Ifjúsági vereség a DKKA ellen

A bajnokság huszonnegyedik mérkőzésén ifjúsági együttesünk 15:43-as vereséget szenvedett a Dunaújvárosi Kohász KA együttese ellen.

A mérkőzés 7. percében Király Réka szerezte első találatunkat, majd hat minutummal később újra jobbszélsőnk volt eredményes, ezúttal a büntetővonalról, mellyel 2:8-ra alakította az állást. A félidő utolsó harmadára fordulva ismételten Király Rékát hozták ziccerbe társai, aki megszerezte saját maga, és csapatunk harmadik gólját. A játékrész hajrájában Kóka Mariann vette be a kaput két ízben, míg az 5:23-as első játékrészt követően Landi Gabriella értékesített egy hétméterest a második harminc perc elején. A folytatásban Krenner Fanni a szaggatottról, míg Kincses Janka betörés után növelte találataink számát, de közelebb nem tudtunk kerülni a vendégekhez (9:31). A mérkőzés utolsó tíz percéhez érkezve Király Réka előbb akcióból, majd két ízben a büntetővonalról vette be a kaput, míg Csamangó Dorina beállóból volt eredményes. A hajrában Krenner Fanni duplázott a 15:43-as végeredményt hozó mérkőzésen.