Junior vereség az Elek Gyula Arénában

Junior csapatunk a bajnokság 17. fordulójában 43:28-as vereséget szenvedett az FTC korosztályos együttese ellen.

A mérkőzésen Németh Patrícia szerezte első két találatunkat, majd a hatodik percben Reizinger Sára alakította 4:3-ra az állást. A folytatásban Pigler Nikolett és Reizinger Sára révén volt válaszunk a hazai gólokra, de 6:5 után a fővárosiak zsinórban ötször voltak eredményesek. A folytatásban Illés Virág, Márczy Tekla és Bernát Dorina növelte találataink számát, de hátrányunkat nem tudtuk csökkenteni (15:9). A játékrész hajrájában Czirják Orsolya kétszer, Plesztovits Alexa pedig egyszer lőtt a hálóba, majd a 21:14-es félidei állás után Reizinger Sára átlövésből kétszer volt eredményes. A folytatásban Domokos Dalma, Reizinger Sára és Márczy Tekla révén találtunk a kapuba, de védekezésben nem tudtuk megállítani a hazai támadásokat, így a 46. percben 33:20 állt az eredményjelzőn. Az utolsó tíz minutumra fordulva Németh Patrícia és Domokos Dalma két-két gólt szerzett, míg Márczy Tekla értékesített egy hétméterest a 43:28-as eredménnyel záruló találkozón.