Eredmények

NBI Junior Rájátszás 5-8. 3. forduló
Időpont: 
2013. április 26. 16:00

36

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 30/25

Vezetőedző

Alba Fehérvár KC
14 (5)
14 (5)
14 (5)
14 (5)
14 (5)
3
3
4 (1)
4
1
2
16 (2)
2
5
5
1
1

40

(18)

Kiállítás: 16 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
Havril Károly

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
NBI Junior Rájátszás 5-8. 2. forduló
Időpont: 
2013. április 25. 22:00

31

(18)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Siófok KC
7
1
4
4 (2)
1
1
8 (2)
5
2
2
1
2
13 (5)
2
2
2
4

30

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

NBI Junior Rájátszás 5-8. 1. forduló
Időpont: 
2013. április 25. 16:00

39

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
Havril Károly

3 (1)
2
2 (2)
1 (1)
12 (1)
2
3
1
8 (1)
5
Békéscsabai Előre NKSE
5
4
7 (4)
3
1
4
2

26

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
OSB I. leány - Felsőház 11. forduló
Időpont: 
2013. április 24. 18:00

31

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

1
6 (1)
1
1
4 (2)
2
4 (1)
5
1
6
4
9 (3)
2 (1)
2
1

18

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Budapesti - Női I. osztály 17. forduló
Időpont: 
2013. április 21. 19:00

16

(8)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

4
2 (2)
3
4 (1)
1
2
2
3 (3)
1
4
5

15

(9)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

NBI Rájátszás - Bronzmérkőzés 1. forduló
Időpont: 
2013. április 20. 20:00

27

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

2
4
5 (3)
2
1
7
1
4
1
Váci NKSE
1
2
4
3
2
1
7 (2)
1
2

23

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
Ottó Katalin

Budapest Leány Gy 2000 11. forduló
Időpont: 
2013. április 20. 17:00

10

(4)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző

XVI. ker. KMSE
1
2
2
2
3
6 (1)
2 (1)
2
1
1
4

16

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

Budapest leány Gy 1998 18. forduló
Időpont: 
2013. április 20. 16:00

29

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

2
1
2
1
1
1
8 (1)
2 (1)
7 (1)
2
1 (1)
1
1
3
7
2

13

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

NBII Női felnőtt Dél 18. forduló
Időpont: 
2013. április 20. 14:00

26

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Dunaújvárosi KKA
6
3
6
3 (3)
3
5
1
3
2
1
3
11 (2)
1
4
3 (2)

29

(19)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
NÉMETH Helga

NBII Női junior Dél 18. forduló
Időpont: 
2013. április 20. 12:00

22

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző

Dunaújvárosi KKA
2
2
2 (2)
3
10 (2)
1
1
1
3
1
3
6 (5)
4
1
1
1
3
2

25

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
Havril Károly

OSB I. leány - Felsőház 10. forduló
Időpont: 
2013. április 18. 15:00

30

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző

Győri Audi ETO KC
2 (1)
5 (1)
8
1
6
3
2
2
1
6
1
7
2
10 (1)

26

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Budapesti - Női I. osztály 16. forduló
Időpont: 
2013. április 14. 16:15

26

(10)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Testvériség SE
4 (1)
4
4 (3)
7
2
4
1
2
4
14 (6)
4 (1)
2
2

28

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző

NBI Elődöntő 2. forduló
Időpont: 
2013. április 13. 20:00

29

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

3
3
6 (3)
6
3
5
2
1
FTC-Rail Cargo Hungaria
2
10 (1)
4
4
10 (2)
4

34

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Oláh Viktor, Bonifert Ferenc
NBII Női junior Dél 17. forduló
Időpont: 
2013. április 13. 15:00

25

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Havril Károly

2
4
1
8 (2)
1
5
4
DANUKE
7 (1)
4
5
2
2
4

24

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Rozina László, Kovács Gabriella
NBII Női felnőtt Dél 17. forduló
Időpont: 
2013. április 13. 13:00

34

(18)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
NÉMETH Helga

7 (3)
3
3
2
1
13 (1)
2
3
DANUKE
5
8
8
2
1

24

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 U11 12. forduló
Időpont: 
2013. április 13. 13:00

20

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

XVI. ker. KMSE
5
5
9 (2)
1
2
3 (1)
5 (1)
Landi Gabriella 7 (2)

17

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

Budapest leány Gy 1998 15. forduló
Időpont: 
2013. április 13. 11:00

19

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

1
1
7
1
1
3 (1)
5 (1)
Angyalföldi Sportiskola
2
1
2
6
9 (4)
2 (1)

22

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Országos Elődöntő 4. forduló
Időpont: 
2013. április 10. 17:00

21

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Szekszárdi FGKC

11

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Országos Elődöntő 3. forduló
Időpont: 
2013. április 10. 16:20

23

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

11

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Országos Elődöntő 2. forduló
Időpont: 
2013. április 10. 12:40

10

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Beszterce DSE

16

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Erima Országos Gyermekbajnokság U13 Országos Elődöntő 1. forduló
Időpont: 
2013. április 10. 11:00

12

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Dunaújvárosi KKA

18

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Budapest leány Gy 1998 14. forduló
Időpont: 
2013. április 7. 18:00

18

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző

1
8 (5)
1
1
6
1
2
2
1
1
12 (3)
1
2

21

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Budapesti - Női I. osztály 15. forduló
Időpont: 
2013. április 7. 14:00

26

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

1
2
1
9 (1)
6
1
3
3 (1)
5
10 (7)
3
1
2
3
2
3

29

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 U11 13. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 17:00

8

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

1
4 (1)
1
1
1
3
2
3
6
1
3
5
3
6

32

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

NBII Női felnőtt Dél 16. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 16:00

17

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző

5
6 (2)
1
3
1
1
2
8
3
1
1
3 (2)
1
11 (3)

30

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Budapest Leány Gy 2000 U11 16. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 15:00

11

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

4
6
1
Angyalföldi Sportiskola
1
3
4 (1)
5
4
1

18

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

NBI Elődöntő 1. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 14:35

31

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
ELEK Gábor

FTC-Rail Cargo Hungaria
1
1
3
1
9 (4)
2
3
5
6 (3)
1
2
5 (4)
4
2
2
2
2
3

23

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Játékvezetők: Nagy I. László, Medve Róbert
NBII Női junior Dél 16. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 14:00

17

(7)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

3
3 (1)
7 (3)
4
4
3
3
5
2 (2)
1
3
3
1
2
7
3
1
3

41

(18)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
Havril Károly

Budapest Leány Gy 2000 18. forduló
Időpont: 
2013. április 6. 11:00

14

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
Kisgergely Csilla

1
4
3
5
1
2
1
1
1

5

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Erima Országos Gyermekbajnokság U14 Országos Elődöntő
Időpont: 
2013. április 6. 11:00

26

(15)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

18

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Helyszín: 
Dorogi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,

Támogatóink