Ifjúsági vereség a DVSC ellen

A bajnokság tizennyolcadik mérkőzésén ifjúsági együttesünk 21:45-ös vereséget szenvedett a DVSC-TVP ellen az ÉRD Arénában.

A mérkőzésen Kovács Barbara a balszélről juttatta vezetéshez együttesünket, majd a 3. percben Urbányi Sára átlövése alakította 2:2-re az állást. A folytatásban öt vendég találatra két értékesített Landi Gabriella büntető volt a válaszunk, így tíz minutum elteltével 4:7 állt az eredményjelzőn. A következő negyedórában Király Hajnalka beállóból, Landi Gabriella pedig átlövésből növelte góljaink számát, de ellenfelünk tizennégyszer vette be kapunkat, így a hajrában hiába volt eredményes Kincses Janka kétszer is, a szünetre 8:24-es állásnál vonultak a csapatok. A folytatásban Berta Réka két, illetve Urbányi Sára egy találata ellenében növelte előnyét a DVSC, majd Zsigmond Andrea, Urbányi Sára és Kincses Janka is értékesített egy-egy büntetőt (15:37). A mérkőzés hajrájára fordulva Urbányi Sára és Landi Gabriella újra a hétméteresvonalról talált a kapuba, Pap Viktória pedig akcióból lőtt a hálóba a 21:45-ös végeredménnyel záruló összecsapáson.