Eredmények

Bp. női I. osztály felnőtt 10. forduló
Időpont: 
2017. november 26. 13:15

24

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
SZUCSÁNSZKI László

Kőbánya SC
Nagyné Vitéz Andrea
Bartha Anikó 4
Orsolits Barbara 4 (1)
Bilek Krisztina 1
Rácz Judit 6
Szucsánszki Judit 3 (1)
Szűcs Ágnes 3
Piákné Kiskó Éva
Ihász Klára 1
Halász Gabriella 2
ÉRD
Fedor Judit 2
Szabó Éva 1
Antal Beáta 2
Karóczkai Katalin
Tánczos Tímea 1
Maurer Nikolett
Kemény Andrea 1
Bartha Réka Dorottya 7 (3)

14

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Emszt Kálmánné Sportcsarnok
Játékvezetők: Bodó Zsuzsanna, Gál Zsuzsanna
U11 Gyermekbajnokság 6. forduló
Időpont: 
2017. november 26. 11:00

8

(2)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/0

Vezetőedző
RÉPÁS Georgina

Budai Farkasok KK
Barta Tímea 2
Márton Zsuzsanna
Csiba Virág 3
Wentzel Kinga
Égető Janka
Zámborszki Szonja
Hubanov Johanna 3
ÉRD
Báldy Rita
Tóth Violetta 6
Báldy Zsófia 3
Bognár Vivien 3
Nagy Zsanett
Gál Kincső 1
Bódi Kíra 1
Kapu Zsófi 2
Kasza Kitti
Majos-Marozsán Györgyi Flóra
Tóth Virág 4
Kis Blanka 1
Szilágyi Panna Liza

21

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Játékvezetők: Mezei Fruzsina, Vernyik Attila
U11 Gyermekbajnokság 5. forduló
Időpont: 
2017. november 26. 09:00

20

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Báldy Rita
Tóth Violetta 4 (1)
Báldy Zsófia
Bognár Vivien 2
Nagy Zsanett 1 (1)
Gál Kincső
Bódi Kíra
Kapu Zsófi 6
Kasza Kitti 1
Majos-Marozsán Györgyi Flóra 1
Tóth Virág 5 (2)
Kis Blanka
Szilágyi Panna Liza
Százhalombattai VUK SE
Kohut Kamilla
Mikó Luca 5
Kálmán Boglárka 2
Fischbein Míra
Trinfa Johanna
Lázár Dóra
Jakab Hanga
Dezamits Hanna
Bana Boglárka
Mózsi Villő 2
Galambos Linett
Szalai Petra 1
Világosi Dorka
Molnár Dorka

10

(3)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
VASS Éva

Helyszín: 
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Játékvezetők: Kovács István, Vernyik Attila
Ifjúsági III. osztály Közép 9. forduló
Időpont: 
2017. november 22. 17:30

59

(27)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna
Kincses Janka 9
Király Réka 12
Kóka Mariann 6 (2)
Berta Réka 2
Csamangó Dorina 2
Landi Gabriella 6
Kovács Barbara 5 (1)
Pap Viktória 2
Urbányi Sára 10 (2)
Kiss Dorottya Zsófia 4
Kovács Eszter 1
Bajai KSE
Petrich Dorina 1
Petrich Daniella 5
Di Maio Dóra
Bányai Diána
Lakner Hédi 2
Garajszki Lívia 1
Juhász Judit 5
Gál Ninett
Szécsény Dóra 1
Holpert Rita
Kiss Melánia 1
Berényi Zsófia

15

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
TAMÁSI Edit

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Nagy Petra, Oláh Nóra
Leány Serdülő III. osztály 10. forduló
Időpont: 
2017. november 22. 17:15

12

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
NAGY Zsuzsanna

Budaörs Handball
Francsics Liliána 1
Kele Virág 3 (1)
Pintér Noémi 2 (1)
Moka Alexa
Kis Hanna 1
Fehér Lili Eszter
Pincési Luca
Bokor Vivien
Molnár Bianka 1
Eliádesz Kyra 2
Bőle Maja
Tamás Csenge 1
Porzsolt Jázmin
Válenti Bianka
Lennert Dorka 1
Pincési Panna
ÉRD
Dezsényi Virág
Droba Panna 3
Kincses Boglárka
Gulyás Renáta
Zimek Krisztina 6
Esősi Laura Vivien
Apáti Zsófia 4
Baranyai Benita
Brunecker Flóra 6
Moncz Nikolett 9
Mórás Luca 4 (3)
Nagy Nikolett 1
Gábor Vivien 1
Lázár Evelin Eszter

34

(18)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács István, Turák Lajos
Bp. női I. osztály felnőtt 9. forduló
Időpont: 
2017. november 19. 18:45

10

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Fedor Judit
Szabó Éva 2
Oláhné Balog Tünde
Antal Beáta 4 (2)
Karóczkai Katalin
Tánczos Tímea 1
Maurer Nikolett
Kemény Andrea 3
Kinizsi TTK II
Ivanics Adrienn 9
Lázár Bernadett 3
Visnyei Ágnes 4
Horváth Ágnes 2
Boros Gabriella 4
Nagy Emese
Tóth Mária 1
Boros Zsuzsanna 3
Szabó Marica 1
Csobán Erna 3 (3)

30

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MARUSNYIK László

Ifjúsági III. osztály Közép 8. forduló
Időpont: 
2017. november 19. 14:00

14

(6)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
KATKÓ Andrea

Kiskunhalas UKSC
Sendula Fanni 2
Budai Kinga 1
Veres Emília
Tóth Lili 3
Csehó-Kovács Nikolett 2
Kónya Szemira
Bertalan Csenge
Soós Anna 5 (4)
Lekrinszki Dóra 1
Szabó-Galiba Liliána
Hegyi Kitti
Gárgyán Kíra
Bényi Luca
ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna 2
Kincses Janka 3
Kóka Mariann 5 (1)
Berta Réka 2 (1)
Csamangó Dorina 1
Landi Gabriella 5 (1)
Kovács Barbara 2
Pap Viktória 4
Galkó Laura 1
Urbányi Sára 5 (1)
Kovács Eszter 1 (1)
Kiss Dorottya Zsófia 2

33

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/5

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Kiskunhalasi Bibó István Gimnázium Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapás Krisztián, Palásti László
Leány U13 II. osztály 9. forduló
Időpont: 
2017. november 19. 14:00

27

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Bengyel Kata 1
Berényi Kira 6
Pietraskó Nikol Anna 7 (4)
Deák Zsófia
Pintér Polina
Király Flóra
Erdős Petra 3
Serényi Szonja
Szunyok Réka
Krucsó Fanni 3
Urbányi Júlia 4
Lukácsi Jázmin 2 (1)
Turbucz Léna
Bilik Zsófia 1
Százhalombattai VUK SE
Hajdu Klaudia 1
Füzesi Eszter 3
Korozmán Mercédesz 3
Gulyás Orsolya 6
Enzsöl Maja
Kovács Barbara 2
Mikó Luca
Cseh Dóra 1 (1)
Szabó Fanni
Papp Nikolett
Reichert Kíra
Kálmán Boglárka

16

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
PÁPAY Ágnes

Helyszín: 
Vecsési Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Ildikó, Lődörné Varga Ibolya
Leány U13 I. osztály 10. forduló
Időpont: 
2017. november 19. 12:00

33

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
GRANDPIERRE Judit

XVI. ker. KMSE
Pap Virág
Török Fanni 5
Janda Zoé
Dajka Lili 1
Jánni Petra 5 (1)
Hullán Boróka 1
Simon Petra 9 (4)
Keresztes Kata 1
Török Villő 3
Tarpai Liza 4
Grenczer Zita 1
Szájer Hanna 2
Nezáczki Sára 1
ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura 2
Egervári Alexa
Zsolnai Arabella Rebeka 4
Józsa Anikó
Sári Fanni 3 (2)
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 6 (1)
Elek Panna
Balogh Vivien Laura
Fodor Tamara
Vasileiou Sofia 3
Vajda Szonja 3

21

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
Leány U13 II. osztály 13. forduló
Időpont: 
2017. november 19. 11:00

15

(8)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
NAGYNÉ HOSSZÚ Mónika

Budai Farkasok KK
Nagy Zsófia
Bari Csenge 5 (1)
Kiss Mercédesz 5
Égető Kata
Schwarcz Ida
Vámossy-Nagy Viktória 2
Bernacchini Bianka 2
Szabó Dalma 1
Bakó Hanna
Lendvay Bogáta
Zámborszki Szonja
Déberling Borbála
ÉRD
Berényi Kira 1
Pietraskó Nikol Anna 5 (4)
Deák Zsófia
Pintér Polina
Király Flóra
Matyasovszky Nelli
Erdős Petra 2
Serényi Szonja 3
Szunyok Réka 4 (1)
Krucsó Fanni 4
Urbányi Júlia 5
Lukácsi Jázmin 6
Turbucz Léna
Bilik Zsófia 1

31

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/7

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Vecsési Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Ildikó, Lődörné Varga Ibolya
Leány U13 I. osztály 9. forduló
Időpont: 
2017. november 19. 09:00

28

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
NAGY Zsuzsanna

Budaörs Handball
Francsics Liliána 1 (1)
Kele Virág 6
Pintér Noémi 1
Baranyi Lívia
Moka Alexa 1
Kis Hanna 1
Fehér Lili
Pincési Luca 1
Eliádesz Kyra 6
Bőle Maja
Tamás Csenge 1
Bokor Vivien 5 (1)
Horváth Kíra
Asztalos Lili 5 (1)
Molnár Bianka
ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Egervári Alexa
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Józsa Anikó
Sári Fanni 4 (1)
Szatmári Csenge Zoé 1
Horváth Henriett
Pintér Petra
Elek Panna 2
Balogh Vivien Laura
Fodor Tamara
Vasileiou Sofia
Vajda Szonja 3

11

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szakállas Alex, Varasdi Zoltán
EHF-Kupa - 3. selejtezőkör 2. mérkőzés. forduló
Időpont: 
2017. november 18. 20:00

31

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
Arnaud GANDAIS

Issy Paris Hand
Deborah Dangueger
Oceane Sercien Ugolin 3
Crina Pintea 5
Hanna Bredal Oftedal 1
Tamara Horacek 1
Solberg Silje
Abbingh Lois 7 (3)
Mabana-Ma Fofana
Deborah Lassource 1
Chloe Bulleux
Sonja Frey 9
Deba Melvine 4
ÉRD
Coralie Lassource 1
Gávai Szonja
Bernát Dorina
Szabó Laura
Anđela Bulatović
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Klivinyi Kinga 5
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 1
Mariama Signaté 2
Jamina Roberts
Katarina Krpež-Šlezák 6 (3)
Tóth Gabriella 1
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 2

20

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Palais des Sports Robert Charpentier
Játékvezetők: Branka Maric (SRB), Zorica Masic (SRB)
Pest megye női felnőtt 10. forduló
Időpont: 
2017. november 18. 16:00

22

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
MINÁROVITS Gábor

Százhalombattai VUK SE
Szántó Szabina
Egri Katalin
Rakvács Kíra 3
Lomen Dorottya 1
Csizmadia Zsuzsanna
Juhász Kinga 3
Kaczur Kitti 4
Ruppa Csilla
Járfás Andrea 1
Szabó Zsófia 1
Varga Vivien
Ruppa Nóra
Sastyin Enikő 2
Hantos Dorina 7 (2)
Nagy Krisztina
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 4
Zsigmund Emese
Czirják Orsolya 3
Domokos Dalma 11 (3)
Márczy Tekla 5
Ágoston Nóra 2
Kincses Janka 1
Szalóczy Emma 1
Kóka Mariann 2
Székely Ágnes
Landi Gabriella 5

34

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Százhalombattai Városi Szabadidő Központ
Játékvezetők: Fehér Viktória, Répás Georgina
U9 Kisiskolás bajnokság 2. forduló
Időpont: 
2017. november 18. 12:30

8

(3)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

ÉRD II
Kis Hanna
Domján Boglárka
Szlovacsek Lilla
Szunyok Regina 1
Gáspár Hanna 3
Domján Zsófia
Pásztor Adél 1
Kanizsai-Hodák Kata 1
Ódor Nikolett 2
Inárcs-Örkény KC
Balázs Vanda
Dori Blanka 10 (1)
Hover Lara
Debreceni Dóra
Koller Kitti
Táder Sára
Krizsán Lilien
Dede Fanni
Kész Amina
Krizsán Laura 2
Presinszki Petra
Bálint Barbara

12

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
RAGÁLYI Katalin

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Játékvezetők: Gyimesi Metta,
U9 Kisiskolás bajnokság 2. forduló
Időpont: 
2017. november 18. 11:50

21

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
JANIS Zita

Pilisvörösvári TKSK
Aszt Petra 9
Ács Tímea 2
Baska Bíborka
Griff Nóra
Iflinger Kitti 6 (1)
Kovács Laura
Mauterer Regina
Payer Jázmin
Pándi Andrea 4
Rudas Gréta
Straub Nóra
ÉRD
Újházi Réka Angelika 1
Tóth Nóra
Csépány Boglárka Mária 1 (1)
Kulcsár Dorka
Kulcsár Nelli
Tomcsányi Anett 1
Kovács Lora 5

8

(5)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Játékvezetők: Kotán Miklós,
Leány Serdülő I. osztály 9. forduló
Időpont: 
2017. november 18. 11:00

23

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
MATUZ István

KSI Kézilabda Akadémia
Motyovszky Noémi Mariann
Nagy Regina
Szabó Izabella Szerénke 6
Günser Bianka 4 (1)
Sándor Brigitta 3
Balázs Éva 1
Lubics Fanni Petra 4
Szabó Fanni 1
Nagy Alexandra Natasa 3
Petricsák Adrienn
Le Thanh Hien
Dancsó Dorottya 1
ÉRD
Fekete Adél
Cser Liza 2
Prosser Natália 2
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka
Szunyok Renáta
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 6 (3)
Kovács Eszter 5 (3)
Molnár Zsófia 1
Tekauer Gréta 4
Pénzes Evelin
Ványai Fanni Lili
Mendre Virág

20

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Emszt Kálmánné Sportcsarnok
Játékvezetők: Bognár Attila, Márton András
U9 Kisiskolás bajnokság 2. forduló
Időpont: 
2017. november 18. 10:30

15

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

ÉRD
Újházi Réka Angelika 4
Tóth Nóra
Csépány Boglárka Mária 4 (1)
Kulcsár Dorka
Kovács Lora
Tomcsányi Anett 7
Kulcsár Nelli
Gyömrő VSK
Czibere Virág 7 (1)
Csaja Bernadett 5 (1)
Kacar Amina 4
Gyenes-Bíró Anna
Bakos Jázmin 1
Tóth Sára 1
Major Liza
Majzik Dorina

18

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
VALENTA Eszter

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Játékvezetők: Kotán Miklós,
Leány Serdülő III. osztály 9. forduló
Időpont: 
2017. november 18. 10:00

30

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Droba Panna 2
Dezsényi Virág
Kincses Boglárka
Gulyás Renáta
Zimek Krisztina 8 (1)
Esősi Laura Vivien 3
Galkó Laura 1
Baranyai Benita 1
Apáti Zsófia 4
Kasza Vivien
Moncz Nikolett 5
Nagy Nikolett 1
Lázár Evelin Eszter
Gábor Vivien
Brunecker Flóra 5 (2)
Dunaújvárosi AC
Bognár Viktória
Csavajda Kludia
Farkas Réka
Jávorszky Petra 3
Maár Alexandra
Nagy Dorina
Orosz Henriett
Pomóthy Panna
Siba Nóra
Szántó Petra 2
Szokolai Nóra
Szűcs Krisztina

5

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/0

Vezetőedző
PAVELEKNÉ KOVÁCS Judit

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás, Nász Péter
U9 Kisiskolás bajnokság 2. forduló
Időpont: 
2017. november 18. 09:50

7

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
BLONSZKI Gábor

Solymári SC
Pehatsek Rebeka
Pehatsek Noémi 7 (2)
Müller Gabriella
Havasi Petra
Dálnoki Liliána
Scheuring Mónika
ÉRD II
Kis Hanna
Domján Boglárka
Szlovacsek Lilla 1
Szunyok Regina
Gáspár Hanna
Domján Zsófia
Pásztor Adél
Kanizsai-Hodák Kata 1 (1)
Ódor Nikolett 6

8

(3)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Huszka Hermina Általános Iskola
Játékvezetők: Gyimesi Metta,
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 9. forduló
Időpont: 
2017. november 17. 17:00

35

(19)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
KISS Szilárd

NEKA II
Vajer Blanka 2
Mérai Maja 2
Kajdon Blanka 8
Nagy Laura 3 (1)
Faragó Luca 2
Vámos Míra 7
Mlinkó Zsófia
Horváth Petra 2
Juhász Gréta 1
Nagy Laura 1
Hibácska Blanka
Németh Zsófia
Babai Vivien
Kocsis Bettina 1
Bánhidi Barbara 3
Woth Viktória Lilla 1 (3)
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 1
Czirják Orsolya 1
Domokos Dalma 7 (1)
Márczy Tekla 8 (1)
Ágoston Nóra 1
Szalóczy Emma
Székely Ágnes
Zimek Krisztina
Apáti Zsófia 1
Moncz Nikolett
Nagy Nikolett
Lázár Evelin Eszter

19

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
NEKA csarnok
Játékvezetők: ,
NB I női felnőtt 2017/2018 8. forduló
Időpont: 
2017. november 15. 17:00

29

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource
Gávai Szonja 2
Szabó Laura
Anđela Bulatović
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Klivinyi Kinga 6
Kiss Nikolett 2
Mariama Signaté 1
Jamina Roberts 1
Katarina Krpež-Šlezák 11 (3)
Tóth Gabriella
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 4
Bernát Dorina
Reizinger Sára
FTC-Rail Cargo Hungaria
Schatzl Nadine 3
Szucsánszki Zita 4
Szekeres Klára
Szikora Melinda
Mészáros Rea Réka
Bíró Blanka
Laura van der Heijden 6 (4)
Lukács Viktória 1
Danick Snelder 2
Pena Nerea 3
Háfra Noémi 3
Faluvégi Dorottya 1
Kovacsics Anikó 6 (3)
Hornyák Dóra 2
Márton Gréta 1

32

(18)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
ELEK Gábor

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
2200 fő
Játékvezetők: Herczeg Péter, Südi Péter
Pest megye női ifjúsági 9. forduló
Időpont: 
2017. november 13. 17:45

35

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
VARGA Edit

FSZSE
Gál Emese 12 (4)
Király Klára
Csiki Alexandra 6
Benkő Nikolett 4
Szilágyi Anna 6
Téglás Tamara 5 (1)
Csiki Dorottya
Király Zsuzsanna
Pilinyi Hanna 2
ÉRD
Dezsényi Virág 1
Droba Panna 4
Kincses Boglárka
Halmi Panna
Gulyás Renáta
Berta Réka 3
Csamangó Dorina 2 (2)
Guruz Panna 2
Kovács Barbara 12 (4)
Pap Viktória 1
Almási Anna Dóra
Baranyai Benita 3
Kasza Vivien
Szunyok Renáta
Ványai Fanni Lili

28

(17)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Emszt Kálmánné Sportcsarnok
Játékvezetők: Gyimesi Metta, Horváth Réka
Pest megye női felnőtt 9. forduló
Időpont: 
2017. november 12. 17:00

22

(8)

Kiállítás: 20 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
KAPUSI Levente

Budai Farkasok KK
Simai Olga
Kiss Helga
Banádi Rebeka 3
Grebanar Anikó 5 (3)
Hunyadi Eliza
Kósa Kinga
Krain Kira
Molnár Melinda 4
Oláh Dorottya
Palkovics Nelli
Szendrey Sára 7
Bariné Sági Melinda 3
Rigóné Palócz Beáta
ÉRD
Krenner Fanni
Merő Dóra
Zsigmund Emese
Czirják Orsolya
Domokos Dalma 6 (3)
Márczy Tekla 8 (5)
Ágoston Nóra
Szalóczy Emma
Székely Ágnes
Kincses Janka
Király Réka 11 (6)
Kóka Mariann
Landi Gabriella 3
Urbányi Sára

29

(15)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 14/14

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Bálint Márton Általános és Középiskola
Játékvezetők: Ékes Ádám, Mucsányi Roland
U10 Kisiskolás bajnokság 2. forduló
Időpont: 
2017. november 12. 15:45

3

(2)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Spinner Jázmin
Gerzánics Villő Emese 3
Bédi Ágnes Anna
György Zsanett
Dobai Kata Hajnal
Verbősy Hajnalka Dóra
Steierlein Léda
Heimfahrt Adrienn
Konkoly Boglárka
Tóth Anna
Tamás Csenge
Dulka Lili Zora
Blandl Regina
Gyömrő VSK
Nagy Zsófia 3 (1)
Szabó Renáta
Sebők Adrienn
Bagyinka Anna
Kádár Boróka
Kaszás Szófia
Csaja Bernadett 1
Czibere Virág
Kacar Amina 1
Gyenes-Bíró Anna

5

(1)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
VALENTA Eszter

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: Takács Attila, Vernyik Attila
Bp. női I. osztály felnőtt 8. forduló
Időpont: 
2017. november 12. 15:15

19

(8)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
MAGYARI Emilné

FSZSE
Gál Emese 2
Király Klára
Csiki Alexandra 1
Magyari Tímea
Szávuly Izabella 4 (2)
Táborosi Orsolya 2
Novák Csilla 4
Harangozó Edina 3
Istvánfi Szilvia
Hollós Katalin 3
ÉRD
Fedor Judit 3
Szabó Éva 3
Oláhné Balog Tünde
Antal Beáta 9 (2)
Karóczkai Katalin
Bartha Réka Dorottya 8
Tánczos Tímea 2
Kemény Andrea 1

26

(13)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Emszt Kálmánné Sportcsarnok
Játékvezetők: Dobrovits Csaba, Horváth Sándor
Leány Serdülő I. osztály 8. forduló
Időpont: 
2017. november 12. 15:00

15

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 12/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Cser Liza 1
Prosser Natália 1 (1)
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka
Szunyok Renáta
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 2
Kovács Eszter 3 (2)
Mendre Virág
Molnár Zsófia
Tekauer Gréta 2
Pénzes Evelin 2
Ványai Fanni Lili
Vajda Szonja 3 (3)
Kozármisleny SE
Bocskor Anna
Lazic Vanja 7 (1)
Kovács Véda
Vártok Tamara 8
Ancil Fanni 4
Buzády Hanga 2
Kasziba Barbara 1
Fledrich Dorina 4
Wichmann Vivien
Köpösdi Zsófia 1
Hausznek Hanna
Bácsalmási Blanka 1
Pocsay Eszter 1
Szklenár Janka 2
Danis Nikolett 3

34

(16)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
GYULAY László

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Babity Máté, Balogh Ádám
U10 Kisiskolás bajnokság 2. forduló
Időpont: 
2017. november 12. 13:30

9

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Spinner Jázmin
Gerzánics Villő Emese 7
Bédi Ágnes Anna 1
György Zsanett
Dobai Kata Hajnal
Verbősy Hajnalka Dóra 1
Steierlein Léda
Heimfahrt Adrienn
Konkoly Boglárka
Tóth Anna
Tamás Csenge
Dulka Lili Zora
Blandl Regina
Koncz Panna
Főnix ISE
Benedek Zsófia Luca
Szitha Nina
Szedmák Lilla
Jambrik Boglárka
Kiss Nikoletta
Lovász Nóra
Pauló Bori 4
Lábiscsák Lola
Forgács Zsanett 7
Lökos Laura 1
Vasvári Fruzsina 1

13

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
CSIGHYNÉ SZOTA Katalin

Helyszín: 
Dömsödi Sportközpont
Játékvezetők: Takács Attila, Vernyik Attila
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 8. forduló
Időpont: 
2017. november 12. 13:00

30

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 2
Czirják Orsolya 4
Reizinger Sára 3
Domokos Dalma 5 (1)
Márczy Tekla 10 (2)
Ágoston Nóra
Szalóczy Emma
Székely Ágnes
Zimek Krisztina 2
Apáti Zsófia 1
Brunecker Flóra 1
Moncz Nikolett 2
Lázár Evelin Eszter
Kozármisleny SE
Büki Angyalka
Kovács Véda 14 (4)
Acsai Sarolta 1
Leitner Dorina 5
Réti Klaudia 3
Zeba Lucija 12
Takács Vivien 1
Szabó Bernadett 2
Vukmann Viktória
Menyhei Csenge 2
Humel Lucija 2
Lazic Vanja
Bocskor Anna
Zente Edina

42

(21)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
GYULAY László

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Babity Máté, Balogh Ádám
EHF-Kupa - 3. selejtezőkör 1. mérkőzés. forduló
Időpont: 
2017. november 11. 16:00

31

(18)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource
Gávai Szonja 2
Bernát Dorina
Szabó Laura 2 (1)
Anđela Bulatović 4
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 1
Klivinyi Kinga 3
Reizinger Sára
Kiss Nikolett 1
Mariama Signaté 2
Jamina Roberts 4
Katarina Krpež-Šlezák 10 (1)
Tóth Gabriella 1
Julie Foggea
Mireya González Álvarez 1
Issy Paris Hand
Deborah Dangueger
Oceane Sercien Ugolin 1
Crina Pintea 5
Hanna Bredal Oftedal 1
Tamara Horacek 1
Solberg Silje
Abbingh Lois 1
Mabana-Ma Fofana 2
Deborah Lassource
Chloe Bulleux
Sonja Frey 8 (1)
Deba Melvine 1

21

(8)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
Arnaud GANDAIS

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Lukas Frieser (CZE), Radoslav Kavulic (CZE)
Ifjúsági III. osztály Közép 7. forduló
Időpont: 
2017. november 11. 15:00

30

(13)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 12/8

Vezetőedző
LAKATOS Tibor

Kecel KC
Farkas Hanna 9 (4)
Sendula Zoé 2 (1)
Herczeg Kitti 3
Drenkovics Vivien 4 (1)
Árvai Laura 7 (2)
Tóth Viktória
Hatvani Vanda 2
Vancsik Fanni
Bleszák Nóra 3
ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna
Kincses Janka 1
Király Réka 12 (3)
Kóka Mariann 6
Berta Réka
Csamangó Dorina 3
Landi Gabriella 10 (5)
Kovács Barbara 3
Pap Viktória 1
Urbányi Sára 8
Kiss Dorottya Zsófia 1
Kovács Eszter

45

(23)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 9/8

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Keceli Sportcsarnok
Játékvezetők: Vincze Judit, Zámbori Leila

Támogatóink