Visszapillantó

A forduló eredményei, a bajnokság állása, házi góllövőlistánk Megint látótávolságba került a harmadik hely, a váciak is pontot hagytak Újvárosban. Egyik győri mérkőzésen sem szenvedtünk nagyarányú vereséget, közel sikerült maradni az ETO-hoz és időnként nagyon megnehezítettük a dolgukat. A Magyar Kupából kiestünk, a bajnokságra koncentrálhatunk tavasszal. Sorsdöntő két hónap következik, még a felsőházi tagságunk sem biztos, ugyanakkor a harmadik hely, nagyszerű teljesítménnyel elérhető. Hibázásra azonban nincs lehetőség és bravúr is kell a dobogóhoz. Kovács Anna, kiegyensúlyozott egyéni teljesítményével magabiztosan vezeti házi góllövőlistánkat. Már hárman próbálkoztak hétméteres értékesítésével, Wolf és Balog után, Elez is oda állhatott, be is lőtte első érdi büntetőjét. Csökkent az érdi kiállítások átlagos száma, csak Szekeres ült két percig a padon Győrben. Sorrendben a Ferencváros, az Érd, majd a Vác ellen is döntetlent ért el hazai pályán a Dunaújváros, vagyis a jelenlegi 2-3-4. helyezettel szemben, amivel magabiztosan a középmezőny tagjai. Remek januárt futott a Fehérvár(igaz becsúszott egy baki a BSE otthonában), és felkapaszkodott a hatodik helyre a tabellán, két ponttal lemaradva tőlünk. A BSE, a Veszprém és a Fehérvár után, Debrecenben is pontot szerzett. NB1 Alapszakasz 15. forduló eredményei 2013. január 25. Péntek 18:45 Győri Audi ETO KC - ÉTV-Érdi VSE 29-18 (16-12) 2013. január 26. Szombat 18:00 Siófok - FTC 35-43 (17-23) 2013. január 26. Szombat 18:00 Dunaújváros - Vác 31-31 (15-16) 2013. január 26. Szombat 18:00 Kiskunhalas - Békéscsaba 32-25 (16-8) 2013. január 27. Vasárnap 18:00 Fehérvár - Veszprém 28-25 (15-11) 2013. január 27. Vasárnap 18:00 Debrecen - BSE 24-24 (14-13) Mérkőzés beszámoló - Papírforma győri siker Galéria Videós összefoglaló Hajrá, Érd! Hajrá, ÉTV-Érdi VSE!