Ifjúsági győzelem a Budaörs otthonában

A bajnokság huszonegyedik mérkőzésén ifjúsági együttesünk 25:28-as győzelmet ért el idegenben a Budaörs Handball ellen.

A mérkőzést jól kezdték lányaink, hiszen a 3. percben Krenner Fanni és Urbányi Sára góljaival 0:2-re vezettünk. A folytatásban Kincses Janka és Király Réka találataival tartottuk előnyünket, de az első negyedóra végére fordított ellenfelünk (7:5). 8:6 után tizenkét perc alatt mindösszesen egyszer tudták bevenni a hazaiak Merő Dóra kapuját, míg lányaink hétszer voltak eredményesek, mellyel a játékrész hajrájában 9:13-ra vezettünk. A félidő utolsó perceiben faragott hátrányából a Budaörs (12:14), majd a fordulás után egyenlített is a hazai csapat. Urbányi Sára és Krenner Fanni góljaival visszavettük a vezetést, de találatainkra volt válasza ellenfelünknek. A szoros mérkőzésen 20:20 után zsinórban háromszor találtunk be, Király Réka értékesített három büntetőt, mellyel az utolsó tíz perchez érkezve hárommal vezettünk (20:23). A hajrában Kovács Barbara és Krenner Fanni góljaival tartottuk előnyünket, míg a 25:28-as végeredményt Kincses Janka állította be. Gratulálunk a győzelemhez!