Eredmények

NB I női felnőtt 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 18:00

30

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
8
3
3
Katarina Krpež-Šlezák 7 (2)
Landi Gabriella
2
7
Siófok KC
1
4 (2)
1
6
4 (1)
5
5

26

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
Tor Odvar MOEN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
2100 fő
Hír: 
Legyőztük a Siófokot: dobogón az ÉRD!
Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 15:15

36

(20)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
2
11 (1)
Landi Gabriella 6 (2)
8
3
2
Apáti Zsófia 2
2
Siófok KC
6
6
3
5
2
8
8 (6)
1

39

(20)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
TARJÁN Bence

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: György Kata Alexa, Horváth Alexandra
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 17. forduló
Időpont: 
2019. március 6. 13:30

24

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

ÉRD
4
7
2
2
3 (3)
3 (1)
2
1
Siófok KC
2
10
5
6 (3)
1

24

(22)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
BAK Ferenc

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: György Kata Alexa, Horváth Alexandra
NB II női felnőtt dél 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. március 3. 18:00

34

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

ÉRD
1
1
7
13 (4)
Landi Gabriella 3
2
3
2
Apáti Zsófia 1
1
Inárcs-Örkény KC
3
1
5
3
5
11 (11)
4
2

34

(17)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 11/11

Vezetőedző
SOÓS Zoltán

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Borsóné Nagy Tímea, Molnár-Lakatos Ildikó
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. március 3. 16:00

22

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

1
1
2
5
6
Oxxo Energy Orosházi NKC
1
1
3
1
1
1
2
1
1
3
12 (6)

27

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
NAGY Ferenc

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Borsóné Nagy Tímea, Molnár-Lakatos Ildikó
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. február 28. 16:30

31

(14)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző

1
4 (4)
3
1
4
3
4
2 (1)
1
8 (1)
Bugyi SE
2
1
1
1
3
7 (1)
1

16

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
ERŐS Edina

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
30 fő
Játékvezetők: Hendzsel Dávid, Soós Kristóf
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. február 24. 14:00

3

(2)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
Hargitai László Ignácné

Martonvásári KSE
1
1
1
2
3 (2)
2
10
1
1
2
3
7 (1)

31

(20)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
GRIDNYEVA Szvetlana

Helyszín: 
Martonvásári Tóth Iván Sportcsarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Fazekas Krisztina, Vargáné B. Melinda
NB II női felnőtt dél 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. február 23. 18:00

26

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
IHÁSZ Ajtony

Tempo KSE
2
1
3
6
1
7
4 (2)
2
ÉRD
1
1
4 (1)
Landi Gabriella 1 (1)
4
3
2 (2)
Apáti Zsófia 1
3

20

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Tempo Kézilabda Csarnok
Nézőszám: 
70 fő
Játékvezetők: Nagy Petra, Oláh Nóra
NB I női felnőtt 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. február 23. 18:00

21

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Vlagyimir GOLOVIN

MTK Budapest
2
3
2
1
3
1
1
8
ÉRD
3
2
4
Katarina Krpež-Šlezák 10 (1)
2
1 (1)
2

24

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elektromos Sportcsarnok
Nézőszám: 
300 fő
Hír: 
Értékes siker: idegenben vertük az MTK-t
Játékvezetők: Őri Erika, Pozdena Erika
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. február 21. 17:30

20

(13)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
TARJÁNNÉ MARTINKÓ Mária

Kispest NKK
2
2
12 (3)
4
6 (1)
2 (1)
3 (1)
6 (5)
4 (2)
4 (2)
2
6
2 (1)
7 (1)

42

(21)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 15/14

Vezetőedző

Helyszín: 
Kruj Iván Sportcsarnok
Nézőszám: 
60 fő
Játékvezetők: Sebestyén Ákos, Sebestyén Barna
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. február 20. 18:00

43

(23)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 8/8

Vezetőedző
KISS Szilárd

NEKA
4
6 (2)
3
9 (4)
1
3
6
2
3
3 (1)
2
1 (1)
ÉRD
3
Landi Gabriella 6 (5)
3
Apáti Zsófia 2
6

20

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
NEKA csarnok
Nézőszám: 
40 fő
Játékvezetők: Horváth Richárd, Kertész Bálint
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 16. forduló
Időpont: 
2019. február 20. 16:00

35

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
WOTH Péter

NEKA
4
2
2
4
2
3
2
3
5
5
3
ÉRD
5
2
3 (1)
1 (1)
4 (1)
2
1

18

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Helyszín: 
NEKA csarnok
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Horváth Richárd, Kertész Bálint
NB I női felnőtt 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. február 16. 18:00

26

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
SZILÁGYI Zoltán

Váci NKSE
2
8 (3)
3
3
5 (3)
3
2
ÉRD
1
3 (1)
Katarina Krpež-Šlezák 8 (1)
4
Landi Gabriella
5
3

24

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Vác Városi Sportcsarnok
Nézőszám: 
600 fő
Hír: 
Kikaptunk Vácon
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
NB II női felnőtt dél 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. február 16. 12:00

24

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
1
4
5 (3)
Landi Gabriella 7
2
1
Apáti Zsófia 1
1
2
Csepel DSE
2
4
7 (3)
2
1 (1)
1
4
1
4

26

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
PENSZKI Gergely

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
Ifjúsági II. osztály kelet 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. február 16. 10:00

24

(10)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 9/7

Vezetőedző

4
7 (4)
7 (3)
2
1
3
Gödi SE
7 (1)
4
1
2
9 (3)
2

25

(12)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
GYETVÁN Krisztina

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
Serdülő III. osztály közép-nyugat 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. február 14. 16:30

29

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző

1
3
1
5
1
4 (1)
5 (1)
3
4 (1)
2
1
11 (3)
10 (2)
1
4
6 (1)

33

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
BOZSOVICS Rebeka

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Csuka Pál, Kocsis Olivér
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. február 13. 15:30

31

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/7

Vezetőedző
BENKE Péter

Bajnok DSE Nemesvámos
3
1
8 (4)
9 (3)
6
4
ÉRD
2
5
6 (3)
Apáti Zsófia 1
6 (2)
Landi Gabriella 3
4

27

(14)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 9/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Veszprém Aréna
Játékvezetők: Ihász Bence László, Sörös Csaba
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. február 13. 13:30

35

(20)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 10/8

Vezetőedző
BENKE Péter

Bajnok DSE Nemesvámos
7
12 (4)
4 (1)
4 (1)
1
2
5 (2)
ÉRD
2
6 (2)
1
2
2
7 (2)
2
2
2

26

(14)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Veszprém Aréna
Nézőszám: 
40 fő
Játékvezetők: Ihász Bence László, Sörös Csaba
Magyar Kupa 2018/2019 5. forduló
Időpont: 
2019. február 9. 18:00

29

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
3
2 (1)
4
1
2
Katarina Krpež-Šlezák 8 (3)
3
4
2
Kisvárda Master Good SE
4
3
1
4 (4)
3
1
1
2
2

21

(7)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
DABÓCZI Adrienn

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1100 fő
Hír: 
Négyes döntőben az ÉRD!
Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor
NB II női felnőtt dél 2018/2019 15. forduló
Időpont: 
2019. február 9. 17:30

33

(17)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
TÓTH Norbert

Ceglédi Kék Cápák SE
2
5
3
5
1
3
9 (4)
5
ÉRD
1
2
6 (1)
Landi Gabriella 4
3
1
4
1
Apáti Zsófia 3 (1)
2
1 (1)

28

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Ceglédi Gál József Sportcsarnok
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Fehér Viktória, Répás Georgina
NB I női felnőtt 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. február 3. 18:00

35

(20)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
3
2
1
3
5
4
1
Katarina Krpež-Šlezák 5 (1)
4
Landi Gabriella
2
1 (1)
4
Eszterházy SC
5 (1)
2
1
2
3 (1)
4
1
3

21

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
DEBRE Viktor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
900 fő
Hír: 
Könnyed győzelem az Eszterházy SC ellen
Játékvezetők: Paska Dániel, Vastag Sámuel
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. február 3. 15:30

19

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
4
1
3 (2)
4
2
Apáti Zsófia
2
Landi Gabriella 2
4
4 (1)
4
3
2
3
3
1
5
2
2
4

37

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
SITI Beáta

Nézőszám: 
100 fő
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 14. forduló
Időpont: 
2019. február 3. 13:30

23

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző

ÉRD
2
8
3
3 (1)
2
4 (3)
1
6
9 (1)
1
1
3
2
3
6 (1)

31

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
BOHUS Beáta

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
150 fő
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
NB I női felnőtt 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. január 26. 18:00

29

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
3
5
3
4
Katarina Krpež-Šlezák 5 (1)
2
3
4
Dunaújvárosi KKA
2
1
3
7 (3)
1
3
1
5 (1)
1

24

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1200 fő
Hír: 
A fordulás után leállt a Kohász az ÉRD ellen
Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. január 23. 19:00

26

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző

ÉRD
1
6
2
5
2 (2)
2
1
7 (3)
Dunaújvárosi KKA
5
1
4
9
1
2
1
2
4

29

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Gecsei Renáta, Lamberg-Liszkay Melinda
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 13. forduló
Időpont: 
2019. január 23. 17:30

21

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
3
5
2
4
4 (4)
Apáti Zsófia 1
1
1 (1)
Dunaújvárosi KKA
5 (4)
3
4 (1)
1
4
2
1
4
5 (2)
2

31

(16)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
50 fő
Játékvezetők: Gecsei Renáta, Lamberg-Liszkay Melinda
NB I női felnőtt 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. január 12. 18:00

35

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
ELEK Gábor

FTC-Rail Cargo Hungaria
3
2
4
6
8 (4)
3
3
6
ÉRD
4
6
1
2
Katarina Krpež-Šlezák 3 (1)
3
2
2
7

30

(14)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Hír: 
Női kézi: nagyot küzdött, de kikapott a Fraditól az ÉRD
Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor
Ifjúsági I. osztály nyugat 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. január 12. 16:00

39

(19)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
BORDÁSNÉ HORVÁTH Marianna

3
2
6
3
2
10 (4)
3
5 (2)
5
ÉRD
5
6
Landi Gabriella 7
2
11 (7)
Apáti Zsófia 1
2

34

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
115 fő
Játékvezetők: Bőhm Zsófia, Csupor Csenge Dr.
Serdülő I. osztály nyugat 2018/2019 12. forduló
Időpont: 
2019. január 12. 14:00

25

(11)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
PIGNICZKI Krisztina

4
1
1
4
2
2
1
1 (1)
2
7 (6)
ÉRD
2
4 (1)
2
3
10 (6)
3 (2)
4

28

(13)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 12/9

Vezetőedző

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
80 fő
Játékvezetők: Bőhm Zsófia, Csupor Csenge Dr.
NB I női felnőtt 2018/2019 11. forduló
Időpont: 
2019. január 5. 18:00

29

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
2
3 (2)
6
1
Katarina Krpež-Šlezák 7
2
Landi Gabriella
6 (2)
2
DVSC-SCHAEFFLER
1
3
2
1
1
1 (1)
5
1
1
1
8

25

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
KÖSTNER Vilmos

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1400 fő
Hír: 
A stabil védekezés hozta a két pontot a Loki ellen
Játékvezetők: Felhő Ferenc, Öcsi Tamás

Támogatóink