ÉRD – Békéscsabai ENKSE a kupában

A Magyar Kupa negyedik fordulójában csatlakozik csapatunk a mezőnyhöz, első ellenfelünk a novemberi fordulóban az első osztályú Békéscsabai ENKSE lesz.
Magyar Kupa – 4. fordulóÉRD - Békéscsabai ENK SEIdőpont: 2013. november 20. szerda 18:00Helyszín: Érd Városi Sportcsarnok és Uszoda (2030 Érd, Velencei út 39-41.)Játékvezetők: Hargitai I. Gábor, Markó Gábor
Az 2012/2013-as NBI-es bajnokság első négy helyezettje csak a Magyar Kupa negyedik fordulójában, a legjobb 16 között csatlakozik a mezőnyhöz, így az ÉRD is most játszhatja első mérkőzését.
A csapat története legjobb kupaeredménye a nyolc közé jutás. Az elmúlt három évben a címvédő, későbbi győztes Győri Audi ETO KC-val a legjobb tizenhat vagy a legjobb nyolc között találkozott az ÉRD.