Facebook logo YouTube logo Google+ SoundCloud logo Üdvözöljük az ÉRD női NBI-es kézilabda-csapatának hivatalos oldalán Mailbox
Korosztály
Sorozat
Forduló
Helyszín
Időpont (tól)
Időpont (ig)
    


  • 9. hét
  • 10. hét
  • 11. hét
  • 12. hét
H-23K-24Sze-25Cs-26P-27Szo-28V-1
     
NBI ifi: EUbility Group Békéscsabai ENKSE - ÉRD [14:00]
NBI junior: EUbility Group Békéscsabai ENKSE - ÉRD [16:00]
NBI felnőtt: EUbility Group Békéscsabai ENKSE - ÉRD [18:00]
VS
Leány U11: ÉRD - Solymári SC [17:20]
VS
NBI junior: ÉRD - NEKA [14:00]
NBI ifi: ÉRD - NEKA [16:00]
VS
BP. I. o. Női: ÉRD III - FSZSE III [16:45]
VS
H-2K-3Sze-4Cs-5P-6Szo-7V-8
  
NBI felnőtt: Győri Audi ETO KC - ÉRD [18:00]
VS
 
OSB rájátszás: ÉRD - Szent István SE-OKSI [18:30]
VS
Leány U10: Vecsés SE - ÉRD [09:00]
VS
NBI ifi: Győri Audi ETO KC - ÉRD [11:00]
NBI junior: Győri Audi ETO KC - ÉRD [13:00]
VS
Leány U10: Budaörsi KSE - ÉRD [11:30]
VS
Leány U10: Kántor Anikó SE - ÉRD [12:30]
VS
Leány U11: Gödöllői SE - ÉRD [13:10]
VS
Leány U11: Vecsési Sportegyesület - ÉRD [15:40]
VS
U13 régió döntő: Szigetszentmiklós NKSE - ÉRD [10:00]
VS
NB II felnőtt: ÉRD II - Dunaújváros KKA II [11:00]
NB II junior: ÉRD II - Dunaújváros KKA II [13:00]
VS
U13 régió döntő: Tápiószelei SE - ÉRD [12:10]
VS
BP. I. o. Női: Angyalföldi TTE - ÉRD III [12:45]
VS
EHF Kupa: ÉRD - Team Esbjerg [16:00]
VS
H-9K-10Sze-11Cs-12P-13Szo-14V-15
  
NBI ifi: ÉRD - MTK Budapest [14:00]
NBI junior: ÉRD - MTK Budapest [16:00]
NBI felnőtt: ÉRD - MTK Budapest [18:00]
VS
   
EHF Kupa: Team Esbjerg - ÉRD [19:30]
VS
H-16K-17Sze-18Cs-19P-20Szo-21V-22
    
OSB rájátszás: Vasas SC-ASI DSE - ÉRD [16:00]
VS
Leány U9: ÉRD - Gyömrő VSK [10:00]
VS
NB II felnőtt: VSK Tököl - ÉRD II [12:00]
NB II junior: VSK Tököl - ÉRD II [14:00]
VS
Leány U9: Szigetszentmiklós NKSE II - ÉRD [13:00]
VS
BP. I. o. Női: ÉRD III - Gázművek MTE NKE [14:45]
VS
Leány U11: ÉRD - Alsónémedi SE [15:40]
VS
Leány U11: Pilisvörösvári TKSK - ÉRD [17:20]
VS

PROGRAM

[OSB rájátszás] ÉRD - Szent István SE-OKSI2015. március 06. 18:30
OSB - F-G rájátszás 1-8 helyért 1. forduló2015. március 06. 18:30
ÉRD
Szent István SE-OKSI
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[Leány U10] Vecsés SE - ÉRD2015. március 07. 09:00
Leány U10 - Kovács László régió Nyolcaddöntő2015. március 07. 09:00
Vecsés SE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[NBI ifi] Győri Audi ETO KC - ÉRD2015. március 07. 11:00
NBI női ifjúsági - alapszakasz 21. forduló2015. március 07. 11:00
Győri Audi ETO KC
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

VEZETŐEDZŐ
HAVRIL Károly

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Audi Aréna Győr0 néző
[Leány U10] Budaörsi KSE - ÉRD2015. március 07. 11:30
Leány U10 - Kovács László régió Negyeddöntő2015. március 07. 11:30
Budaörsi KSE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[Leány U10] Kántor Anikó SE - ÉRD2015. március 07. 12:30
Leány U10 - Kovács László régió Elődöntő2015. március 07. 12:30
Kántor Anikó SE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[NBI junior] Győri Audi ETO KC - ÉRD2015. március 07. 13:00
NBI női junior - alapszakasz 21. forduló2015. március 07. 13:00
Győri Audi ETO KC
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

VEZETŐEDZŐ
OLÁHNÉ BALOG Tünde

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Audi Aréna Győr0 néző
[Leány U11] Gödöllői SE - ÉRD2015. március 07. 13:10
Leány U11 - Kovács László régió 23. forduló2015. március 07. 13:10
Gödöllői SE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Alsónémedi Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.0 néző
[Leány U11] Vecsési Sportegyesület - ÉRD2015. március 07. 15:40
Leány U11 - Kovács László régió 24. forduló2015. március 07. 15:40
Vecsési Sportegyesület
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Alsónémedi Széchenyi I. Ált.Isk. spcs.0 néző
[U13 régió döntő] Szigetszentmiklós NKSE - ÉRD2015. március 08. 10:00
Leány U13 - Kovács László régió DÖNTŐ 3. forduló2015. március 08. 10:00
Szigetszentmiklós NKSE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Mogyoródi Szent László Ált. Iskola0 néző
[NB II felnőtt] ÉRD II - Dunaújváros KKA II2015. március 08. 11:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 14. forduló2015. március 08. 11:00
ÉRD II
Dunaújváros KKA II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[U13 régió döntő] Tápiószelei SE - ÉRD2015. március 08. 12:10
Leány U13 - Kovács László régió DÖNTŐ 4. forduló2015. március 08. 12:10
Tápiószelei SE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Mogyoródi Szent László Ált. Iskola0 néző
[BP. I. o. Női] Angyalföldi TTE - ÉRD III2015. március 08. 12:45
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 17. forduló2015. március 08. 12:45
Angyalföldi TTE
ÉRD III
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Emszt Kálmánné Sportcsarnok0 néző
[NB II junior] ÉRD II - Dunaújváros KKA II2015. március 08. 13:00
NB II női junior - alapszakasz 14. forduló2015. március 08. 13:00
ÉRD II
Dunaújváros KKA II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[EHF Kupa] ÉRD - Team Esbjerg2015. március 08. 16:00
EHF Kupa Negyeddöntő2015. március 08. 16:00
ÉRD
Team Esbjerg
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÉRD Aréna0 néző
[NBI ifi] ÉRD - MTK Budapest2015. március 11. 14:00
NBI női ifjúsági - alapszakasz 22. forduló2015. március 11. 14:00
ÉRD
MTK Budapest
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

VEZETŐEDZŐ
HAVRIL Károly

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÉRD Aréna0 néző
[NBI junior] ÉRD - MTK Budapest2015. március 11. 16:00
NBI női junior - alapszakasz 22. forduló2015. március 11. 16:00
ÉRD
MTK Budapest
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

VEZETŐEDZŐ
OLÁHNÉ BALOG Tünde

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÉRD Aréna0 néző
[NBI felnőtt] ÉRD - MTK Budapest2015. március 11. 18:00
NBI női felnőtt - alapszakasz 22. forduló2015. március 11. 18:00
ÉRD
MTK Budapest
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

VEZETŐEDZŐ
SZABÓ Edina

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

VEZETŐEDZŐ
HORVÁTH Attila

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÉRD Aréna0 néző
[EHF Kupa] Team Esbjerg - ÉRD2015. március 15. 19:30
EHF Kupa Negyeddöntő2015. március 15. 19:30
Team Esbjerg
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Blue Water Arena0 néző
[OSB rájátszás] Vasas SC-ASI DSE - ÉRD2015. március 20. 16:00
OSB - F-G rájátszás 1-8 helyért 2. forduló2015. március 20. 16:00
Vasas SC-ASI DSE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Vasas Sportcsarnok0 néző
[Leány U9] ÉRD - Gyömrő VSK2015. március 21. 10:00
Leány U9 - Kovács László régió Nyolcaddöntő2015. március 21. 10:00
ÉRD
Gyömrő VSK
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Szigetszentmiklósi Kardos István Ált. Isk.0 néző
[NB II felnőtt] VSK Tököl - ÉRD II2015. március 21. 12:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 15. forduló2015. március 21. 12:00
VSK Tököl
ÉRD II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Tököl Városi Sportcsarnok0 néző
[Leány U9] Szigetszentmiklós NKSE II - ÉRD2015. március 21. 13:00
Leány U9 - Kovács László régió Negyeddöntő2015. március 21. 13:00
Szigetszentmiklós NKSE II
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Szigetszentmiklósi Kardos István Ált. Isk.0 néző
[NB II junior] VSK Tököl - ÉRD II2015. március 21. 14:00
NB II női junior - alapszakasz 15. forduló2015. március 21. 14:00
VSK Tököl
ÉRD II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Tököl Városi Sportcsarnok0 néző
[BP. I. o. Női] ÉRD III - Gázművek MTE NKE2015. március 22. 14:45
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 18. forduló2015. március 22. 14:45
ÉRD III
Gázművek MTE NKE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÁMK Sportcsarnok0 néző
[Leány U11] ÉRD - Alsónémedi SE2015. március 22. 15:40
Leány U11 - Kovács László régió 25. forduló2015. március 22. 15:40
ÉRD
Alsónémedi SE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Budaörs Városi Sportcsarnok0 néző
[Leány U11] Pilisvörösvári TKSK - ÉRD2015. március 22. 17:20
Leány U11 - Kovács László régió 26. forduló2015. március 22. 17:20
Pilisvörösvári TKSK
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Budaörs Városi Sportcsarnok0 néző
[OSB rájátszás] Euronovex USE - ÉRD2015. március 24. 18:00
OSB - F-G rájátszás 1-8 helyért 3. forduló2015. március 24. 18:00
Euronovex USE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Tápiószele Általános Iskola0 néző
[BP. I. o. Női] Hort SE II - ÉRD III2015. március 28. 10:10
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 19. forduló2015. március 28. 10:10
Hort SE II
ÉRD III
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Újlak utcai Általános Iskola0 néző
[Leány U11] ÉRD - Budai Farkasok KK2015. március 29. 10:40
Leány U11 - Kovács László régió 26. forduló2015. március 29. 10:40
ÉRD
Budai Farkasok KK
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Tápiószele Általános Iskola0 néző
[NB II junior] ÉRD II - Dunaújvárosi AC2015. március 29. 11:00
NB II női junior - alapszakasz 16. forduló2015. március 29. 11:00
ÉRD II
Dunaújvárosi AC
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[NB II felnőtt] ÉRD II - Dunaújvárosi AC2015. március 29. 13:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 16. forduló2015. március 29. 13:00
ÉRD II
Dunaújvárosi AC
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[Leány U11] Budaörsi KSE - ÉRD2015. április 05. 10:40
Leány U11 - Kovács László régió 26. forduló2015. április 05. 10:40
Budaörsi KSE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Törökbálinti Bálint Márton Ált. Iskola0 néző
[Leány U11] ÉRD - Tápiószelei SE2015. április 05. 12:20
Leány U11 - Kovács László régió 26. forduló2015. április 05. 12:20
ÉRD
Tápiószelei SE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Törökbálinti Bálint Márton Ált. Iskola0 néző
[OSB rájátszás] ÉRD - KNKSE-Kecskeméti SI2015. április 09. 17:30
OSB - F-G rájátszás 1-8 helyért 4. forduló2015. április 09. 17:30
ÉRD
KNKSE-Kecskeméti SI
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[NB II junior] Gárdony-Pázmánd NKSE - ÉRD II2015. április 11. 16:00
NB II női junior - alapszakasz 17. forduló2015. április 11. 16:00
Gárdony-Pázmánd NKSE
ÉRD II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Gárdonyi Általános Iskola és Kollégium0 néző
[NB II felnőtt] Gárdony-Pázmánd NKSE - ÉRD II2015. április 11. 18:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 17. forduló2015. április 11. 18:00
Gárdony-Pázmánd NKSE
ÉRD II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Gárdonyi Általános Iskola és Kollégium0 néző
[Leány U10] ÉRD - Pilisvörösvári TKSK2015. április 12. 09:40
Leány U10 - Kovács László régió Döntő2015. április 12. 09:40
ÉRD
Pilisvörösvári TKSK
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok0 néző
[Leány U10] Budaörsi KSE - ÉRD2015. április 12. 11:00
Leány U10 - Kovács László régió 3. helyért2015. április 12. 11:00
Budaörsi KSE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok0 néző
[BP. I. o. Női] ÉRD III - Híd Unió SE2015. április 12. 18:15
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 20. forduló2015. április 12. 18:15
ÉRD III
Híd Unió SE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÁMK Sportcsarnok0 néző
[OSB rájátszás] Szent István SE-OKSI - ÉRD2015. április 15. 18:15
OSB - F-G rájátszás 1-8 helyért 5. forduló2015. április 15. 18:15
Szent István SE-OKSI
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Kerék utcai Általános Iskola0 néző
[Leány U9] Diósdi DSE - ÉRD2015. április 18. 10:00
Leány U9 - Kovács László régió Elődöntő2015. április 18. 10:00
Diósdi DSE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Szigetszentmiklósi Kardos István Ált. Isk.0 néző
[Leány U9] ÉRD - Szigetszentmiklós NKSE II2015. április 18. 12:15
Leány U9 - Kovács László régió Döntő2015. április 18. 12:15
ÉRD
Szigetszentmiklós NKSE II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Szigetszentmiklósi Kardos István Ált. Isk.0 néző
[BP. I. o. Női] Csepel DSE - ÉRD III2015. április 18. 16:30
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 21. forduló2015. április 18. 16:30
Csepel DSE
ÉRD III
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÁMK Sportcsarnok0 néző
[NB II junior] ÉRD II - DANUKE2015. április 19. 11:00
NB II női junior - alapszakasz 18. forduló2015. április 19. 11:00
ÉRD II
DANUKE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[NB II felnőtt] ÉRD II - DANUKE2015. április 19. 13:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 18. forduló2015. április 19. 13:00
ÉRD II
DANUKE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[OSB rájátszás] ÉRD - Vasas SC-ASI DSE2015. április 23. 17:30
OSB - F-G rájátszás 1-8 helyért 6. forduló2015. április 23. 17:30
ÉRD
Vasas SC-ASI DSE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[NB II junior] ÉRD II - Duna-Pent NKSE2015. április 26. 11:00
NB II női junior - alapszakasz 19. forduló2015. április 26. 11:00
ÉRD II
Duna-Pent NKSE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[NB II felnőtt] ÉRD II - Duna-Pent NKSE2015. április 26. 13:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 19. forduló2015. április 26. 13:00
ÉRD II
Duna-Pent NKSE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[BP. I. o. Női] ÉRD III - Testvériség SE2015. április 26. 17:00
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 22. forduló2015. április 26. 17:00
ÉRD III
Testvériség SE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÁMK Sportcsarnok0 néző
[OSB rájátszás] ÉRD - Euronovex USE2015. április 30. 17:30
OSB - F-G rájátszás 1-8 helyért 7. forduló2015. április 30. 17:30
ÉRD
Euronovex USE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[BP. I. o. Női] Kőbánya SC - ÉRD III2015. május 03. 12:15
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 23. forduló2015. május 03. 12:15
Kőbánya SC
ÉRD III
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Emszt Kálmánné Sportcsarnok0 néző
[NB II junior] Vecsés SE - ÉRD II2015. május 03. 16:00
NB II női junior - alapszakasz 20. forduló2015. május 03. 16:00
Vecsés SE
ÉRD II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Vecsési Városi Sportcsarnok0 néző
[NB II felnőtt] Vecsés SE - ÉRD II2015. május 03. 18:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 20. forduló2015. május 03. 18:00
Vecsés SE
ÉRD II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Vecsési Városi Sportcsarnok0 néző
[OSB rájátszás] KNKSE-Kecskeméti SI - ÉRD2015. május 07. 16:00
OSB - F-G rájátszás 1-8 helyért 8. forduló2015. május 07. 16:00
KNKSE-Kecskeméti SI
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Kecskeméti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.0 néző
[NB II junior] ÉRD II - Szigetszentmiklós NKSE2015. május 10. 11:00
NB II női junior - alapszakasz 21. forduló2015. május 10. 11:00
ÉRD II
Szigetszentmiklós NKSE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[NB II felnőtt] ÉRD II - Szigetszentmiklós NKSE2015. május 10. 13:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 21. forduló2015. május 10. 13:00
ÉRD II
Szigetszentmiklós NKSE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[BP. I. o. Női] ÉRD III - Csanádi KSI SE2015. május 10. 17:00
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 24. forduló2015. május 10. 17:00
ÉRD III
Csanádi KSI SE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÁMK Sportcsarnok0 néző
[BP. I. o. Női] Szent István SE III - ÉRD III2015. május 17. 11:00
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 25. forduló2015. május 17. 11:00
Szent István SE III
ÉRD III
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Építők Sportcsarnok0 néző
[NB II junior] Gyömrő VSK - ÉRD II2015. május 17. 16:00
NB II női junior - alapszakasz 22. forduló2015. május 17. 16:00
Gyömrő VSK
ÉRD II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Gyömrői Weöres Sándor Ált. Isk.0 néző
[NB II felnőtt] Gyömrő VSK - ÉRD II2015. május 17. 18:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 22. forduló2015. május 17. 18:00
Gyömrő VSK
ÉRD II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Gyömrői Weöres Sándor Ált. Isk.0 néző
[BP. I. o. Női] ÉRD III - Pestszentimrei SK2015. május 31. 17:00
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 26. forduló2015. május 31. 17:00
ÉRD III
Pestszentimrei SK
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÁMK Sportcsarnok0 néző
KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉSIG:
2015-03-08 16:00:00
ÉRD


VS
Helyszín: ÉRD Aréna
DÍJMENTES JEGYEK
ÉS KEDVEZMÉNYEK
NBI Felnőtt Tabella
ESEMÉNYNAPTÁR
2015. Március
HKSzeCsPSzoV
      1
BP. I. o. Női: ÉRD III-FSZSE III : 25 (15) - 20 (13)
NBI ifi: ÉRD-NEKA : 26 (17) - 40 (16)
NBI junior: ÉRD-NEKA : 22 (10) - 32 (14)
234
NBI felnőtt: Győri Audi ETO KC-ÉRD : 32 (16) - 27 (12)
56
OSB rájátszás: ÉRD-Szent István SE-OKSI [18:30]
7
Leány U11: Vecsési Sportegyesület-ÉRD [15:40]
Leány U11: Gödöllői SE-ÉRD [13:10]
NBI junior: Győri Audi ETO KC-ÉRD [13:00]
Leány U10: Kántor Anikó SE-ÉRD [12:30]
Leány U10: Budaörsi KSE-ÉRD [11:30]
NBI ifi: Győri Audi ETO KC-ÉRD [11:00]
Leány U10: Vecsés SE-ÉRD [09:00]
8
EHF Kupa: ÉRD-Team Esbjerg [16:00]
NB II junior: ÉRD II-Dunaújváros KKA II [13:00]
BP. I. o. Női: Angyalföldi TTE-ÉRD III [12:45]
U13 régió döntő: Tápiószelei SE-ÉRD [12:10]
NB II felnőtt: ÉRD II-Dunaújváros KKA II [11:00]
U13 régió döntő: Szigetszentmiklós NKSE-ÉRD [10:00]
91011
NBI felnőtt: ÉRD-MTK Budapest [18:00]
NBI junior: ÉRD-MTK Budapest [16:00]
NBI ifi: ÉRD-MTK Budapest [14:00]
12131415
EHF Kupa: Team Esbjerg-ÉRD [19:30]
1617181920
OSB rájátszás: Vasas SC-ASI DSE-ÉRD [16:00]
21
NB II junior: VSK Tököl-ÉRD II [14:00]
Leány U9: Szigetszentmiklós NKSE II-ÉRD [13:00]
NB II felnőtt: VSK Tököl-ÉRD II [12:00]
Leány U9: ÉRD-Gyömrő VSK [10:00]
22
Leány U11: Pilisvörösvári TKSK-ÉRD [17:20]
Leány U11: ÉRD-Alsónémedi SE [15:40]
BP. I. o. Női: ÉRD III-Gázművek MTE NKE [14:45]
2324
OSB rájátszás: Euronovex USE-ÉRD [18:00]
25262728
BP. I. o. Női: Hort SE II-ÉRD III [10:10]
29
NB II felnőtt: ÉRD II-Dunaújvárosi AC [13:00]
NB II junior: ÉRD II-Dunaújvárosi AC [11:00]
Leány U11: ÉRD-Budai Farkasok KK [10:40]
3031     
Hírlevélre feliratkozás
Név:*
E-mail cím:*
NBI női felnőtt - alapszakasz
1 Győri Audi ETO KC 42
2 FTC-Rail Cargo Hungaria 39
3 ÉRD 25
4 Dunaújváros Kohász KA 25
5 Siófok KC-Galerius Fürdő 24
6 Fehérvár KC 23
7 DVSC-TVP-AQUATICUM 16
8 EUbility Group Békéscsabai ENKSE 16
9 Mosonmagyaróvári KC SE 12
10 Ipress Center-Vác 11
11 MTK Budapest 10
12 Szeged KKSE Chance-Exicom 1

Születési idő:

MagasságSúly
Poszt:


Mez:

TÁMOGATÓINK:

MÉDIAPARTNEREINK:

Érdi Sport Kft. - Minden jog fenntartva!
info@handballerd.hu