Visszapillantó

A forduló eredményei, a bajnokság állása, házi góllövőlistánk Harmadikként érkeztünk, és harmadikként távoztunk Vácról. Idei első idegenbeli győzelmünkkel lépéselőnybe kerültünk, az alapszakasz harmadik helye elérhető közelségbe került. Mától vásárolhatók belépők a következő, szombati mérkőzésünkre. A tabellán egyenlő pontszámmal állt a mérkőzés előtt a váci és az érdi csapat, így igazi rangadót játszottak a csapatok péntek este. Az érdi lányok nagyszerű teljesítménnyel rukkoltak elő, és magabiztos játékkal győztek idegenben. NBI Alapszakasz Tabella A hátralévő négy fordulóban maximálisan szerezhető 8 pontból, legalább hatot kell gyűjteni a pozíciónk biztos megtartásához. Sorrendben hazai pályán a BSE, idegenben nőnapon a Veszprém - majd kisebb szünet után, március végéhez közeledve, utolsóként hazai pályán a Ferencváros, végül pedig idegenben a Fehérvár következik. Szignifikáns különbség tapasztalható a csapat védekezésének hatékonyságában, ami a kiállítások számát illeti. Az őszi Vác elleni mérkőzést követően, 7 forduló után 36 kettőperces büntetés állt a csapat játékosainak neve mellett, ez a szám most 64, ami annyit tesz, hogy az azóta lejátszott 11 mérkőzésen 28 alkalommal küldték kispadra az érdi lányokat. ÉTV-Érdi VSE góllövőlista Magyarázat: J - Játszott mérkőzés D - Dobott gól O - Otthon I - Idegenben 2P - Kétperces büntetés A forduló rangadóját mi nyertük. Magabiztosan nyert Veszprémben a Kiskunhalas, a fővárosban a Győr. Sokgólos meccsen győzött a Ferencváros, szintén otthon tartotta a pontokat a Fehérvár és a Békéscsaba, amely ezzel kettőt előzött a tabellán, és kilencedik. NB1 Alapszakasz 18. forduló eredményei 2013. február 22. Péntek Váci NKSE - ÉTV-Érdi VSE 28-33 (12-16) 2013. február 23. Szombat Veszprém - Kiskunhalas 25-38 (12-18) FTC - Dunaújváros 39-33 (22-15) Fehérvár - Debrecen 30-25 (19-10) BSE - Győr 21-37 (11-19) Békéscsaba - Siófok 31-23 (18-13) Linkek, visszatekintés a mérkőzésre Mérkőzés beszámoló - Ragyogó érdi győzelem Galéria Videós összefoglaló UTÁNPÓTLÁS MÉRKŐZÉSEK 2013. február 22. Péntek NBI Junior Váci NKSE - ÉTV-Érdi VSE 38-23 (20-13) NBI Ifjúsági Váci NKSE - ÉTV-Érdi VSE 35-26 (20-10) 2013. február 24. Vasárnap NBII Felnőtt Szigetszentmiklósi NKSE - ÉTV-Érdi VSE III 18-19 (8-9) NBII Junior Szigetszentmiklósi NKSE - ÉTV-Érdi VSE III 21-47 (11-26) A mérkőzések részletes jegyzőkönyve megtalálható az Eredmények menüben, vagy ide kattintva! Március 2-án, szombaton 18 órától hazai pályán fogadjuk a Budapest SE csapatát, a találkozóra mától lehet elővételben jegyet vásárolni, melynek részleteiről ITT tájékozódhat! Hajrá, Érd! Hajrá, ÉTV-Érdi VSE!