Három kulcsjátékosunkkal szerződést hosszabbítottunk

Örömmel jelentjük be, hogy Janurik Kingával, Kisfaludy Anettel és Katarina Krpez Slezak-kal klubunk szerződést hosszabbított. 

Janurik Kinga és Kisfaludy Anett az első NB I-es szezonunk óta már nyolcadik évüket töltik klubunknál, míg a világbajnoki ezüstérmes Katarina Krpez Slezak 2014 nyarán csatlakozott csapatunkhoz. Három kitűnő játékosunk az eddig elért sikereinkből felkészültségükkel, tökéletes munkavégzésükkel, remek játékukkal, és példamutató emberi hozzáállásukkal tevékenyen kivették részüket. Magyar válogatott kapusunk és beállónk részese volt mind az öt bajnoki bronzérmünknek, Magyar Kupa sikereinknek és nemzetközi eredményeinknek, míg jobbszélsőnk együttesünk színeiben háromszor végzett a 3. helyen az NB I küzdelmeiben, valamint egy-egy Magyar Kupa ezüst,- és bronzérmet szerzett ÉRD mezben, és tagja volt az EHF-Kupa elődöntős csapatunknak is. Katarina Krpez Slezak a 2015/2016-os szezonban az NB I legeredményesebb játékosa lett, Janurik Kingát pedig a Magyar Kézilabda Szövetség Elnöksége a 2016-os év legjobb kapusának választotta. További sikereket és jó munkát kívánunk nekik!

 

Támogatóink

Médiapartnereink