Pontot érdemeltünk volna

Kiélezett találkozót vívott ifjúsági korosztályos csapatunk, de a végjátékban pont nélkül maradtunk.

Nem kezdett a legjobban csapatunk, hamar 4:2-es vezetést szerzett az ellenfél, azonban a tizedik perc végére fordítottunk 6:4-re. Tíz percen át nem lőtt gólt a loki, így három góllal is sikerült meglépni. Küzdött a vendégcsapat a hátránya ledolgozásáért, időnként sikerült is közelebb érniük, a 28. percre azonban visszaállt a háromgólos ÉRD vezetés. A félidőre így is egyenlített 13:13-ra az ellenfél.

Fordulás után domináltak a védelmek, az első nyolc percben csupán két ÉRD gól esett, amivel újra vezetést szereztünk. Fej-fej mellett haladtak a csapatok, a hazai gólokra rendre volt válasza a vendégeknek. Az utolsó tíz perc is kétgólos előnnyel kezdődött (20:18), a következő öt percben ismét utolért minket az ellenfél. A hajdúságiak emberelőnybe kerültek, amit ki is használtak, két gólt szerezve, 4:2 után vezetett újra a DVSC. Volt esély az egyenlítésre még az utolsó pillanatokban, a bravúr azonban elmaradt. Ezzel együtt is dicséretet érdemel ifjúsági csapatunk, amelyben többen is kiemelkedő teljesítményt nyújtottak.