Győzelem a Fehérvár ellen

Ifjúsági csapatunk a bajnokság 13. fordulójában 29:26-os győzelmet ért el az Alba Fehérvár KC korosztályos együttese ellen.    A találkozó elején kétszer is Király Réka juttatta vezetéshez csapatunknak, de a 9. percben 3:6 volt az állás. A folytatásban Krenner Fanni és Király Réka is kétszer-kétszer vette be a fehérvári kaput, de ellenfelünk így is növelni tudta előnyét (7:12). A játékrész hajrában Király Réka zsinórban háromszor volt eredményes, míg a félidő utolsó három találatát is lányaink lőtték Kóka Mariann, Kovács Barbara és Csamangó Dorina révén, mellyel 15:15-ös eredménnyel ért véget az első félidő. A fordulás után még nem tudtuk átvenni a vezetést, hiába szerzett Király Réka, Csamangó Dorina, Landi Gabriella és Kóka Mariann is gólt, ellenfelünk 19:20-ra vezetett. A 42. percben Király Réka egyenlített, majd egy minutummal később szélsőnk találatával már vezettünk, miközben a vendégek a félidő középső harmadában egy gólt szereztek (24:23). A hajrában Landi Gabriella, Krenner Fanni és Király Réka növelte előnyünket, míg a 29:26-os végeredményt Csamangó Dorina állította be. Gratulálunk!