Visszapillantó

A forduló eredményei, a bajnokság állása, házi góllövőlistánk A csapat bravúrt ért el hazai pályán, egy nagy lépéssel közelebb kerültünk a harmadik hely. Szombaton már eldőlhet a Veszprém-Vác találkozón az alapszakaszbeli helyezésünk, de vasárnapra is maradhatnak izgalmak. Hétgólos hátrányból fordítva győztünk a Ferencváros ellen hazai pályán. A Győri ETO-hoz és az FTC-hez hasonlóan, idén is ott leszünk a bajnoki elődöntőben, míg a negyedik résztvevő a váci csapat lesz. NBI Alapszakasz Tabella Tabella 0328 Linkek, visszatekintés a mérkőzésre Mérkőzés beszámoló - A Fradi legyőzésével elődöntősek vagyunk Sikerült megállítani a bajnokság legeredményesebb támadósorát, Oguntoye Viktória 19 gólt kapott (Szvetlana Gridnyeva ötből két hetest hárított). Bognár Barbara lett a mérkőzés legeredményesebb érdi játékosa, hat góllal. Irányítónk a mérkőzést követően így értékelt: 'Éreztem, hogy egyre kevesebb idő van hátra, sokkal vezet a Fradi, mennünk kell. Felvállaltam és szerencsére bejött. Az első félidőben sokat hibáztunk, kihagytuk a helyzeteket - szerencsére a fordulás után, betartottuk a taktikai utasításokat és a helyzetkihasználásunk is javult, így tudtunk fordítani.' ÉTV-Érdi VSE góllövőlista Magyarázat: J - Játszott mérkőzés D - Dobott gól O - Otthon I - Idegenben 2P - Kétperces büntetés ÉTV-Érdi VSE Góllövőlista 0328 NBI Alapszakasz 21. forduló eredményei 2013. március 16. Szombat Siófok - Dunaújváros 31-24 (15-9) 2013. március 23. Szombat Kiskunhalas - Debrecen 29-23 (15-13) 2013. március 27. Szerda Békéscsaba - Veszprém 31-27 (19-14), Vác - BSE 33-26 (18-14), Győr - Fehérvár 37-13 (16-5) ÉTV-Érdi VSE - FTC-Rail Cargo Hungaria 24-22 (8-13) UTÁNPÓTLÁS NBI Ifjúsági | ÉTV-Érdi VSE - FTC 23-41 (9-20) NBI Junior | ÉTV-Érdi VSE - FTC 34-40 (18-25) Hajrá, Érd! Hajrá, ÉTV-Érdi VSE!