág
Pénzes Evelin
Droba Panna 1
Gárdony-Pázmánd NKSE
Magyar Nikolett
Knauer Csenge Anita
Juhász Adél
Győrffy Réka 2
Blazsek Alexandra Tímea 2
Szűcs Noémi 4
Ágoston Nóra 3
Piazza Dóra Szimonetta 2
Domak Kata
Bernáth Réka
Sárvári Krisztina 1
Kuczi Dorina 1
Horpácsi-Szabó Blanka
Tihanyi Anna 1 (1)
Sztoics Noémi 11 (6)

27

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
VIRINCSIK Anasztázia

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Hársfalvi Zsófia, Mórocz Réka
K&H női kézilabda liga 2019/2020 2. forduló
Időpont: 
2019. szeptember 7. 18:00

25

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

Dunaújvárosi KKA
3
1
2
7
1
7 (5)
1
3
ÉRD
4 (3)
2 (1)
1
3
1
1
Király Réka
Landi Gabriella
3
6
2
3

26

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Hír: 
Kemény meccset nyert az ÉRD
Játékvezetők: Paska Dániel, Vastag Sámuel
K&H női kézilabda liga 2019/2020 1. forduló
Időpont: 
2019. augusztus 31. 17:30

28

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
6 (2)
4 (2)
1
1
6
Király Réka
Landi Gabriella
1 (1)
2
1
6
FTC-Rail Cargo Hungaria
1
1
1
1
4
1
8 (1)
10
4

31

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Hír: 
Nagyot küzdött, de nem bírt a Fradival az ÉRD
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
NB II női felnőtt dél 2018/2019 22. forduló
Időpont: 
2019. május 19. 14:00

21

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MURVAINÉ FAZEKAS Mária

Szigetszentmiklós NKSE
3
5 (2)
1
4 (2)
4 (1)
1
3
ÉRD
1
10 (3)
1
Landi Gabriella 3
2 (1)
Apáti Zsófia 4
5

26

(15)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
200 fő
Játékvezetők: Győr Ádám, Hadas Dávid Sándor
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 22. forduló
Időpont: 
2019. május 19. 12:00

41

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MURVAINÉ FAZEKAS Mária

Szigetszentmiklós NKSE
3
9 (2)
10 (1)
10 (1)
5
1
3
2
3
6 (4)
3 (1)
5
2
3
1
2

27

(15)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Győr Ádám, Hadas Dávid Sándor
NB I női felnőtt 2018/2019 26. forduló
Időpont: 
2019. május 18. 18:00

32

(15)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Dunaújvárosi KKA
2
1
5 (1)
1
2
Katarina Krpež-Šlezák 11 (3)
3
Landi Gabriella
3
1
3
ÉRD
2
4 (1)
3
4 (3)
2
1
1

24

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Hír: 
Negyedik az ÉRD, Krpezs a gólkirálynő
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 22. forduló
Időpont: 
2019. május 17. 18:15

29

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
PINIZSI Zoltán

Budaörs Handball
2
2
9 (6)
4
4
8
ÉRD
3
6 (2)
Landi Gabriella 5
1
5
2 (1)
Apáti Zsófia 4
4

30

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 26. forduló
Időpont: 
2019. május 15. 18:00

36

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
ILLÉS Márton

Dunaújvárosi KKA
1
6
2
4
5 (5)
2
3
2
6 (1)
2
1
2
ÉRD
3 (1)
3
2
5 (2)
2
2

18

(9)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Nézőszám: 
72 fő
Játékvezetők: Hullmann Béla, Weinert Gergő
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 26. forduló
Időpont: 
2019. május 15. 16:00

31

(13)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Dunaújvárosi KKA
3 (1)
3
4
1
9
1
1
8 (3)
1 (1)
ÉRD
4
2
4
5 (3)
5 (1)
4
1

25

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Hullmann Béla, Weinert Gergő
NB II női felnőtt dél 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. május 12. 15:00

38

(23)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
4
5 (2)
3
Landi Gabriella 7
1
8 (2)
2
5
3 (2)
EURONOVEX USE
1
12 (9)
4
2
3
5
3

30

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 10/9

Vezetőedző
TÓTH Robert Dávid

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 21. forduló
Időpont: 
2019. május 12. 13:00

33

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

1
1
1
4
6 (2)
9 (1)
4
1
4
2
K. Szeged SE
4
7 (1)
1
11 (9)
4
4
1

32

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 11/10

Vezetőedző
FARKAS Kitty

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
NB I női felnőtt 2018/2019 25. forduló
Időpont: 
2019. május 9. 19:15

24

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
1
1
5
Katarina Krpež-Šlezák 9 (3)
2
Landi Gabriella
4
2
FTC-Rail Cargo Hungaria
2
2
4
2
3
9 (2)
6
11

39

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1800 fő
Hír: 
Nem tudott győzelemmel búcsúzni a hazai pályától az ÉRD
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 25. forduló
Időpont: 
2019. május 8. 18:45

29

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
8 (3)
Landi Gabriella 5
1
7 (1)
Apáti Zsófia 2
6
1
2
3
1
5
1
8 (4)
3
4

28

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Kovács Tamás, Széles Zoltán
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 25. forduló
Időpont: 
2019. május 8. 17:00

23

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/2

Vezetőedző

ÉRD
5
1
4
1
4 (1)
7 (1)
1
4
1
7
1
2
3
1
2 (2)
1
2

24

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
PIGNICZKI Krisztina

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
40 fő
Játékvezetők: Kovács Tamás, Széles Zoltán
NB I női felnőtt 2018/2019 24. forduló
Időpont: 
2019. május 2. 18:00

31

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

DVSC-SCHAEFFLER
2
2 (1)
3
4
Katarina Krpež-Šlezák 3 (1)
2
Landi Gabriella
6 (1)
9
ÉRD
1
8
1
5 (7)
9 (1)
3
1
6

34

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 8/8

Vezetőedző
KÖSTNER Vilmos

Helyszín: 
Hódos Imre Sportcsarnok
Nézőszám: 
1500 fő
Hír: 
Nem sokon múlt, de a házigazdák mégis átvették az irányítást
Játékvezetők: Altmár Kristóf, Horváth Márton
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 24. forduló
Időpont: 
2019. április 29. 17:30

22

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
BONA Gergő

Dorogi ESE
1
1
2
3
8
2
5 (3)
ÉRD
6 (1)
4
5 (4)
1 (1)
1
1
1

19

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző

Helyszín: 
Dorogi Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: György Kata Alexa, Horváth Alexandra
NB II női felnőtt dél 2018/2019 20. forduló
Időpont: 
2019. április 28. 18:00

27

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
VIGLÁSI Zsuzsanna

TFSE
1
2
1
2
3
1
6 (2)
10 (1)
1
ÉRD
15 (9)
2
Landi Gabriella 3
3
1
3
Apáti Zsófia
4

31

(19)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/9

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Semmelweis Egyetem Testnevelési és Sportközpont
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Serfőző Krisztián, Serfőző Roland

Támogatóink