Olimpiai ezüstérmes ül le a kispadra

Simics Judit lett az Érd női kézilabdacsapatának új vezetőedzője. A szakember célja, hogy kiharcolja a bennmaradást együttesünkkel az NB I-ben!

Játékosként Csurgón kezdte pályafutását Simics Judit, majd a Vasas és a Dunaferr színeiben ért el kiemelkedő eredményeket. Utóbbi együttessel BEK-et és Szuperkupát is nyert, továbbá 4-szeres magyar bajnoknak mondhatja magát.

A válogatottal olimpiai ezüstérmes lett a sydney-i játékokon 2000-ben és ugyanabban az évben Európa-bajnoki címet is ünnepelhetett.

Visszavonulását követően sem szakadt el a kézilabdától és az utánpótlásnevelésben is szép sikereket ért el. 2013-tól tavaly májusig a Ferencváros női ificsapatának vezetőedzője volt, amellyel magyar bajnoki címet is nyert.

Simics Judit Horváth Roland távozása után veszi át csapatunk irányítását, ahol elsőként dolgozhat NB I-es felnőtt gárdával, de korábban megszerzett tapasztalatait szeretné kamatoztatni és célja, hogy benntartsa együttesünket az élvonalban.