Rangadót nyertünk

Rengeteg kiállítással és büntetővel tarkított, izgalmas mérkőzést sikerült megnyerni, több jó teljesítménynek köszönhetően.
A hazai csapat kezdett jobban, az első félidőben több érdi büntető is kimaradt, a Veszprém 10-7-re vezetett a 17. percben. Négy perc alatt sikerült fordítani, a félidő hátralévő részében felváltva estek a gólok, a szünetben is eggyel mentünk.
Három érdi góllal kezdődött a második játékrész, amivel 18-14-re tudtunk meglépni, Kamuti Réka szerzett zsinórban hat érdi gólt. A félidő középső harmadában felzárkózott egyetlen gólra a hazai csapat (21-22). Az ÉRD színeiben ma bemutatkozó kapus, Kovács Fanny jó teljesítménnyel járult hozzá a sikerhez. Az utolsó tíz perc háromgólos vezetésünknél kezdődött, az 54. percben aztán egyenlítettek a hazaiak. A pontok sorsát Mlinkó Bernadett és Takács Kitti gólja döntötte el, erre már csak egy válasza volt a Veszprémnek az utolsó percben, így 28-29-re győztünk.