Győzelmek itthon, vereségek idegenben

Felemás eredményekkel zárta utánpótlásunk az előző hetet. A fontos győzelmek mellett a dobogóért harcoló DKKA ellen nem sikerült a bravúr, összességében viszont elégedettek lehetünk!

Az NB II-ben szereplő U22-es együttesünk számára nem volt kérdés a győzelem. Maurer Szandra tanítványai magabiztosan múlták felül ellenfelüket.

NB II

Érd U22–XVI. Ker KMSE 41-16 (16-8)

Gólszerzők: Szalai 12, Horváth, Szunyok 8-8, Dicső 4, Nánási 3, Hajdú, Zimek 2-2, Erdős, Urbányi

Az U19 I. osztályban a tabellán második Dunaújváros vendégei voltunk. Sajnos ezúttal nem jött ki a lépés a mieinknek, így 32-24-es vereség lett a vége.

U19 I. osztály

DKKA–Érd 32-24 (18-8)

Gólszerzők: Szalai, Kerekes 7-7, Dicső, Horváth 3-3, Erdős 2, Szunyok, Hajdú

„Sajnos az U19-es találkozón semmi nem sikerült úgy az első játékrészben ahogy azt szerettük volna és a második félidei feljavuló játék nem volt elég ahhoz, hogy ekkora hátrányt ledolgozzunk. Vasárnap az NB II-es fordulón több jó egyéni teljesítmény volt, ezúttal könnyed mérkőzést tudtunk játszani” – értékelte ezt a két párharcot a csapat edzője, Maurer Szandra honlapunknak.

Az U19 III. osztályban érdekelt lányaink fontos rangadót nyertek hazai pályán. Oláhné Balog Tünde tanítványai már az első félidőben hét góllal vezettek a tabellán második XVI. ker KMSE ellen, és végül 28-24-re nyertek, így tovább küzdenek a dobogós pozíciókért.

U19 III. osztály

Érd II–XVI. ker KMSE 28-24 (19-12)

A legutóbbi győzelmet nem tudta viszont megismételni az U17-es I. osztályban érdekelt csapatunk. Jól kezdtünk, de a szoros első félidő után végül a dobogóért harcoló Dunaújváros 30-20-ra nyert.

U17 I. osztály

DKKA–Érd 30-20 (12-12)

Gólszerzők: Trinfa 9, Mikolik 4, Márkus, Kálmán 2-2, Dobai, Bomba, Vilovski

U12-es csapatunk mindkét mérkőzését megnyerte a hétvégén. Vértesi-Simó Erzsébet együttese előbb a Százhalombattát múlta felül 27-19-re, majd az Emericus gárdája ellen diadalmaskodott 24-12-re.