Vereség a jó kezdés dacára

Az MTK-Budapest az ifjúsági csapatával győzte le az ÉRD juniort hazai pályán.
A mérkőzés elején úgy tűnt, sima ÉRD győzelemnek örülhetünk a junioroknál. 5-1-el kezdett csapatunk, majd a 22. percig 3 gólos volt az érdi előny. A félidő utolsó öt percében azonban egyenlített a vendégcsapat.
A szünetre még egygólos előnnyel mehetett az ÉRD, sőt fordulás után 19-16-ra sikerült meglépni. A következő tíz percben viszont nagyot változott a mérkőzés 20-23-ra fordított az MTK. Az utolsó öt perc kezdetén hat góllal (25-31) is meglépett az ellenfél, innen pedig csak a felzárkózás sikerült, a pontszerzés azonban már nem. Az érdi csapatból a mérkőzésen 5 játékos, a második félidőben már csak 3 mezőnyjátékos tudott gólt szerezni, ez pedig nem bizonyult elegendőnek a győzelem megszerzéséhez.