Eredmények

Ifjúsági III. osztály Közép 16. forduló
Időpont: 
2018. április 21. 14:00

36

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna 2
Király Hajnalka 1
Király Réka 7
Kóka Mariann 7 (1)
Berta Réka 1
Csamangó Dorina
Landi Gabriella 1
Kovács Barbara 9
Galkó Laura 4
Urbányi Sára 4 (1)
Kecel KC
Herczeg Kitti 1
Tóth Viktória
Babocsik Szintia
Bleszák Nóra 3
Pásztor Diana
Sendula Zoé 4
Árvai Laura 5 (3)
Hatvani Vanda 4
Drenkovics Vivien

17

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 7/3

Vezetőedző
LAKATOS Tibor

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Csuka Pál, Kocsis Olivér
Leány Serdülő I. osztály 20. forduló
Időpont: 
2018. április 21. 12:00

23

(14)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Cser Liza 2
Fekete Adél
Buzási Boglárka
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka
Szunyok Renáta
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 5
Kovács Eszter 4 (2)
Mendre Virág 6
Molnár Zsófia 2
Tekauer Gréta 4 (1)
Ványai Fanni Lili
KSI Kézilabda Akadémia
Sándor Brigitta 1
Balázs Réka
Fazekas Fanni Fatime
Günser Bianka 5 (1)
Balázs Éva 3
Lubics Fanni Petra 2
Szabó Fanni 6
Horváth Danila 4
Fazekas Zsófia Krisztina 1
Prosser Natália 1 (1)
Szabó Izabella Szerénke 2
Le Thanh Hien
Motyovszky Noémi Mariann
Dancsó Dorottya 2
Vereszky Nóra

28

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
MATUZ István

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Ihász Ajtony, Szántó Tamás
Leány Serdülő III. osztály 19. forduló
Időpont: 
2018. április 21. 10:00

27

(11)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Droba Panna
Dezsényi Virág
Gulyás Renáta
Zimek Krisztina 9 (3)
Esősi Laura Vivien
Galkó Laura 3
Apáti Zsófia 2
Baranyai Benita
Brunecker Flóra 5
Kasza Vivien
Moncz Nikolett 5
Mórás Luca 1 (1)
Nagy Nikolett 2
Gábor Vivien
Lázár Evelin Eszter
Vecsés SE
Csürke Katalin
Kiss Tamara
Kovács Dóra 5
Dominek Virág 1
Cseszlai Sára
Czingler Leila
Czudor Sztella 10 (5)
Gyulai Szonja 2
Jefcsák Renáta 1 (1)
Oszoli Tíria
Cseszlai Marietta 5
Jefcsák Réka 2

26

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
BARTUS Judit

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Maródi István, Novák Péter
U11 Gyermekbajnokság 11. forduló
Időpont: 
2018. április 15. 14:00

10

(6)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/2

Vezetőedző
STRICZKI Regina

Gyömrő VSK
Szabó Renáta
Jánvári Csilla
Bagyinka Anna
Kádár Boróka
Piricz Virág 9 (2)
Dam Zsófia 1
Mészáros Zsófia
Kádas Tekla
Zelkó Nóra
ÉRD
Bódi Kíra
Báldy Rita
Tóth Violetta 7
Báldy Zsófia 3
Kis Blanka
Bognár Vivien
Fuchs Júlia
Gál Kincső
Kapu Zsófi 2
Kasza Kitti
Majos-Marozsán Györgyi Flóra
Tóth Virág 2
Rieger Karolina
Szilágyi Panna Liza

24

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Krisztián, Forgács Mária
Pest megye női felnőtt 19. forduló
Időpont: 
2018. április 15. 11:30

28

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
BÁRÁNY Zsolt

Hatvani KSZSE
Kovács Cintia
Czakó Andrea
Oláh Juhász Anita 4
Tóth Enikő 4
Szebellédi Nikolett 1
Pásztor Orsolya 8 (5)
Valló Krisztina 1
Vas Tamara 7 (2)
Vajda Adrienn
Valló Katalin 3
Czibolya-Petró Beáta
Horti Veronika
Németh Loretta
Juhász Enikő
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 3
Király Hajnalka 2
Domokos Dalma 20 (2)
Ágoston Nóra 3
Kincses Janka
Király Réka 6 (1)
Kóka Mariann
Székely Ágnes
Zimek Krisztina
Urbányi Sára
Ökrös Alexandra

34

(16)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Hatvani Kodály Zoltán Általános Iskola
Játékvezetők: Bátori Bence, Szécsi L. Boldizsár
U11 Gyermekbajnokság 11. forduló
Időpont: 
2018. április 15. 09:00

22

(12)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Bódi Kíra
Báldy Rita
Tóth Violetta 4
Báldy Zsófia
Bognár Vivien 1
Fuchs Júlia
Gál Kincső
Kapu Zsófi 14 (2)
Kasza Kitti 1
Majos-Marozsán Györgyi Flóra
Tóth Virág 2 (1)
Rieger Karolina
Szilágyi Panna Liza
Kántor Anikó SE
Kovács Evelin
Zarándi Dorottya
Zarándi Edina 2 (1)
Koródi Zita 2
Horváth Boglárka 2
Nyíri Luca
Erdész Anna 1
Herceg Gabriella
Kerényi Csenge
Braun Luca
Medve Rozi 3 (2)
Nyúzó Boglárka
Simon Fanni 2

12

(4)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
HEVESI László

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Maródi István, Mestyán Gitta
NB I női felnőtt 2017/2018 20. forduló
Időpont: 
2018. április 14. 18:00

28

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉRD
Coralie Lassource 3
Gávai Szonja
Bernát Dorina
Szabó Laura 1
Anđela Bulatović
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 4
Kiss Nikolett 4
Mariama Signaté 4
Jamina Roberts 1
Katarina Krpež-Šlezák 9 (1)
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea
Kóka Mariann
Dunaújváros Kohász KA
Takács Dusmáta
Dombi Luca 4
Szalai Babett
Ćamila Mičijević 7
Grosch Vivien 2
Szekerczés Luca 1
Bulath Anita 1
Katarina Tomašević
Kovács Anna 2
Kazai Anita 5
Cifra Anita
Molnár Beatrix 2
Oguntoye Viktória
Nick Viktória
Klujber Katrin 3
Braun Csenge

27

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
GYÖRGY László

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Nézőszám: 
1680 fő
Játékvezetők: Andorka Miklós, Hucker Róbert
Bp. női I. osztály felnőtt 18. forduló
Időpont: 
2018. április 14. 17:15

24

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/0

Vezetőedző
VIZI János

Gázművek MTE NKE
Rádi Zsuzsanna
Jancsó Krisztina 5
Ladányi Anikó 1
Hubacsek Dóra 6
Fischer Gabriella
Harányi Anna
Horváth Ildikó 1
Király Szilvia 1
Angyal Mónika 2
Sevinger Anna
Gamócs Roxána 4
Bognár-Antal Krisztina 4
Uzonyi Adél
ÉRD
Fedor Judit 2
Szabó Éva 4
Antal Beáta 9 (5)
Bartha Réka Dorottya 5 (1)
Karóczkai Katalin
Tánczos Tímea 1
Kubinszkiné-Hegedüs Mariann

21

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Emszt Kálmánné Sportcsarnok
Játékvezetők: Demeter Éva, Solti Katalin
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 19. forduló
Időpont: 
2018. április 14. 16:00

44

(20)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
GYULAI László

Kozármisleny SE
Acsai Sarolta 4
Kovács Véda 8 (2)
Leitner Dorina 7
Pocsay Eszter
Réti Klaudia 1
Fledrich Dorina
Zeba Lucija
Büki Angyalka
Takács Vivien 5
Szabó Bernadett 8
Menyhei Réka 4
Vukmann Viktória
Menyhei Csenge
Zente Edina 2 (1)
Schuszter Nikolett 3
Humel Lucija 2
ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 5
Domokos Dalma 15 (2)
Ágoston Nóra 4
Székely Ágnes
Zimek Krisztina
Esősi Laura Vivien 1
Brunecker Flóra
Moncz Nikolett 1
Nagy Nikolett
Ökrös Alexandra 1
Lázár Evelin Eszter

27

(14)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Kozármisleny Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hornyik Zsolt, Zörgő Róbert
Ifjúsági III. osztály Közép 15. forduló
Időpont: 
2018. április 14. 16:00

19

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
RUDICS Zsuzsanna

Bácsalmási PVSE
Malik Eszter
Varga Ninetta
Wettstein Léda 8
Slezák Bianka 1 (1)
Piukovics Nóra 3 (1)
Juhász Adél 6
Schneider Petra 1 (1)
Szvorény Réka
Ábrahám Ramóna
Gauder Kata
ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna 1
Kincses Janka
Király Réka 10 (1)
Kóka Mariann 3
Csamangó Dorina 2
Landi Gabriella
Pap Viktória
Kovács Barbara 3
Galkó Laura 9
Urbányi Sára 7
Berta Réka 1

36

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Kelebia Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Herceg Udo, Piller Tamás
Leány Serdülő I. osztály 19. forduló
Időpont: 
2018. április 14. 14:00

46

(25)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
GYULAY László

Kozármisleny SE
Bocskor Anna
Ancil Fanni 3
Bánfai Virág 9
Kasziba Barbara 3
Fledrich Dorina 3
Wichmann Vivien
Lazic Vanja 7
Váradi Zsófia 2 (1)
Köpösdi Zsófia 2
Bácsalmási Blanka 3
Pocsay Eszter 7 (3)
Vártok Tamara 6
Szklenár Janka 1
Hausznek Hanna
ÉRD
Cser Liza 4
Fekete Adél
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka 1
Szunyok Renáta 1
Katona Kitti
Kiss Dorottya Zsófia 6 (3)
Kovács Eszter 1
Molnár Zsófia 4 (2)
Tekauer Gréta 4 (1)
Ványai Fanni Lili 1

22

(13)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

Helyszín: 
Kozármisleny Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hornyik Zsolt, Zörgő Róbert
Leány Serdülő III. osztály 18. forduló
Időpont: 
2018. április 14. 10:00

6

(3)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
IVICZ Miklós

Bicskei TC
Kencse Réka
Eszteleczki Andrea
Ángyás Evelin
Erdei Virág
Ádám Lilla Gizella 3 (1)
Cseh Réka Tímea
Móri Petra
Antal Boglárka
Schneider Laura 3
Iski Jázmin
ÉRD
Droba Panna 4
Dezsényi Virág
Gulyás Renáta 1
Zimek Krisztina 8 (1)
Esősi Laura Vivien 2
Galkó Laura 9
Baranyai Benita 2
Brunecker Flóra 3
Kasza Vivien
Moncz Nikolett 5
Mórás Luca
Nagy Nikolett 4
Gábor Vivien
Lázár Evelin Eszter

38

(18)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Helyszín: 
Szári Sportcsarnok
Játékvezetők: Besszer Viktória, Farkasné Puszta Petra
Bp. női I. osztály felnőtt 17. forduló
Időpont: 
2018. április 8. 18:00

15

(7)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Fedor Judit 1
Szabó Éva 1
Oláhné Balog Tünde 2
Antal Beáta 8 (3)
Kubinszkiné-Hegedüs Mariann
Karóczkai Katalin
Bartha Réka 1
Tánczos Tímea 2
Gödöllői KSC
Vitinger Kinga 2
Kozák Emese 1
Dobi Ágnes
Bakonyi Marietta 5
Franki Katalin 3
Ambrus Vera 2 (1)
Máté Szabina
Szűcs Márta 1
Szabó Viktória 3
Takács Katalin
Fischer Gyöngyi

17

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
KOCSIS Dávid

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Dobrovits Csaba, Wenzel Tamás
U9 Kisiskolás bajnokság 5. forduló
Időpont: 
2018. április 8. 12:00

15

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Barbara

Százhalombattai VUK SE
Bán Boglárka
Csaba Lili
Dudás Petra
Farkas Laura
Keresztesi Amina
Kósa Hanna
Németh Réka
Oraveczi Liliána
Reichert Zoé
Szollát Boglárka
Venczkó Zsófia
ÉRD 2
Domján Boglárka
Szlovacsek Lilla
Szunyok Regina
Domján Zsófia
Kanizsai-Hodák Kata
Kota Mária Emma
Gáspár Hanna
Kis Hanna

12

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás,
U9 Kisiskolás bajnokság 5. forduló
Időpont: 
2018. április 8. 11:15

13

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
SZILÁGYI Noémi

Kóka KSK
Gábriel Zsófia
Grúz Dorina
Hegedűs Hanna
Horváth Triniti
Merkel Rozi
Papp Zsófia
Simon Vivien
Soós Johana
ÉRD 1
Tóth Nóra
Csépány Boglárka Mária
Kulcsár Dorka
Kovács Lora
Tomcsányi Anett
Kulcsár Nelli
Majer Szonja Hanna
Varga Nóra Anna
Kalmár Kitti

12

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

Helyszín: 
Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Nász Péter,
U9 Kisiskolás bajnokság 5. forduló
Időpont: 
2018. április 8. 09:45

23

(10)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

ÉRD 1
Tóth Nóra
Csépány Boglárka Mária
Kulcsár Dorka
Kovács Lora
Tomcsányi Anett
Kulcsár Nelli
Majer Szonja Hanna
Varga Nóra Anna
Kalmár Kitti
Százhalombattai VUK SE
Bán Boglárka
Csaba Lili
Dudás Petra
Farkas Laura
Keresztesi Amina
Kósa Hanna
Németh Réka
Oraveczi Liliána
Reichert Zoé
Szollát Boglárka
Venczkó Zsófia

15

(7)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Barbara

Helyszín: 
Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Nász Péter,
U9 Kisiskolás bajnokság 5. forduló
Időpont: 
2018. április 8. 09:00

12

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
FARKAS Roland

ÉRD 2
Domján Boglárka
Szlovacsek Lilla
Szunyok Regina
Domján Zsófia
Kanizsai-Hodák Kata
Kota Mária Emma
Gáspár Hanna
Kis Hanna
Ceglédi Kék Cápák SE
Beréti Lili
Csombai Izabella
Kaposvári Vanda
Kuszkó Cintia
Farkas Boglárka
Molnár Nóra
Nagy Antónia
Öhler Laura
Dobozi Luca
Ferenczi Lili
Kovács Emma
Tukacs Petra

12

(6)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző
KESZTHELYINÉ TÓTH Ildikó

Helyszín: 
Gál József Sportcsarnok
Játékvezetők: Bugyi Tamás,
Leány U13 I. osztály Alsóház 3. forduló
Időpont: 
2018. április 7. 18:00

20

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
GYURKOVICS István

Tatabányai SC
Darmó Réka
Pintér Maja 3 (1)
Hoffmann Lotti 2
Stockbauer Luca
Moharos Napsugár
Pulik Dorottya 1 (1)
Falusi Eszter 1
Jaczkó Lili 9 (4)
Pretsner Hanga 1
Tordai Laura 1
Kiss Csenge
Nagy Dorina 1
Kalmár Zoé 1
Nagy Petra
ÉRD
Auer Aisa Laura
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Józsa Anikó
Sári Fanni
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 7 (1)
Pintér Petra 3
Balogh Vivien Laura
Fodor Tamara
Mihály Beatrix
Vasileiou Sofia 1
Vajda Szonja 4 (1)

16

(7)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Czövek Gábor, Ékes Ádám
Leány U13 I. osztály Alsóház 4. forduló
Időpont: 
2018. április 7. 13:00

19

(9)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 12/10

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

ÉRD
Auer Aisa Laura
Egervári Alexa
Zsolnai Arabella Rebeka 1
Józsa Anikó
Sári Fanni 4 (3)
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 4 (2)
Pintér Petra
Balogh Vivien Laura
Fodor Tamara
Mihály Beatrix
Vasileiou Sofia 1
Vajda Szonja 9 (5)
Alba Fehérvár KC
Szabó Eszter 1
Tolnai Laura 3
Pinke Laura
Nagy Jázmin 2 (1)
Flatsker Fanni 6 (1)
Mihály Klaudia 4
Balássi Lili 2 (1)
Kövecses Lili 1
Rumpler Barbara
Mátyási Sára
Zarubay Vica
Tóth Linda
Páncsics Laura
Cieleszky Kata

19

(8)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
MADÁR Gabriella

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Alapi Ariel, Czövek Gábor
Leány Serdülő III. osztály 17. forduló
Időpont: 
2018. április 7. 09:00

21

(10)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Droba Panna
Dezsényi Virág
Gulyás Renáta
Zimek Krisztina 8 (5)
Esősi Laura Vivien
Galkó Laura 2
Apáti Zsófia 5
Baranyai Benita
Brunecker Flóra 1
Moncz Nikolett 3
Nagy Nikolett 2
Gábor Vivien
Lázár Evelin Eszter
Szigetszentmiklós NKSE
Kerekes Bettina 2
Antal Laura
Friedman Luca 8 (3)
Csiki Janka 9
Kádár Sarolta 1
Kerekes Petra
Molnár Léna
Polgár Sára
Siró Vanda 1
Szalai Dorina
Tasi Aliz
Óvári Dorina 2

23

(13)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
VÖRÖS Viktor

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Fehér Viktória, Répás Georgina
NB I női felnőtt 2017/2018 19. forduló
Időpont: 
2018. április 6. 18:00

21

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző
VIDA Gergő

DVSC-TVP
Varsányi Nóra 2
Csáki Viktória 5 (3)
Hársfalvi Júlia 1
Horváth-Pásztor Bettina
Tóvizi Petra 5
Vantara-Kelemen Éva 1
Hajduch Csenge
Sirián Szederke
Mădălina Zamfirescu
Lotte Grigel 1
Pénzes Laura
Arna Sif Pálsdóttir
Lajtos Nóra
Jelena Despotović 4
Szabó Dóra
Román Dorina 2 (1)
ÉRD
Coralie Lassource
Gávai Szonja
Bernát Dorina
Szabó Laura 1 (1)
Anđela Bulatović 1
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett 2
Domokos Dalma
Kiss Nikolett 4
Mariama Signaté 1
Jamina Roberts 2 (1)
Katarina Krpež-Šlezák 8 (1)
Tóth Gabriella 5
Julie Foggea

24

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 6/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Hódos Imre Sportcsarnok
Nézőszám: 
1300 fő
Játékvezetők: Hargitai Gábor, Markó Gábor
Ifjúsági III. osztály Közép 15. forduló
Időpont: 
2018. április 6. 17:00

19

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
RUDICS Zsuzsanna

Bácsalmási PVSE
Malik Eszter
Varga Ninetta
Wettstein Léda 8
Slezák Bianka 1 (1)
Piukovics Nóra 3 (1)
Juhász Adél 6
Schneider Petra 1 (1)
Szvorény Réka
Ábrahám Ramóna
Gauder Kata
ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna 1
Kincses Janka
Király Réka 10 (1)
Kóka Mariann 3
Csamangó Dorina 2
Landi Gabriella
Pap Viktória
Kovács Barbara 3
Galkó Laura 9
Urbányi Sára 7
Berta Réka 1

36

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Kelebia Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Herceg Udo, Piller Tamás
Leány Serdülő I. osztály 18. forduló
Időpont: 
2018. április 5. 19:00

19

(11)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
HORVÁTH Csilla

ÉRD
Cser Liza 1
Fekete Adél
Buzási Boglárka
Balogh Hanna Dorina
Almási Anna Dóra
Benedek Bianka 1
Szunyok Renáta
Kiss Dorottya Zsófia 2 (1)
Kovács Eszter 7 (4)
Molnár Zsófia 5 (1)
Tekauer Gréta 3
Ványai Fanni Lili
Alba Fehérvár KC
Gajdóczi Barbara
Vas Nóra
Gyöpös Szabina 2
Hargitai Dorottya 10 (2)
Besszer Borbála 5
Klima Dominika 6
Mandel Hanna
Dubán Nikolett 2
Füzes Angelika 2
Farkas Andrea
Sulyok Réka 5
Cseke Anna 4 (1)
Dömötör Virág 2 (2)
Zölei Réka 1

39

(17)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/5

Vezetőedző
VIRINCSIK Anasztázia

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Holman Nóra, Kovács Ágnes
Női Ifjúsági I. osztály - Nyugat 18. forduló
Időpont: 
2018. április 5. 17:00

27

(13)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
OLÁHNÉ BALOG Tünde

ÉRD
Doszpoth Zsuzsanna
Krenner Fanni 4
Czirják Orsolya
Domokos Dalma 7
Márczy Tekla 7 (1)
Ágoston Nóra 6
Szalóczy Emma
Zimek Krisztina
Esősi Laura Vivien
Apáti Zsófia
Brunecker Flóra
Moncz Nikolett 2
Nagy Nikolett 1
Ökrös Alexandra
Lázár Evelin Eszter
Alba Fehérvár KC
Mandel Maja
Vas Nóra
Hargitai Dorottya 5 (1)
Besszer Borbála 3
Kovári Flóra 2
Szita Petra
Klinszky Kitti
Dömötör Döníz 2
Császár Lili
Tímár Petra 5
Kovács Ivett
Fischer Zsófi
Utasi Linda 3
Enyedi Vivien 1

21

(15)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
GALAMBOS Attila

Helyszín: 
ÉRD Aréna
Játékvezetők: Holman Nóra, Kovács Ágnes
Ifjúsági III. osztály Közép 14. forduló
Időpont: 
2018. április 4. 17:00

32

(19)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Merő Dóra
Halmi Panna
Király Hajnalka
Kincses Janka 3
Király Réka 11 (1)
Kóka Mariann 3
Csamangó Dorina 2
Landi Gabriella 1
Pap Viktória
Kovács Barbara 4
Galkó Laura
Urbányi Sára 8 (1)
Óbudai KSI SE
Miklós Klaudia 2
Talapka Petra
Jelenek Izabella 5
Bartha Júlia
Garancz Petra 6 (2)
Anda Lili
Husztik Ildikó
Herczku Vivie 4
Percze Dzsenifer 4 (2)
Oroszki Krisztina 2
Matirkó Melitta
Tóth Renáta

23

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző
NÁDORI Attila

Helyszín: 
Treff Sportcsarnok
Játékvezetők: Bába Sándor, Horváth Péter
Magyar Kupa
Időpont: 
2018. április 1. 16:30

27

(12)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
Ambros MARTÍN

Győri Audi ETO KC
Jana Knedlíková 1
Afentaler Sára
Varga Emőke
Anne Mette Hansen 1
Görbicz Anita 7 (6)
Pál Tamara
Eduarda Amorim 2
Anja Althaus 1
Nycke Groot 6
Yvette Broch 1
Fodor Csenge
Bódi Bernadett 1
Puhalák Szidónia 3
Kiss Éva
Kari Aalvik Grimsbø
Mireya González Álvarez 4
ÉRD
Coralie Lassource 1
Gávai Szonja 1
Bernát Dorina
Szabó Laura 1
Anđela Bulatović 2
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Domokos Dalma
Kiss Nikolett 5
Mariama Signaté 3
Jamina Roberts 2
Katarina Krpež-Šlezák 6 (5)
Kovács Barbara
Moncz Nikolett
Tóth Gabriella 2
Julie Foggea

23

(13)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Papp László Budapest Sportaréna
Nézőszám: 
7000 fő
Játékvezetők: Bacs József, Bóna Szabolcs
Magyar Kupa elődöntő
Időpont: 
2018. március 31. 15:15

26

(11)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 9/4

Vezetőedző
Lars RASMUSSEN

Siófok KC
Camilla Maibom 2 (1)
Asma Elghaoui 4 (1)
Bozsok Dóra
Simone Böhme 1 (1)
Camille Aoustin 3
Denisa Ștefania Dedu
Katarina Jezić 1
Mazák-Németh Csilla
Such Nelli 6
Erdősi Ildikó 2
Estelle Nze-Minko 3 (1)
Szemerey Zsófi
Ferenczy Fruzsina 4
Barkóczi Dorina
Sárosi Nanetta
Takács Eszter
ÉRD
Coralie Lassource 3
Gávai Szonja 1
Bernát Dorina
Szabó Laura 4 (1)
Anđela Bulatović
Janurik Kinga
Kisfaludy Anett
Kiss Nikolett 5
Mariama Signaté 3
Jamina Roberts 2 (1)
Katarina Krpež-Šlezák 8 (3)
Tóth Gabriella 1
Julie Foggea
Moncz Nikolett

27

(9)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/5

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Papp László Budapest Sportaréna
Nézőszám: 
5500 fő
Játékvezetők: Bonifert Ferenc, Oláh Viktor
Leány U13 II. osztály Felsőház 6. forduló
Időpont: 
2018. március 25. 13:00

4

(3)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző
SPOLMIN Roberta

Ceglédi Kék Cápák SE
Semetka Gréta
Oláh Anna
Pintér Zsófia 1
Kádár Kata 1
Kelemen Réka
Varga Nóra
Kökény Hanna 7 (2)
Takács Viktória 3
Fehér Natália
Takó Emese 1
Peszeki Laura
Pető Luca
Imregi Boglárka 1
Simon Anna
ÉRD
Bengyel Kata
Berényi Kira
Pietraskó Nikol Anna 2 (1)
Deák Zsófia
Pintér Polina
Király Flóra 4
Matyasovszky Nelli 1
Erdős Petra 2
Szunyok Réka 4 (4)
Krucsó Fanni
Urbányi Júlia 1
Weisz Zsófia Dalma 2
Serényi Szonja
Lukácsi Jázmin 4 (1)

20

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző
MAURER Szandra

Helyszín: 
Vecsési Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gáspár Gergely, Csiha Andrea
Leány U13 II. osztály Felsőház 5. forduló
Időpont: 
2018. március 25. 10:00

23

(14)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
MAURER Szandra

ÉRD
Berényi Kira 5
Pietraskó Nikol Anna 3 (3)
Deák Zsófia
Pintér Polina
Király Flóra 3
Matyasovszky Nelli
Erdős Petra
Szunyok Réka 2
Krucsó Fanni 3
Urbányi Júlia 2
Turbucz Léna 1
Bilik Zsófia 3
Lukácsi Jázmin 1 (1)
Budaörs Handball
Dolnay Lili 1
Kircsi Fanni 7 (4)
Hegedűs Anna
Matolcsy Dóra
Mesterházy Kata 3
Szabó Bodza 3
Oszoli Diána
Imre Zsófia 1
Molnár Korinna 1
Sarkadi Luca
Pelle Bettina 2
Szép Nóra
Hunyadvári Laura 1

19

(5)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZAMORÁNSKY Anikó

Helyszín: 
Vecsési Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gáspár Gergely, Csiha Andrea
Leány U13 I. osztály Alsóház 1. forduló
Időpont: 
2018. március 24. 15:00

23

(14)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/4

Vezetőedző
OTTÓ Katalin

GVM Europe-Vác
Ormándi Lili 6 (4)
Gombos Panna
Burik Alexandra 1
Szántai Hédi 5
Fehér Dóra 2
Balogh Gerda 1
Sztruhár Zsófia 2
Németh Maja 3
Ottó Katalin 1
Sztranyan Csenge
Kraft Dorina Zsófia 1
Bakter Fanni 1
Nagy Luca
ÉRD
Poteczin Enikő
Auer Aisa Laura
Zsolnai Arabella Rebeka 4
Józsa Anikó
Szatmári Csenge Zoé
Horváth Henriett 5
Pintér Petra 4 (1)
Balogh Vivien Laura
Fodor Tamara
Mihály Beatrix 1
Vasileiou Sofia 5 (1)
Vajda Szonja 4
Elek Panna

23

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
KEMÉNY Andrea

Helyszín: 
Szent László Általános Iskola - Sportcsarnok
Játékvezetők: Pásztor Attila, Székely Zoltán

Támogatóink