Győzött és átmenetileg első az NBII-es felnőtt

Nehezen indult a mérkőzés, de fokozatosan átvette az irányítást az érdi junior csapatra épülő NBII-es felnőtt és végül tízgólos győzelmet aratott. Második helyről várta az összecsapást az ÉTV-Érdi VSE egy pont hátrányban a Gyömrővel szemben, így győzelem esetén átmenetileg biztosan az első helyre léphetett volna a tabellán. A DANUKE kezdte viszont jobban a mérkőzést, és 3-0-val indította a találkozót. A fordítás hamar sikerült, a vendégek viszont jól tartották magukat, az első félidő nagy részében szoros volt a meccs. Németh Helga igyekezett felrázni a társaságot, és ez a játékrész végére sikerült is, négy érdi góllal lett magabiztos a szünetre a különbség (18-13). A második félidő (különösen a vendégeknél) az indulatokról is szólt, sok kiállítás közepette duplázódott meg az előnyünk, a végjáték már csak a különbségről szólt. Buzsáki Nikolett és Kovács Gréta először játszottak az NBII-ben, és ketten húsz góllal járultak hozzá a győzelemhez. A magabiztos tízgólos érdi győzelem pedig azt jelenti, hogy folytatódik a versenyfutás az NBII Déli csoportjának bajnoki címéért.