Győztes ifisták

Ifjúsági lányaink a bajnokság tizenkettedik találkozóján 33:37-es győzelmet értek el a Mosonmagyaróvári KC SE otthonában.

A találkozón Király Réka szerezte csapatunk első találatát a második percben, majd még ugyanebben a minutumban Merő Dóra hárított büntetőt (1:1). Együttesünk első kilenc gólját Király Réka lőtte, akcióból és hétméteresből (7:9). A folytatásban Urbányi Sára átlövésgóljával, valamint Király Réka újabb két értékesített büntetőjével 10:12-re vezettünk a félidő utolsó harmadára fordulva. Király Rékát nem tudták tartani a hazaiak, a 27. percben tizenötödször volt eredményes, majd Urbányi Sára és Zsigmond Andrea is a kapuba talált, így a szünetben 15:19-re vezettünk. A fordulás után a hazaiak két gólra csökkentették hátrányukat, de ezt követően zsinórban ötször találtunk a mosonmagyaróvári kapuba, mellyel 18:25-ra vezettünk a 40. percben. A félidő középső harmadában csökkent az előnyünk, de három gólnál közelebb nem tudott kerülni a Mosonmagyaróvár. A hajrában Király Réka és Urbányi Sára még két-két ízben volt eredményes a 33:37-re megnyert mérkőzésen. Gratulálunk!