Revansot vennénk

Szuperrangadó vasárnap délben az Érd Városi Sportcsarnokban! A Bajnokok Ligája selejtező után, az NBI-ben is összecsap az ÉRD és a Ferencváros.
Női kézilabda NBI Alapszakasz - 6. forduló
ÉRD – FTC-Rail Cargo Hungaria (RTL Klub)
Időpont: 2013. szeptember 29. Vasárnap 12:45
Helyszín: Érd Városi Sportcsarnok és Uszoda (2030 Érd, Velencei út 39-41.)
Játékvezetők: Dobrovits Csaba, Tájok Péter
Az junior találkozó 15 órakor, az ifjúsági mérkőzés 17 órakor kezdődik!
Hibátlanul kezdte a csapat az NBI-es szereplését a 2013/2014-es szezon alapszakaszában. Négy fordulót követően, négy győzelem áll az ÉRD neve mellett. Vasárnap harmadszor szerepelünk hazai pályán. Korábban az Eger és a Vác legyőzése sem jelentett akadályt, a legnagyobb feladatok azonban csak most következnek.
Sokadszor találkozik egymással a két csapat, az előző idényben például négy alkalommal is összejött a párharc. Legszívesebben a március végi mérkőzésre emlékszünk, az alapszakasz utolsó előtti fordulójában, történetünk során először győztük le a fővárosiakat.
Hogy ez újra sikerüljön, ahhoz a védelemnek hatvan percen át maximumot kell nyújtania. Ha sikerül megállítani az ellenfél rohanását és nem tudnak könnyű gólokat szerezni, akkor nyerhetünk. A Dunaújvárosnak sikerült, 28-26-ra győzték le a Fradit hazai pályán, a 4. fordulóban.
A hétvége ÉRD mérkőzései
2013. szeptember 27. péntek 18:00 OSB Leány E  | Batthyány Tornacsarnok ÉRD – MTK-Budapest
2013. szeptember 28. szombat 18:30 Budapesti - Női I. osztály | Kerék utcai Általános Iskola Kinizsi TTK II – Érdi VSE II.
2013. szeptember 29. vasárnap 12:45 NBI Felnőtt | Érd Városi Sportcsarnok és Uszoda ÉRD – FTC-Rail Cargo Hungaria
15:00 NBI Junior | Érd Városi Sportcsarnok és Uszoda ÉRD – FTC
17:00 NBI Ifjúsági | Érd Városi Sportcsarnok és Uszoda ÉRD – FTC