Eredmények

Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Országos Elődöntő
Időpont: 
2013. április 5. 17:50

12

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

30

(20)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Országos Elődöntő
Időpont: 
2013. április 5. 16:00

14

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Dorogi ESE

10

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dorogi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
OSB I. leány - Felsőház 8. forduló
Időpont: 
2013. április 4. 20:00

29

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

9
7
4 (1)
3
2 (1)
4
Alba Fehérvár KC
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2
2

23

(14)

Kiállítás: 24 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBI Alapszakasz 2012/2013 22. forduló
Időpont: 
2013. március 31. 20:00

26

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
6
1
1
1
2
1
8 (3)
2
4
4
1
1
1

24

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: Kékes Pál (több hibával*), Kékes Csaba
NBI Junior 2012/2013 22. forduló
Időpont: 
2013. március 31. 18:00

36

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
1
1
1
7 (3)
2
14
5
4
1
1

33

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

NBI Ifjúsági 2012/2013 22. forduló
Időpont: 
2013. március 31. 16:00

36

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
12
12
12
12
12
12
12
12
12
12
4
1
1 (1)
2
1
2
3
1
4
2
4
4
2

22

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
Havril Károly

Helyszín: 
Köfém Csarnok
Játékvezetők: ,
OSB I. leány - Felsőház 9. forduló
Időpont: 
2013. március 29. 15:00

18

(8)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

1
2
2
4 (1)
4
5 (1)
3
9 (1)
2
3 (1)
2 (2)
6 (1)
6 (2)
1
1 (1)
3 (1)

36

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/9

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

OSB I. leány - Felsőház 4. forduló
Időpont: 
2013. március 28. 16:30

21

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

4
5
7 (3)
3
1
1
7 (1)
1
1
2
2 (1)
5

18

(5)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

NBI Alapszakasz 2012/2013 21. forduló
Időpont: 
2013. március 27. 19:45

24

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

1
3
3
6
1
4
1
2
3
FTC-Rail Cargo Hungaria
1
2
7 (3)
1
1
1
2
4
3

22

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Marton Balázs, Horváth Péter
NBI Junior 2012/2013 21. forduló
Időpont: 
2013. március 27. 17:00

34

(18)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
NÉMETH Helga

3
1
1
15 (2)
3
1
3
7
FTC-Rail Cargo Hungaria
4
9 (4)
8
6
4
3
6

40

(25)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

NBI Ifjúsági 2012/2013 21. forduló
Időpont: 
2013. március 27. 15:00

23

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
Havril Károly

5
5 (3)
1
4
1
1 (1)
5
1
FTC-Rail Cargo Hungaria
4
5
4
3 (1)
3
2
2
3
2
4
7
2

41

(20)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Budapesti - Női I. osztály 14. forduló
Időpont: 
2013. március 24. 18:00

25

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

5
5 (2)
2
7
1
2
1
2
1
4
1
7 (1)
3
10 (4)
2

28

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Régiós szakasz 4. forduló
Időpont: 
2013. március 19. 17:00

11

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

2
2
2
3
2 (1)
2
2
2
7 (1)
3
2

18

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Régiós szakasz 3. forduló
Időpont: 
2013. március 19. 15:40

10

(4)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/1

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

1
2
1
6 (1)
Beszterce DSE
1
2
1
3 (2)

7

(4)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Salgótarján Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Régiós szakasz 2. forduló
Időpont: 
2013. március 19. 14:20

15

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

2
2
2
1
2 (2)
3
3
Madách DSE
1
4 (1)
1

6

(3)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Salgótarján Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Régiós szakasz 1. forduló
Időpont: 
2013. március 19. 13:00

2

(1)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Alsónémedi SE
2 (1)
3 (3)
1 (1)
3
2
1
3
1
1

15

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Helyszín: 
Salgótarján Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
IV. Instromet Kupa 3. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 17:30

23

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

HK Piccard Senec

13

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

IV. Instromet Kupa 3. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 16:00

32

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Siófok KC

18

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
IV. Instromet Kupa 2. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 14:30

22

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Siófok KC

27

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
IV. Instromet Kupa 2. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 14:30

23

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC

29

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
IV. Instromet Kupa 1. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 12:15

21

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

FTC-Rail Cargo Hungaria

18

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
Budapest Leány Gy 2000 U11 11. forduló
Időpont: 
2013. március 17. 11:00

8

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

4
1
Landi Gabriella 2
1
Csepel DSE
3 (2)
3 (2)
1
3
2
2

14

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 8/4

Vezetőedző

Budapest leány Gy 1998 12. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 14:30

15

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Kispest NKK
2
1
4
1
3
2
2
1
3
3 (1)
6 (2)
1
8 (2)
1

23

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

NBII Női felnőtt Dél 15. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 14:00

27

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
NÉMETH Helga

3
3
11 (1)
1
1
2
2
4 (3)
Pázmánd NKSE
11 (4)
5
4
3
1
1
1

26

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 U11 18. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 13:30

9

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

3
1
1
1 (1)
2
1
1
1 (1)
4
Landi Gabriella 7

13

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 13. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 12:30

9

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

Angyalföldi Sportiskola
2
1
2
2
2
1
5 (4)
4
1

11

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

NBII Női junior Dél 15. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 12:00

30

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
Havril Károly

2
2
4 (1)
1
3
2
1
2
3
2
1 (1)
6 (3)
1
Pázmánd NKSE
2
3 (3)
5
2
1
2
1

16

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 14. forduló
Időpont: 
2013. március 16. 10:30

16

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

5
6 (5)
1
3
1
4 (1)
1
4
2
2
3 (1)

16

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

OSB I. leány - Felsőház 3. forduló
Időpont: 
2013. március 11. 19:00

23

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

1
2
1
3
8 (3)
3
5
Győri Audi ETO KC
3
5
4
2
3
6 (1)
2
2
1
1

29

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Budapesti - Női I. osztály 13. forduló
Időpont: 
2013. március 10. 18:00

19

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

1
6 (5)
2
3
4
2
1
Gödöllői KSC
2
3
2
1
3
1
7 (7)

19

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző

Támogatóink