Megérdemelt ifi győzelem

Nagy csatát vívott ifjúsági csapatunk és itthon tartotta a két pontot. Az első félidő közepén sikerült lendületes játékkal fordítani.
Álmosan kezdett csapatunk, három perc után 3:1-re vezetett az ellenfél. 5:3-ra sikerült fordítani, de 5:6 még újfent fordított a Siófok. Ezt követően lendületes labdafelvitellel és a támadásaink látványos befejezéseivel sikerült megfordítani a találkozót (12:6), nem is volt többet döntetlen a mérkőzés. Mindkét oldalon sok volt a kiállítás és a büntető. Az érdi kapuban Győri Barbara nagyszerű teljesítményt nyújtott, míg támadásban Kubinszky Lea remek lövései maradnak emlékezetesek. Nagy volt a küzdelem a második félidőben is, a 45. percre 23:19-re küzdötte fel magát a vendégcsapat, egy négygólos érdi sorozat azonban eldöntötte a két pont sorsát.