Ifjúsági vereség a Győr ellen

A bajnokság huszonkettedik mérkőzésén ifjúsági együttesünk 19:38-as vereséget szenvedett a Győri Audi ETO KC együttese ellen.

Nem kezdte jól a mérkőzést ifjúsági együttesünk, hiszen Krenner Fanni révén a hetedik percben voltunk először eredményesek, melyet öt vendég találat előzött meg (1:5). A folytatásban újfent Krenner Fanni, valamint Pap Viktória lőtt a hálóba, ennek ellenére ellenfelünk növelte előnyét (3:9). A játékrész utolsó harmadára fordulva Titz Virág szerzett gólt, 4:14-re alakítva az állást, míg a félidei utolsó találatunkat Pap Viktória lőtte beállóból (5:19). A fordulást követően Landi Gabriella a büntetővonalról, Urbányi Sára pedig átlövésből járt túl az ellenfél kapusának eszén, de hátrányunkat nem tudtuk csökkenteni (7:21). A következő percekben Király Réka szerezte két egymást követő gólunkat, majd szélsőnk egy hétméterest is értékesített, míg Landi Gabriella átlövésből növelte találataink számát (15:32). A hajrában Landi Gabriella újfent a szaggatottról, míg Krenner Fanni betörés után volt eredményes a végül 19:38-as eredménnyel záruló összecsapáson.