Eredmények

Leány U13 I. osztály Alsóház 1. forduló
Időpont: 
2018. március 24. 15:00

23

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
OTTÓ Katalin

GVM Europe-Vác
Ormándi Lili 6 (4)
Gombos Panna
Burik Alexandra 1
Szántai Hédi 5
Fehér Dóra 2
Balogh Gerda 1
Sztruhár Zsófia 2
Németh Maja 3
Ottó Katalin 1
Sztranyan Csenge
Kraft Dorina Zsófia 1
Bakter Fanni 1
Nagy Luca
ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Zsolnai Arabella Rebeka 4
Józsa Anikó
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 5
Pintér Petra 4 (1)
Balogh Vivien Laura
Fodor Tamara
Mihály Beatrix 1
Vasileiou Sofia 5 (1)
Vajda Szonja 4
Elek Panna

23

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Szent László Általános Iskola - Sportcsarnok
Játékvezetők: Pásztor Attila, Székely Zoltán
Leány U13 I. osztály Alsóház 2. forduló
Időpont: 
2018. március 24. 12:00

17

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/1

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Józsa Anikó
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 3
Pintér Petra 2
Elek Panna
Balogh Vivien Laura 1 (1)
Fodor Tamara
Mihály Beatrix 1
Vasileiou Sofia 1
Vajda Szonja 8
Oxxo Energy Orosházi NKC
Sándor Réka 2
Forrás Réka 5 (2)
Szenteczki Lili 3
Györgyi Petra
Bedron Viktória 1
Petrina Renáta
Csompora Vanda 3
Prozlik Titanilla 2
Csányi Réka
Czédula Jessica 1
Kovács Jázmin
Neller Alexa

17

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
HARSÁNYI Viktor

Helyszín: 
Szent László Általános Iskola - Sportcsarnok
Játékvezetők: Héjjas Tímea, Kránitz Andrea
Pest megye női felnőtt 18. forduló
Időpont: 
2018. március 24. 11:00

37

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 2
Merő Dóra
Király Hajnalka 1
Czirják Orsolya 3
Domokos Dalma 11
Márczy Tekla 9 (1)
Ágoston Nóra 3
Király Réka 2
Kóka Mariann 2
Székely Ágnes
Landi Gabriella
Urbányi Sára 4
Ökrös Alexandra
Budai Farkasok KK
Kiss Helga
Molnár Melinda 2 (1)
Pesti Zsófia 1
Grebanar Anikó 4
Márton Dorina 4 (1)
Kósa Kinga 3 (1)
Kovács Claudia 2
Hunyadi Eliza
Oláh Dorottya
Krain Kira
Németh Judit 4
Szabados Zsófia 3 (1)
Simai Olga

23

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
KAPUSI Levente

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
Pest megye női ifjúsági 18. forduló
Időpont: 
2018. március 24. 09:00

34

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Droba Panna 2
Dezsényi Virág
Halmi Panna 7
Fekete Adél
Gulyás Renáta
Berta Réka 2
Csamangó Dorina 10 (3)
Kovács Barbara 7 (1)
Pap Viktória
Almási Anna Dóra
Baranyai Benita
Kasza Vivien
Molnár Zsófia 6
Ványai Fanni Lili
Gábor Vivien
FSZSE
Gál Emese 7
Csiki Alexandra 4
Csiki Dorottya 1
Szilágyi Anna 9
Benkő Nikolett 3 (1)
Király Klára 1

24

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
VARGA Edit

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
Leány Serdülő III. osztály 16. forduló
Időpont: 
2018. március 18. 15:00

9

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
LERNER Levente

Kecskeméti NKSE
Kádár Réka
Kerekes Krisztina 5 (1)
Provics Lilla 3
Németh Janka 1 (1)
Kiss Dominika
Halasi Sára
Tanács Liliána
Kádár Rita
Ugrina Petra
Márki Mónika
Dorogi Kornélia
Botos Viktória
Szeleczki Csilla
ÉRD
Droba Panna 4
Gulyás Renáta 1
Galkó Laura 10
Zimek Krisztina 1 (1)
Esősi Laura Vivien 3
Apáti Zsófia 10
Brunecker Flóra 4
Kasza Vivien 1
Mórás Luca
Nagy Nikolett 3
Gábor Vivien
Lázár Evelin Eszter

37

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Kecskeméti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.
Játékvezetők: Bálint Barnabás, Sándor György
Bp. női I. osztály felnőtt 15. forduló
Időpont: 
2018. március 18. 10:00

21

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 9/8

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Fedor Judit 3
Szabó Éva 2
Oláhné Balog Tünde
Kubinszkiné-Hegedüs Mariann
Bartha Réka Dorottya 3 (2)
Tánczos Tímea 3
Karóczkai Katalin
Antal Beáta 9 (6)
Kemény Andrea 1
Maurer Nikolett
KRSE
Valentini Zsuzsanna
Major Marietta
Domsits Zsuzsanna 1
Madarász Nóra 6 (2)
Cseri Csilla 1
Rónyai Zsófia 1
Dósa Nikolett 1
Durucz Hajnalka
Bócsa Erzsébet 12 (1)

22

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
TÓTH Szabolcs

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Báthori Dezső, Lamberg-Liszkay Melinda
Ifjúsági III. osztály Közép 13. forduló
Időpont: 
2018. március 16. 11:00

24

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
FIEDLER Erika

FTC II
Baróti Bettina 3
Kiss Melinda
Böhm Nikolett
Heitler Anna 2
Sárközi Lili 1
Majoros Klaudia 7 (2)
Pintér Eszter 4
Molnár Anna 3
Beke Katalin 3
Hádinger Zsófia 1
ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna 1
Király Hajnalka
Király Réka 12 (2)
Kóka Mariann 1
Berta Réka
Csamangó Dorina 1
Landi Gabriella 1 (1)
Kovács Barbara 3
Pap Viktória
Galkó Laura 3
Urbányi Sára 2
Kiss Dorottya Zsófia
Kovács Eszter

24

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Elek Gyula Aréna
Játékvezetők: Kovács Márk, Nagy Balázs
NB I női felnőtt 2017/2018 18. forduló
Időpont: 
2018. március 14. 19:00

31

(19)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
Ambros MARTÍN

Győri Audi ETO KC
Jana Knedlíková 1
Görbicz Anita
Pál Tamara
Stine Bredal Oftedal 9 (2)
Anja Althaus
Tomori Zsuzsanna 3
Nycke Groot 12 (2)
Yvette Broch 3
Fodor Csenge
Bódi Bernadett
Puhalák Szidónia 1
Kiss Éva
Kari Aalvik Grimsbø
Afentaler Sára
Varga Emőke
Mireya González Álvarez 2
ÉRD
Coralie Lassource 1
Gávai Szonja
Bernát Dorina
Szabó Laura 2
Anđela Bulatović
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Klivinyi Kinga
Kiss Nikolett 6
Mariama Signaté 1
Jamina Roberts 1
Katarina Krpež-Šlezák 10 (4)
Tóth Gabriella 4
Julie Foggea

26

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Nézőszám: 
4657 fő
Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 17. forduló
Időpont: 
2018. március 14. 18:00

37

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Dunaújvárosi Kohász KA
Jovana Jovovics 2
Nagy Zsuzsanna 3
Mihály Petra 4
Kanyó Viktória 4 (1)
Penzer Kata 2
Keringer Klaudia 2
Frányó Laura 1
Braun Csenge 3
Husti Hanna 4 (2)
Gengeliczky Lili 3 (2)
Németh Kata
Csapó Kincső
Fodor Neszta 7
Vártok Ramóna
Glofák Eszter 2
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 3
Czirják Orsolya
Domokos Dalma 4
Márczy Tekla 6 (1)
Ágoston Nóra
Szalóczy Emma
Székely Ágnes
Apáti Zsófia 1
Brunecker Flóra
Nagy Nikolett
Ökrös Alexandra
Lázár Evelin Eszter

14

(6)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 5/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
Leány Serdülő I. osztály 17. forduló
Időpont: 
2018. március 14. 16:00

33

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
MEGGYES Rita

Dunaújvárosi Kohász KA
Vass Víta Luca 8
Obendorf Vanda 1
Pál Eszter 8
Szalai Vivien
Jónás Dorina
Szalma Zita
Koronczai Petra 4
Kocsi Diána 3 (1)
Szabó Tekla 2 (1)
Matucza Gabriella 6
Ujházi Petra
Boros Panka
Ábrahám Cintia
Veres Barbara 1
Németh Kata
ÉRD
Cser Liza 2
Fekete Adél
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Szunyok Renáta 1
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 2 (1)
Kovács Eszter 2
Mendre Virág 1
Molnár Zsófia 1
Tekauer Gréta 5 (1)
Ványai Fanni Lili

15

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
U9 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 16:00

9

(3)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
FARKAS Roland

ÉRD 2
Domján Boglárka 3
Szunyok Regina 5 (2)
Domján Zsófia
Pásztor Adél
Kanizsai-Hodák Kata
Kota Mária Emma
Gáspár Hanna 1
Kis Hanna
Farkasvár DSE
Dombai Emília 4
Göllner Sára 1
Holpert Enikő 3 (1)
Léránt Anna
Nagy Laura
Stringovics Dorottya 1
Székács Laura
Korcsog Kamilla
Kovács Ágnes
Poják Zsófia

9

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
HAJDUNÉ HEGYI Tímea

Helyszín: 
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Játékvezetők: Volentics Krisztina,
NB I női felnőtt 2017/2018 17. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 16:00

22

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 4
Gávai Szonja 1
Szabó Laura 1
Anđela Bulatović 2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Klivinyi Kinga
Kiss Nikolett 2
Mariama Signaté
Jamina Roberts 5
Katarina Krpež-Šlezák 6 (1)
Tóth Gabriella
Julie Foggea
Bernát Dorina
Siófok KC
Camilla Maibom 3 (2)
Geiger Melinda 1
Asma Elghaoui 2
Simone Böhme
Camille Aoustin 6
Denisa Ștefania Dedu
Katarina Ježić 2
Mazák-Németh Csilla
Such Nelli 1
Erdősi Ildikó
Estelle Nze-Minko 5
Szemerey Zsófi
Ferenczy Fruzsina
Sárosi Nanetta
Gercsó Nóra
Barkóczi Dorina

20

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
Lars RASMUSSEN

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1650 fő
Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter
U8 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 13:45

11

(5)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

ÉRD 1
Újházi Réka Angelika 2
Tóth Nóra
Csépány Boglárka Mária 1
Kulcsár Dorka
Kovács Lora 2
Tomcsányi Anett 6
Kulcsár Nelli
Majer Szonja Hanna
Földesi Eszter
Kalmár Kitti
Ceglédi Kék Cápák SE
Kaposvári Vanda 3
Nagy Antónia
Kuszkó Cintia
Farkas Boglárka
Csombai Izabella
Öhler Laura 2
Dobozi Luca 1

6

(2)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
KESZTHELYINÉ TÓTH Ildikó

Helyszín: 
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Ildikó,
U9 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 13:00

7

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

ÉRD 2
Domján Boglárka 2
Szunyok Regina 3
Domján Zsófia
Pásztor Adél 1
Kanizsai-Hodák Kata
Kota Mária Emma
Gáspár Hanna 1
Kis Hanna
Kóka KSK
Grúz Dorina
Grúz Vanessza
Horváth Triniti 1
Merkel Rozi
Papp Zsófia 1
Simon Vivien
Soós Johanna 11 (1)
Hegedűs Hanna

13

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
SZILÁGYI Noémi

Helyszín: 
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Játékvezetők: Volentics Krisztina,
Bp. női I. osztály felnőtt 14. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 10:00

24

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Fedor Judit 1
Szabó Éva
Oláhné Balog Tünde 3
Antal Beáta 11 (1)
Kubinszkiné-Hegedüs Mariann
Karóczkai Katalin
Bartha Réka Dorottya 5 (2)
Tánczos Tímea 3
Kemény Andrea 1
Malév SC
Ari Zsófia
Czebei Claudia 3
Ekker Rebeka 4
Gegő Vanessza 1
Jammoul Lulu
Kis Csenge
Kovács Ildikó 2
Knízner Krisztina
Rost Regina 2
Tóth Kata 1
Zimoványi Kitti
Wágner Virág 6 (4)
Zsigmond Dorka
Váraljai Eszter 2
Horváth Hajna 3

24

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZŰCS Márta

Helyszín: 
ÁMK Sportcsarnok
Játékvezetők: Obermayer Balázs, Vindis Ferenc
Leány Serdülő III. osztály 15. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 10:00

26

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Droba Panna 2
Dezsényi Virág
Gulyás Renáta
Esősi Laura Vivien 4
Apáti Zsófia 8
Baranyai Benita
Brunecker Flóra 9
Kasza Vivien
Mórás Luca
Nagy Nikolett 3
Gábor Vivien
Lázár Evelin Eszter
Ceglédi Kék Cápák SE
Kopcsa Karolina
Varga Nóra
Peszeki Laura
Farkas Fruzsina
Kökény Hanna 6 (5)
Takács Viktória 2
Baricza Viktória
Fehér Natália 2
Takó Emese 3 (2)
Hornyik Orsolya
Imregi Boglárka
Pető Luca
Simon Anna

13

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 10/7

Vezetőedző
DÁVID Sándor

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
U9 Kisiskolás bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2018. március 11. 09:15

6

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

ÉRD 1
Újházi Réka Angelika 2
Csépány Boglárka Mária 2
Kulcsár Dorka
Kovács Lora 1
Tomcsányi Anett 1
Kulcsár Nelli
Majer Szonja Hanna
Földesi Eszter
Kalmár Kitti
Farkasvár DSE
Dombai Emília 2
Göllner Sára 3
Holpert Enikő
Léránt Anna 1
Nagy Laura
Stringovics Dorottya
Székács Laura 3
Korcsog Kamilla 4 (1)
Kovács Ágnes

13

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
HAJDUNÉ HEGYI Tímea

Helyszín: 
Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnázium
Játékvezetők: Lázár Ildikó,
Pest megye női ifjúsági 17. forduló
Időpont: 
2018. március 10. 19:30

28

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
VARGA Zoltán

Martonvásári KSE
Héjas Lilla 1
Hargitai Emese 4 (1)
Varga Flóra 1
Sztyéhlik Dorka
Halenár Henrietta
Garai Vivien 2
Hargitai Eszter
Juhász Nadin Tímea 1
Horváth Adrienn
Láposi Viktória 9 (3)
Braun Anna Zita 2
Pigler Nikolett 8
Lukács Vivien
ÉRD
Droba Panna 4
Dezsényi Virág
Halmi Panna
Fekete Adél
Gulyás Renáta
Berta Réka 2
Csamangó Dorina 7 (4)
Kovács Barbara 3
Almási Anna Dóra
Molnár Zsófia 6
Baranyai Benita
Kasza Vivien
Ványai Fanni Lili
Gábor Vivien

22

(13)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Martonvásári Tóth Iván Sportcsarnok
Játékvezetők: Rédei János, Vernyik Attila
Pest megye női felnőtt 17. forduló
Időpont: 
2018. március 10. 14:00

10

(6)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
KVETÁK Szilvia

Inárcs-Örkény KC
Ambrus Fanni
Balázs Edina 1
Berta Anikó
Csomor Anita
Farkas Irén 1
Fábián Anett
Frühwirth Edina
Kosiba Barbara 2
Kránicz Katalin
Nagyné Gál Hajnalka
Surman Csilla 4 (3)
Szilágyi Kitti 2
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 1
Merő Dóra
Király Hajnalka
Czirják Orsolya 3
Domokos Dalma 5
Márczy Tekla 12 (6)
Ágoston Nóra 3
Kincses Janka 2
Király Réka 8
Szalóczy Emma 1
Kóka Mariann 1
Székely Ágnes 1
Urbányi Sára 2
Ökrös Alexandra

39

(19)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Játékvezetők: Réti Tamás Csaba, Szedmák Márton
Leány U13 II. osztály Felsőház 4. forduló
Időpont: 
2018. március 10. 14:00

13

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
NÉMETH Tímea

Vecsés SE
Matheisz Melinda 1
Jakab Flóra 1
Oszoli Tíria 1
Czudor Sztella 6 (3)
Czingler Leila
Kiss Tamara 1
Sinyi Noémi
Márkus Petra
Simon Eszter 1
Cseszlai Sára 2 (1)
ÉRD
Bengyel Kata
Berényi Kira 6
Pietraskó Nikol Anna 2 (1)
Deák Zsófia
Pintér Polina
Király Flóra 4
Matyasovszky Nelli 1
Erdős Petra 4
Szunyok Réka 2
Weisz Zsófia Dalma 1
Krucsó Fanni 3 (2)
Urbányi Júlia 1
Turbucz Léna

24

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 8/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Szonderik László
Leány U13 I. osztály Alsóház 10. forduló
Időpont: 
2018. március 10. 11:00

21

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
GYURKOVICS István

Tatabányai SC
Darmó Réka
Kiss Csenge 1
Pintér Maja 6 (1)
Stockbauer Luca 2
Kalmár Zoé 1
Jaczkó Lili 6 (2)
Pretsner Hanga
Hoffmann Lotti 4
Tordai Laura
Mati Dorottya
Török Violetta
Maller Szabina
Nagy Dorina 1
Moharos Napsugár
ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Zsolnai Arabella Rebeka 2
Józsa Anikó
Sári Fanni 2
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 5
Pintér Petra 3
Balogh Vivien Laura 2
Mihály Beatrix 1
Vasileiou Sofia 2
Vajda Szonja 2

19

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/0

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Plettákné Szigeti Réka, Pavelekné Kovács Judit
Leány U13 I. osztály Alsóház 7. forduló
Időpont: 
2018. március 10. 09:00

31

(16)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
TAKÁCS Józsefné

Dunaújvárosi Kohász KA
Vaszócsik Míra
Wenszky Janka 3
Kiss Flóra 3
Bankó Zoé 1
Varjas Lara 2
Dobos Hanna 6 (2)
Balogh Dóra 1
Kecskés Noémi 11 (2)
Péli Dorottya
Imre Viktória
Hólik Anna 1
Brezovszki Abigél 1
Váradi Hanna 2 (1)
Hódosi Kamilla
ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Zsolnai Arabella Rebeka
Józsa Anikó
Sári Fanni
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 7 (2)
Pintér Petra 1
Balogh Vivien Laura 1
Mihály Beatrix 1
Vasileiou Sofia
Vajda Szonja 2

12

(5)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Dunaújvárosi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jungwirth Renáta, Plettákné Szigeti Réka
Leány U13 II. osztály Felsőház 3. forduló
Időpont: 
2018. március 10. 09:00

14

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
HOLLÓS Máté

Dabas KC VSE
Szabados Virág
Taligás Melinda
Farkas Fanni
Farkas Vivien
Veres Anna
Janicsák Maja
Hermann Zille
Szabó Dorka 2
Nagy Boglárka
Szarvas Anna 3
Talabér Johanna 4
Matics Csenge 3 (1)
Sarkadi Bíbor 2 (1)
ÉRD
Bengyel Kata
Berényi Kira 2
Pietraskó Nikol Anna 2 (2)
Deák Zsófia
Pintér Polina
Király Flóra 2
Matyasovszky Nelli
Erdős Petra 2
Serényi Szonja
Szunyok Réka
Krucsó Fanni 1
Urbányi Júlia 1
Turbucz Léna 1
Bilik Zsófia

11

(3)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Fegyveres Balázs, Maródi István
Bp. női I. osztály felnőtt 14. forduló
Időpont: 
2018. március 8. 19:30

24

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Fedor Judit 1
Szabó Éva
Oláhné Balog Tünde 3
Antal Beáta 11 (1)
Kubinszkiné-Hegedüs Mariann
Karóczkai Katalin
Bartha Réka Dorottya 5 (2)
Tánczos Tímea 3
Kemény Andrea 1
Malév SC
Ari Zsófia
Czebei Claudia 3
Ekker Rebeka 4
Gegő Vanessza 1
Jammoul Lulu
Kis Csenge
Kovács Ildikó 2
Knízner Krisztina
Rost Regina 2
Tóth Kata 1
Zimoványi Kitti
Wágner Virág 6 (4)
Zsigmond Dorka
Váraljai Eszter 2
Horváth Hajna 3

24

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
SZŰCS Márta

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Obermayer Balázs, Vindis Ferenc
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 16. forduló
Időpont: 
2018. március 7. 18:45

26

(13)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 1
Czirják Orsolya
Domokos Dalma 7 (1)
Márczy Tekla 11 (4)
Ágoston Nóra 3
Szalóczy Emma
Székely Ágnes
Apáti Zsófia 4
Brunecker Flóra
Mórás Luca
Nagy Nikolett
Ökrös Alexandra
Lázár Evelin Eszter
Bajnok DSE Nemesvámos
Rónai Diána 15 (7)
Vida Csenge 2
Solymosi Tina 2
Gaschler Dominika
Gál Dominika 4
Maurer Kinga 3
Horák Hanna
Balogh Babett
Gyarmati Lilla 1
Hettyei Emőke
Forster Adél
Barcza Kira
Gaál Dorina

27

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
BENKE Péter

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Gyimesi Zsolt, Tóth László
Ifjúsági III. osztály Közép 12. forduló
Időpont: 
2018. március 7. 17:00

44

(26)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna
Kincses Janka 2
Király Réka 11 (1)
Kóka Mariann 2
Berta Réka
Csamangó Dorina 1
Landi Gabriella 7 (2)
Kovács Barbara 3
Pap Viktória 3
Galkó Laura 3
Urbányi Sára 12
Budaörs Handball
Kovács Noémi 5
Lennert Dorka
Francsics Réka 6
Horváth Zsófia 3
Farkas Tekla 11 (2)
Fazekas Kinga 2
Reichel Dóra
Bokor Dzsenifer
Hangyál Dóra 1
Szalai Zita
Tóth Anna
Törzsök Tünde 1

29

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
FARKAS Zsolt

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Holman Nóra, Kovács Ágnes
Leány Serdülő I. osztály 16. forduló
Időpont: 
2018. március 7. 16:45

30

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Cser Liza 3
Fekete Adél
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Szunyok Renáta
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 13 (3)
Kovács Eszter 6
Mendre Virág 3
Molnár Zsófia 1
Tekauer Gréta 4
Ványai Fanni Lili
Bajnok DSE Nemesvámos
Orbán Laura
Barcza Kira 7
Kreutz Kitti
Borsos Dora
Gál Dominika
Szilágyi Veronika
Tóth Alexandra 6
Tótik Loretta
Tóth Boglárka
Gyarmati Lilla 6
Szabó Anna 12 (2)
Balogh Babett

31

(21)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
BENKE Péter

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Gyimesi Zsolt, Tóth László
Ifjúsági III. osztály Közép 11. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 18:00

9

(4)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
DÁVIDHÁZI Sándor

Gézengúz UKC
Habaz Réka
Horváth Gabriella 4 (2)
Kovács Kitti
Horváth Fanni 4 (3)
Szabadi Izabella 1
Kocsis Dorina
Szentesi Anna
Matos Sára
Habaz Nóra
Holló Bianka
ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna 1
Király Hajnalka
Kincses Janka
Király Réka 15 (3)
Kóka Mariann 9 (1)
Berta Réka 3 (1)
Csamangó Dorina 3
Landi Gabriella 3
Kovács Barbara 3
Pap Viktória 2
Galkó Laura 6
Urbányi Sára 4
Kiss Dorottya Zsófia 2 (1)

51

(25)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Kalocsai Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hoványi István, Ubornyák Zoltán
U11 Gyermekbajnokság 10. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 14:00

12

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
VASS Éva

Százhalombattai VUK SE
Kohut Kamilla
Bana Boglárka
Dezamits Hanna
Fischbein Míra
Galambos Linett
Jakab Hanga 1
Kálmán Boglárka
Mikó Luca 8
Mózsi Villő 1 (1)
Szalai Petra 1
Trinfa Johanna
Udvardi Emma
Világosi Dorka 1
ÉRD
Bódi Kíra
Báldy Rita
Tóth Violetta 8
Báldy Zsófia 1
Kis Blanka
Bognár Vivien 1
Gál Kincső
Kapu Zsófi 7 (1)
Kasza Kitti
Majos-Marozsán Györgyi Flóra 2
Tóth Virág 3 (1)
Szilágyi Panna Liza
Rieger Karolina
Fuchs Júlia

22

(8)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Tököl Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Presinszki Imre, Lődörné Varga Ibolya
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 15. forduló
Időpont: 
2018. március 4. 13:00

48

(25)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KUN Attila

Győri Audi ETO KC
Rubint Evelin
Imrei Réka 1
Afentaler Sára 5
Kiser Panna 4
Lanczova Barbora 7
Andróczki Flóra
Varga Emőke 1
Kellermann Dóra 3
Somogyi Liza 3
Binó Boglárka
Pap Mercédesz
Pál Tamara 7
Molnár Viktória 6
Szilovics Fanni 5
Ács Bianka 6
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Czirják Orsolya 2
Domokos Dalma 14 (1)
Márczy Tekla 6 (2)
Szalóczy Emma 1
Esősi Laura Vivien
Apáti Zsófia 1
Brunecker Flóra
Mórás Luca
Nagy Nikolett 2
Ökrös Alexandra
Lázár Evelin Eszter

26

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Audi Aréna Győr
Játékvezetők: Atyimov Lajos, Jáger Tamás Gergely

Támogatóink