Ifjúsági győzelem a Kisvárda ellen

A bajnokság tizenhatodik mérkőzésén ifjúsági együttesünk 38:26-os győzelmet ért el a Kisvárdai KC ellen az ÉRD Arénában.

A mérkőzés első perceiben Kincses Janka és Krenner Fanni találataira még volt válasza a vendégeknek, de 2:2 után zsinórban négy gólt szerzett csapatunk, így a hatodik minutumban 6:2 állt az eredményjelzőn. A folytatásban 9:8-ra felzárkózott a Kisvárda, de Kovács Barbara és Zsigmond Andrea egy-egy, valamint Urbányi Sára három találatával a félidő utolsó harmadára hatgólos előnnyel érkeztünk (14:8). A játékrész hátralévő részében eggyel növeltük vezetésünket (22:15), majd a fordulás után tíz perc alatt két találatot kaptunk, míg lányaink hatszor voltak eredményesek, mellyel 28:17 volt az állás. Merő Dóra három minutum leforgása alatt két büntetőt is hárított, míg Király Réka és Landi Gabriella nem hibázott a hétméteresvonalról. A hajrára is megőriztük tízgólos előnyünket, sőt az utolsó percekben Krenner Fanni és Király Réka is eredményes volt, így 38:26-os győzelmet értünk el a Kisvárda KC korosztályos együttese ellen. Gratulálunk!