Ifjúsági vereség az ÉRD Arénában

Ifjúsági csapatunk a bajnokság 20. fordulójában 17:25-ös vereséget szenvedett az EUbility Group-Békéscsabai ENKSE korosztályos együttese ellen.

A szombati mérkőzésen Krenner Fanni szerezte első találatunkat, majd a nyolcadik percben Király Réka két egymást követő gólja alakította 3:3-ra az állást. Két minutummal később előbb Kincses Janka, majd újra Király Réka volt eredményes, mellyel átvettük a vezetést (5:4). Ezt követően öt vendég találat ellenében Krenner Fanni egyszer tudta bevenni a békéscsabai kaput, így a 20. percben 6:9 állt az ÉRD Aréna eredményjelzőjén. A hajrában Landi Gabriella és Kovács Barbara góljai ellenére kettővel növelték előnyüket a vendégek, így a szünetre 9:14-es állásnál vonultak a csapatok. A második játékrész első harmadában Landi Gabriella jegyezte mindhárom találatunkat, átlövőnk büntetőből és akcióból is eredményes volt, de ellenfelünk ötször talált a kapunkba, így nem tudtunk faragni hátrányunkból (12:19). A folytatásban nyolc perc alatt Merő Dóra egy gólt kapott, míg csapatunk Csamangó Dorina, Krenner Fanni és Király Réka révén háromszor lőtt a hálóba, mellyel öt találtra zárkóztunk (15:20). A hajrában Krenner Fanni a hétméteresvonalról vette be a kaput, míg Király Réka a szélről növelte góljaink számát, de a pontszerzés nem sikerült a 17:25-ös végeredménnyel záruló összecsapáson.