Visszapillantó

A forduló eredményei, a bajnokság állása, házi góllövőlistánk Győzelmével előttünk a Vác, veresége ellenére is harmadik maradt a Veszprém. A Ferencváros és a Győr kéz a kézben nagyszerűen menetelnek a Bajnokok Ligájában, a csoportkör felén túl vannak a csapatok és mindkét magyar együttes hibátlan mérleggel vette az első kör megpróbáltatásait. Eddig a bajnokságban is megoldották a kötelező feladatokat és mindenkit megvertek, most viszont az FTC botlott és pontot hagytak Dunaújvárosban. A Győr maradt az egyetlen hibátlan csapat a bajnokságban. Az első két helyet így sem ostromolják kérők, a harmadik Veszprém is három pont lemaradással követi az elöl állókat. Szombaton ugyanis, miközben a Vác elvitte a pontokat Érdről, a Kiskunhalas hazai pályán legyőzte a Veszprémet, alaposan összesűrűsítve ezzel a középmezőny elejét. Jelenleg úgy tűnik, hogy ezen négy csapat közül kettő kerülhet tavasszal bajnoki elődöntőbe. Természetesen ahogyan tavaly is tapasztaltuk, rengeteg minden változhat az alapszakasz második felére. Érdi góllövőlista NB1 Alapszakasz 7. forduló eredményei 2012. október 24. Szerda 18:00 Dunaújváros - FTC 31-31 (15-16) Győr - BSE 34-20 (19-9) 2012. október 26. Péntek 18:00 – Debrecen-Fehérvár 24-25 (15-13) 2012. október 27. Szombat 18:00 – Kiskunhalas-Veszprém 22-20 (9-8) Siófok-Békéscsaba 33-24 (17-16) ÉTV-Érdi VSE - Váci NKSE 24-25 (9-12) Mérkőzés beszámoló - Véget nem érő üldözés Galéria Videós összefoglaló