Ifjúsági vereség

Ifjúsági csapatunk a bajnokság 14. fordulójában 25:40-es vereséget szenvedett a Siófok KC korosztályos együttese ellen.

A találkozón Király Réka szerezte meg a vezetést csapatunknak, majd a nyolcadik percben Kovács Barbara alakította 2:2-re az állást. Király Réka két büntetőt is értékesített, míg Kincses Janka akcióból vette be a kaput, de ellenfelünk 5:6-ra vezetett. A játékrész közepén öt siófoki gólra nem volt válaszunk, majd Kovács Barbara és Urbányi Sára voltak eredményesek (8:12). Az első félidő hajrájában nőtt a hátrányunk, de a 13:21-es félidei eredmény után Landi Gabriella értékesített hétméteresével és Kovács Barbara találatával faragtunk a különbségből. Közelebb azonban nem tudtunk kerülni a Balaton-partiakhoz, a 45. percben 20:32 volt az állás. A folytatásban Király Réka büntetőből és akcióból növelte találataink számát, majd a 25:40-es végeredménnyel záruló mérkőzésen Krenner Fanni szerezte utolsó gólunkat.