Győzelemmel búcsúztatta az évet NB II-es csapatunk is

Az elmúlt héten kétszer is pályára lépett NB II-es együttesünk és a Ferencváros, valamint a Lajosmizse ellen is sikerült megnyerni a mérkőzést.

Hétközben hazai pályán fogadta a Ferencvárost NB II-es csapatunk, Maurer Szandra irányításával. A két csapat egymást követte a tabella középmezőnyében. Az első félidőben a vendégek 3 góllal is elléptek, de a szünetre sikerült fordítani (15-13). A második játékrészben fordított a Fradi, és 7 perccel a vége előtt még 4 góllal vezetett. Innen azonban az Érd pillanatai következtek: Kóka Mariann, valamint Mendre Virág vezérletével, egy 5-0-ás futással sikerült megfordítani a találkozót, és 29-28-ra megnyerni a mérkőzést.

ÉRD U22-FTC U22 (15-13) 29-28

Csapatunk hétvégén Lajosmizsére látogatott. Szoros összecsapás végén, a második félidő hajrájában jobban játszva sikerült behúzni a győzelmet, 23-18-ra. Így NB II-es lányaink 11 forduló után, a 6. helyen zárják az évet. Így tovább!

Mizse KC-ÉRD U22 (8-8) 18-23