Vereség Győrben

A bajnokság 9. fordulójában ifjúsági együttesünk 46:14-es vereséget szenvedett a Győri Audi ETO KC korosztályos csapatától.

A 2016-os év utolsó bajnoki mérkőzését nem kezdte jól ifjúsági csapatunk, hiszen a tizenharmadik percben Kovács Barbara szerezte első találatunkat (7:1). Az első játékrész utolsó harmadára fordulva Kóka Mariann vette be a győri kaput, mellyel 15:2-re alakult az állás. Az első játékrész hajrájában Berta Réka és Landi Gabriella akcióból volt eredményes, míg Király Réka a büntetővonalról talált a hálóba, így 25:5-ös eredménnyel ért végét a félidő. A második harminc perc elején a hazaiak góljára Király Réka válaszolt hétméteresből, majd Kincses Janka és Landi Gabriella volt eredményes két egymást követő támadásunkból, ezt követően viszont ellenfelünk zsinórban hétszer talált be hálónkba (34:8). A félidő derekán három minutum alatt Urbányi Sára, Király Réka és Kovács Barbara is akcióból talált a kapuba, így 35:11 állt az Audi Aréna Győr eredményjelzőjén. A hajrában Sömjén Klaudia, majd egy perccel később Kincses Janka jegyzett gólt a 46:14-es végeredménnyel záruló összecsapáson.