Facebook logo YouTube logo Google+ SoundCloud logo Üdvözöljük az ÉRD női NBI-es kézilabda-csapatának hivatalos oldalán Mailbox
Korosztály
Sorozat
Forduló
Helyszín
Időpont (tól)
Időpont (ig)
    


  • 13. hét
  • 14. hét
  • 15. hét
  • 16. hét
H-23K-24Sze-25Cs-26P-27Szo-28V-29
 
OSB rájátszás: Euronovex USE - ÉRD [18:00]
VS
Ifi-rájátszás: Dunaújváros Kohász KA - ÉRD [15:00]
VS
Junior-rájátszá: Szeged KKSE - ÉRD [17:30]
VS
  
BP. I. o. Női: Hort SE II - ÉRD III [10:10]
VS
U13 Országos el: ÉRD - EUbility Group Békéscsabai ENKSE [11:40]
VS
Ifi-rájátszás: ÉRD - Siófok KC-Galerius Fürdő [14:00]
Junior-rájátszá: ÉRD - Siófok KC-Galerius Fürdő [16:00]
VS
U13 Országos el: ÉRD - Kisteleki Kézilabda Klub [14:40]
VS
MK: Győri Audi ETO KC - ÉRD [17:45]
VS
U13 alsóház: Aranyszarvas SE - ÉRD 2 [09:00]
VS
NB II junior: ÉRD II - Dunaújvárosi AC [11:00]
VS
U13 alsóház: Dömsödi USE - ÉRD 2 [13:00]
VS
MK: MTK Budapest - ÉRD [13:45]
VS
Leány U11: ÉRD - Budai Farkasok KK [15:40]
VS
H-30K-31Sze-1Cs-2P-3Szo-4V-5
  
Junior-rájátszá: Fehérvár KC - ÉRD [14:00]
Ifi-rájátszás: Fehérvár KC - ÉRD [16:00]
VS
 
Junior-rájátszá: ÉRD - Szeged KKSE [13:00]
VS
 
EHF Kupa: ÉRD - Rostov-Don [16:30]
VS
H-6K-7Sze-8Cs-9P-10Szo-11V-12
   
OSB rájátszás: ÉRD - KNKSE-Kecskeméti SI [17:30]
VS
 
EHF Kupa: Rostov-Don - ÉRD [16:00]
VS
NB II felnőtt: Gárdony-Pázmánd NKSE - ÉRD II [18:00]
VS
Leány U10: ÉRD - Pilisvörösvári TKSK [09:40]
VS
Leány U10: Budaörsi KSE - ÉRD [11:00]
VS
Ifi-rájátszás: ÉRD - EUbility Group Békéscsabai ENKSE [13:00]
Junior-rájátszá: ÉRD - EUbility Group Békéscsabai ENKSE [15:00]
VS
BP. I. o. Női: ÉRD III - Híd Unió SE [18:15]
VS
H-13K-14Sze-15Cs-16P-17Szo-18V-19
  
OSB rájátszás: Szent István SE-OKSI - ÉRD [18:15]
VS
  
Leány U9: Diósdi DSE - ÉRD [10:00]
VS
U13 Országos el: ÉRD - Szeged KKSE [12:00]
VS
Leány U9: ÉRD - Szigetszentmiklós NKSE II [12:15]
VS
U13 Országos el: EUbility Group Békéscsabai ENKSE - ÉRD [15:00]
VS
BP. I. o. Női: Csepel DSE - ÉRD III [16:30]
VS
U13 alsóház: ÉRD 2 - Albertirsa SE [10:00]
VS
NB II junior: ÉRD II - DANUKE [11:00]
NB II felnőtt: ÉRD II - DANUKE [13:00]
VS
U13 alsóház: Alsónémedi SE - ÉRD 2 [12:00]
VS

PROGRAM

[Junior-rájátszá] ÉRD - Szeged KKSE2015. április 03. 13:00
NBI női junior - rájátszás 9-13. helyért 5. forduló2015. április 03. 13:00
ÉRD
Szeged KKSE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÉRD Aréna0 néző
[EHF Kupa] ÉRD - Rostov-Don2015. április 05. 16:30
EHF Kupa Elődöntő2015. április 05. 16:30
ÉRD
Rostov-Don
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÉRD Aréna0 néző
[OSB rájátszás] ÉRD - KNKSE-Kecskeméti SI2015. április 09. 17:30
OSB - F-G rájátszás 1-8 helyért 4. forduló2015. április 09. 17:30
ÉRD
KNKSE-Kecskeméti SI
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[NB II junior] Gárdony-Pázmánd NKSE - ÉRD II2015. április 11. 16:00
NB II női junior - alapszakasz 17. forduló2015. április 11. 16:00
Gárdony-Pázmánd NKSE
ÉRD II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Gárdonyi Általános Iskola és Kollégium0 néző
[EHF Kupa] Rostov-Don - ÉRD2015. április 11. 16:00
EHF Kupa Elődöntő2015. április 11. 16:00
Rostov-Don
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Rostov Palace of Sports0 néző
[NB II felnőtt] Gárdony-Pázmánd NKSE - ÉRD II2015. április 11. 18:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 17. forduló2015. április 11. 18:00
Gárdony-Pázmánd NKSE
ÉRD II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Gárdonyi Általános Iskola és Kollégium0 néző
[Leány U10] ÉRD - Pilisvörösvári TKSK2015. április 12. 09:40
Leány U10 - Kovács László régió Döntő2015. április 12. 09:40
ÉRD
Pilisvörösvári TKSK
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok0 néző
[Leány U10] Budaörsi KSE - ÉRD2015. április 12. 11:00
Leány U10 - Kovács László régió 3. helyért2015. április 12. 11:00
Budaörsi KSE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Szigetszentmiklósi Városi Sportcsarnok0 néző
[Ifi-rájátszás] ÉRD - EUbility Group Békéscsabai ENKSE2015. április 12. 13:00
NBI női ifjúsági - rájátszás 9-13. helyért 4. forduló2015. április 12. 13:00
ÉRD
EUbility Group Békéscsabai ENKSE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÉRD Aréna0 néző
[Junior-rájátszá] ÉRD - EUbility Group Békéscsabai ENKSE2015. április 12. 15:00
NBI női junior - rájátszás 9-13. helyért 4. forduló2015. április 12. 15:00
ÉRD
EUbility Group Békéscsabai ENKSE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÉRD Aréna0 néző
[BP. I. o. Női] ÉRD III - Híd Unió SE2015. április 12. 18:15
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 20. forduló2015. április 12. 18:15
ÉRD III
Híd Unió SE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÁMK Sportcsarnok0 néző
[OSB rájátszás] Szent István SE-OKSI - ÉRD2015. április 15. 18:15
OSB - F-G rájátszás 1-8 helyért 5. forduló2015. április 15. 18:15
Szent István SE-OKSI
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Kerék utcai Általános Iskola0 néző
[Leány U9] Diósdi DSE - ÉRD2015. április 18. 10:00
Leány U9 - Kovács László régió Elődöntő2015. április 18. 10:00
Diósdi DSE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Szigetszentmiklósi Kardos István Ált. Isk.0 néző
[U13 Országos el] ÉRD - Szeged KKSE2015. április 18. 12:00
Leány U13 - Országos elődöntő 3. forduló2015. április 18. 12:00
ÉRD
Szeged KKSE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Kisteleki Sportcsarnok0 néző
[Leány U9] ÉRD - Szigetszentmiklós NKSE II2015. április 18. 12:15
Leány U9 - Kovács László régió Döntő2015. április 18. 12:15
ÉRD
Szigetszentmiklós NKSE II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Szigetszentmiklósi Kardos István Ált. Isk.0 néző
[U13 Országos el] EUbility Group Békéscsabai ENKSE - ÉRD2015. április 18. 15:00
Leány U13 - Országos elődöntő 4. forduló2015. április 18. 15:00
EUbility Group Békéscsabai ENKSE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Kisteleki Sportcsarnok0 néző
[BP. I. o. Női] Csepel DSE - ÉRD III2015. április 18. 16:30
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 21. forduló2015. április 18. 16:30
Csepel DSE
ÉRD III
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÁMK Sportcsarnok0 néző
[U13 alsóház] ÉRD 2 - Albertirsa SE2015. április 19. 10:00
U13 Leány - alsóház 3. forduló2015. április 19. 10:00
ÉRD 2
Albertirsa SE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Tápiószentmártoni Sportcsarnok0 néző
[NB II junior] ÉRD II - DANUKE2015. április 19. 11:00
NB II női junior - alapszakasz 18. forduló2015. április 19. 11:00
ÉRD II
DANUKE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[U13 alsóház] Alsónémedi SE - ÉRD 22015. április 19. 12:00
U13 Leány - alsóház 4. forduló2015. április 19. 12:00
Alsónémedi SE
ÉRD 2
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Tápiószentmártoni Sportcsarnok0 néző
[NB II felnőtt] ÉRD II - DANUKE2015. április 19. 13:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 18. forduló2015. április 19. 13:00
ÉRD II
DANUKE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[Ifi-rájátszás] ÉRD - Dunaújváros Kohász KA2015. április 22. 16:30
NBI női ifjúsági - rájátszás 9-13. helyért 5. forduló2015. április 22. 16:30
ÉRD
Dunaújváros Kohász KA
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÉRD Aréna0 néző
[OSB rájátszás] ÉRD - Vasas SC-ASI DSE2015. április 23. 17:30
OSB - F-G rájátszás 1-8 helyért 6. forduló2015. április 23. 17:30
ÉRD
Vasas SC-ASI DSE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[Felnőtt-elődönt] Győri Audi ETO KC - ÉRD2015. április 23. 18:00
NBI női felnőtt - elődöntő Elődöntő2015. április 23. 18:00
Győri Audi ETO KC
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Audi Aréna Győr0 néző
[NB II junior] ÉRD II - Duna-Pent NKSE2015. április 26. 11:00
NB II női junior - alapszakasz 19. forduló2015. április 26. 11:00
ÉRD II
Duna-Pent NKSE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[NB II felnőtt] ÉRD II - Duna-Pent NKSE2015. április 26. 13:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 19. forduló2015. április 26. 13:00
ÉRD II
Duna-Pent NKSE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[BP. I. o. Női] ÉRD III - Testvériség SE2015. április 26. 17:00
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 22. forduló2015. április 26. 17:00
ÉRD III
Testvériség SE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÁMK Sportcsarnok0 néző
[Felnőtt-elődönt] ÉRD - Győri Audi ETO KC2015. április 28. 18:00
NBI női felnőtt - elődöntő Elődöntő2015. április 28. 18:00
ÉRD
Győri Audi ETO KC
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÉRD Aréna0 néző
[Ifi-rájátszás] Siófok KC-Galerius Fürdő - ÉRD2015. április 29. 15:00
NBI női ifjúsági - rájátszás 9-13. helyért 6. forduló2015. április 29. 15:00
Siófok KC-Galerius Fürdő
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Beszédes József Ált. Iskola0 néző
[Junior-rájátszá] Siófok KC-Galerius Fürdő - ÉRD2015. április 29. 17:00
NBI női junior - rájátszás 9-13. helyért 6. forduló2015. április 29. 17:00
Siófok KC-Galerius Fürdő
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Siófok KC Munkacsarnok0 néző
[OSB rájátszás] ÉRD - Euronovex USE2015. április 30. 17:30
OSB - F-G rájátszás 1-8 helyért 7. forduló2015. április 30. 17:30
ÉRD
Euronovex USE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[BP. I. o. Női] Kőbánya SC - ÉRD III2015. május 03. 12:15
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 23. forduló2015. május 03. 12:15
Kőbánya SC
ÉRD III
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Emszt Kálmánné Sportcsarnok0 néző
[NB II junior] Vecsés SE - ÉRD II2015. május 03. 16:00
NB II női junior - alapszakasz 20. forduló2015. május 03. 16:00
Vecsés SE
ÉRD II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Vecsési Városi Sportcsarnok0 néző
[NB II felnőtt] Vecsés SE - ÉRD II2015. május 03. 18:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 20. forduló2015. május 03. 18:00
Vecsés SE
ÉRD II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Vecsési Városi Sportcsarnok0 néző
[OSB rájátszás] KNKSE-Kecskeméti SI - ÉRD2015. május 07. 16:00
OSB - F-G rájátszás 1-8 helyért 8. forduló2015. május 07. 16:00
KNKSE-Kecskeméti SI
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Kecskeméti II. Rákóczi Ferenc Ált. Isk.0 néző
[Junior-rájátszá] ÉRD - Fehérvár KC2015. május 08. 17:30
NBI női junior - rájátszás 9-13. helyért 7. forduló2015. május 08. 17:30
ÉRD
Fehérvár KC
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÉRD Aréna0 néző
[Ifi-rájátszás] ÉRD - Fehérvár KC2015. május 08. 19:30
NBI női ifjúsági - rájátszás 9-13. helyért 7. forduló2015. május 08. 19:30
ÉRD
Fehérvár KC
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÉRD Aréna0 néző
[U13 Országos el] Kisteleki Kézilabda Klub - ÉRD2015. május 09. 12:00
Leány U13 - Országos elődöntő 5. forduló2015. május 09. 12:00
Kisteleki Kézilabda Klub
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Algyő Sportcsarnok0 néző
[U13 Országos el] Szeged KKSE - ÉRD2015. május 09. 15:00
Leány U13 - Országos elődöntő 6. forduló2015. május 09. 15:00
Szeged KKSE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Algyő Sportcsarnok0 néző
[NB II junior] ÉRD II - Szigetszentmiklós NKSE2015. május 10. 11:00
NB II női junior - alapszakasz 21. forduló2015. május 10. 11:00
ÉRD II
Szigetszentmiklós NKSE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[U13 alsóház] ÉRD 2 - Kóka KSK2015. május 10. 12:00
U13 Leány - alsóház 5. forduló2015. május 10. 12:00
ÉRD 2
Kóka KSK
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Dömsödi Sportközpont0 néző
[NB II felnőtt] ÉRD II - Szigetszentmiklós NKSE2015. május 10. 13:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 21. forduló2015. május 10. 13:00
ÉRD II
Szigetszentmiklós NKSE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Batthyány Tornacsarnok0 néző
[U13 alsóház] Dunakeszi Kinizsi USE - ÉRD 22015. május 10. 14:00
U13 Leány - alsóház 6. forduló2015. május 10. 14:00
Dunakeszi Kinizsi USE
ÉRD 2
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Dömsödi Sportközpont0 néző
[BP. I. o. Női] ÉRD III - Csanádi KSI SE2015. május 10. 17:00
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 24. forduló2015. május 10. 17:00
ÉRD III
Csanádi KSI SE
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÁMK Sportcsarnok0 néző
[BP. I. o. Női] Szent István SE III - ÉRD III2015. május 17. 11:00
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 25. forduló2015. május 17. 11:00
Szent István SE III
ÉRD III
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Építők Sportcsarnok0 néző
[NB II junior] Gyömrő VSK - ÉRD II2015. május 17. 16:00
NB II női junior - alapszakasz 22. forduló2015. május 17. 16:00
Gyömrő VSK
ÉRD II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Gyömrői Weöres Sándor Ált. Isk.0 néző
[NB II felnőtt] Gyömrő VSK - ÉRD II2015. május 17. 18:00
NB II női felnőtt - alapszakasz 22. forduló2015. május 17. 18:00
Gyömrő VSK
ÉRD II
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Gyömrői Weöres Sándor Ált. Isk.0 néző
[Ifi-rájátszás] EUbility Group Békéscsabai ENKSE - ÉRD2015. május 23. 14:00
NBI női ifjúsági - rájátszás 9-13. helyért 8. forduló2015. május 23. 14:00
EUbility Group Békéscsabai ENKSE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Békéscsaba Városi Sportcsarnok0 néző
[Junior-rájátszá] EUbility Group Békéscsabai ENKSE - ÉRD2015. május 23. 16:00
NBI női junior - rájátszás 9-13. helyért 8. forduló2015. május 23. 16:00
EUbility Group Békéscsabai ENKSE
ÉRD
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

Békéscsaba Városi Sportcsarnok0 néző
[BP. I. o. Női] ÉRD III - Pestszentimrei SK2015. május 31. 17:00
BP. I. o. Női Felnőtt - alapszakasz 26. forduló2015. május 31. 17:00
ÉRD III
Pestszentimrei SK
Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

Logo

 

( )
Kiállítás0 perc
7 méteres0/0

 
 

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  

 
 

ÁMK Sportcsarnok0 néző
KÖVETKEZŐ MÉRKŐZÉSIG:
2015-04-05 16:30:00
ÉRD


VS
Helyszín: ÉRD Aréna
DÍJMENTES JEGYEK
ÉS KEDVEZMÉNYEK
NBI Felnőtt Tabella
ESEMÉNYNAPTÁR
2015. Április
HKSzeCsPSzoV
  1
Ifi-rájátszás: Fehérvár KC-ÉRD : 0 (0) - 0 (0)
Junior-rájátszá: Fehérvár KC-ÉRD : 0 (0) - 0 (0)
23
Junior-rájátszá: ÉRD-Szeged KKSE [13:00]
45
EHF Kupa: ÉRD-Rostov-Don [16:30]
6789
OSB rájátszás: ÉRD-KNKSE-Kecskeméti SI [17:30]
1011
NB II felnőtt: Gárdony-Pázmánd NKSE-ÉRD II [18:00]
NB II junior: Gárdony-Pázmánd NKSE-ÉRD II [16:00]
EHF Kupa: Rostov-Don-ÉRD [16:00]
12
BP. I. o. Női: ÉRD III-Híd Unió SE [18:15]
Junior-rájátszá: ÉRD-EUbility Group Békéscsabai ENKSE [15:00]
Ifi-rájátszás: ÉRD-EUbility Group Békéscsabai ENKSE [13:00]
Leány U10: Budaörsi KSE-ÉRD [11:00]
Leány U10: ÉRD-Pilisvörösvári TKSK [09:40]
131415
OSB rájátszás: Szent István SE-OKSI-ÉRD [18:15]
161718
BP. I. o. Női: Csepel DSE-ÉRD III [16:30]
U13 Országos el: EUbility Group Békéscsabai ENKSE-ÉRD [15:00]
Leány U9: ÉRD-Szigetszentmiklós NKSE II [12:15]
U13 Országos el: ÉRD-Szeged KKSE [12:00]
Leány U9: Diósdi DSE-ÉRD [10:00]
19
NB II felnőtt: ÉRD II-DANUKE [13:00]
U13 alsóház: Alsónémedi SE-ÉRD 2 [12:00]
NB II junior: ÉRD II-DANUKE [11:00]
U13 alsóház: ÉRD 2-Albertirsa SE [10:00]
202122
Ifi-rájátszás: ÉRD-Dunaújváros Kohász KA [16:30]
23
Felnőtt-elődönt: Győri Audi ETO KC-ÉRD [18:00]
OSB rájátszás: ÉRD-Vasas SC-ASI DSE [17:30]
242526
BP. I. o. Női: ÉRD III-Testvériség SE [17:00]
NB II felnőtt: ÉRD II-Duna-Pent NKSE [13:00]
NB II junior: ÉRD II-Duna-Pent NKSE [11:00]
2728
Felnőtt-elődönt: ÉRD-Győri Audi ETO KC [18:00]
29
Junior-rájátszá: Siófok KC-Galerius Fürdő-ÉRD [17:00]
Ifi-rájátszás: Siófok KC-Galerius Fürdő-ÉRD [15:00]
30
OSB rájátszás: ÉRD-Euronovex USE [17:30]
   
Hírlevélre feliratkozás
Név:*
E-mail cím:*
 

Születési idő:

MagasságSúly
Poszt:


Mez:

TÁMOGATÓINK:

MÉDIAPARTNEREINK:

Érdi Sport Kft. - Minden jog fenntartva!
info@handballerd.hu