Junior vereség a Vác otthonában

A bajnokság tizenötödik mérkőzésén junior együttesünk 34:19-es vereséget szenvedett az Ipress Center-Vác otthonában.

A találkozó elején egy találat kivételével volt válaszunk a hazai gólokra Reizinger Sára és Márczy Tekla révén, de 3:2 után zsinórban négyszer volt eredményes a hazai csapat (7:2). A folytatásban Plesztovits Alexa és Czirják Orsolya növelte találataink számát, de nyolcperces gólcsendünket alatt ellenfelünk 14:5-ös előnyre tett szert. A játékrész utolsó harmadában Márczy Tekla, Ágoston Nóra és Plesztovits Alexa is a kapuba talált, de a szünetig nem tudtuk csökkenteni hátrányunkat (19:9). A fordulás után Márczy Tekla átlövésből, Plesztovits Alexa pedig beállóból volt újra eredményes, de védekezésben nem tudtuk megállítani a hazai támadásokat, így a 39. percben 25:11 állt az eredményjelzőn. Márczy Tekla a hajrára fordulva két percen belül két büntetőt is értékesített, a találkozó utolsó hét minutumában pedig egyszer zörrent meg a hálónk, míg csapatunk Reizinger Sára, Kertész Ramóna és Székely Ágnes révén jegyzett akciógólokat a 34:19-es végeredménnyel záruló összecsapáson.