Eredmények

NBII Női junior Dél 4. forduló
Időpont: 
2012. október 21. 13:00

25

(16)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 8/4

Vezetőedző

Pázmánd-Gárdony-FKC
Köllő Alexandra 9
Köllő Krisztina 4 (1)
Szendrei Renáta
Szelindi Kitti
Hamuth Lili Vivien 4 (1)
Szép Linett Mónika 3
Czakó Krisztina 1
Gránitz Patrícia 3 (2)
Katona Klaudia
Varga Renáta
Elek Fruzsina 1
Király Zsuzsanna
Bíró Brigitta Vivien
Balom Klaudia
Domak Kata
Magyar Nikolett
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 3
Balázsovics Kinga 3
Benkovich Adrienn 5
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella 1
Kovács Eszter
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia
Faragó Evelyn Vivien 18 (10)
Szász Dóra 2
Gyurcsovics Noémi
Lízer Melinda 1
Almási Krisztina
Benedek Zsófia 2

35

(20)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 10/10

Vezetőedző
Havril Károly

Budapest leány Gy 1998 2. forduló
Időpont: 
2012. október 20. 14:00

18

(7)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Óbudai KSI SE
Garamszegi-Géczy Dorka
Kovács Viktória 2
Marosi Diána
Mihalek Nóra
Nagy Kata 2
Rácz Natália 3
Salem Fanni 3 (1)
Sejlinger Tekla 6
Szováthy Kinga 2
ÉTV-Érdi VSE
Papp Szilvia 1
Juhász Nadin Tímea
Nagy Regina
Kolev Réka 2
Pigler Nikolett 3
Braun Anna Zita
Landi Tünde
Lozsi Erna 7
Braun Laura-Csenge
Plesztovits Alexa 3 (1)
Zsigmund Emese

16

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

NBI Alapszakasz 2012/2013 6. forduló
Időpont: 
2012. október 19. 20:00

24

(11)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző

Békéscsabai Előre NKSE
Veress Zsuzsanna
Sipeki Flóra
Hanczvikkel Zsanett
1
Tóth Sára
Glusica Leposava 6
Nikolajenko Olha 6
Csáki Viktória 1
Nagy Emese
Szögi Tímea 6 (3)
Tóth Katalin 2
Walfisch Mercédesz
Kelemen Éva 2
Kovács Anett
Hajduch Csenge
ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 4
Balog Beáta
Wolf Alexandra 6 (4)
Pálos-Bognár Barbara 5
Janurik Kinga
Elez Kristina 5
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett
Kovács Anna
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Szekeres Klára 4
Tóth Tímea
Török Petra
Vincze Melinda 4
Sara Vukčević

28

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Békéscsaba Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szloska Krisztián, Baranyi Antal
Országos Serdülő Bajnokság 7. forduló
Időpont: 
2012. október 19. 18:30

10

(5)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző

Inárcs-Örkény KC
Nagy Éva
Berta Anikó
Erdélyi Mária
Fülöp Eszter
Gyebnár Zsuzsanna
Hirt Krisztina
Izmán Andrea
Kovács Adél 5 (3)
Kovács Szilvia 3
Peczek Ildikó 2
Peczek Jolán
Sánta Barbara
Sztancsik Anett Beáta
Tóth Imola
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kerekes Vanda 5
Kolev Réka 1
Pigler Nikolett 1
Szabó Laura 4
Lozsi Erna
Takács Tímea 3
Kubinszky Lea 8 (4)
Győri Barbara Viktória
Plesztovits Alexa 1 (1)
Turi Orsolya 4
Zsigmund Emese
Reizinger Sára

27

(11)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/5

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

NBI Junior 2012/2013 6. forduló
Időpont: 
2012. október 19. 18:00

32

(14)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 7/4

Vezetőedző

Békéscsabai Előre NKSE
Nagy Emese 10
2
Walfisch Mercédesz 4
Kovács Anett
Borbély Márta 2
Kaszai Zsanett
1
Faragó Fanni Ramóna
Kölcze Gabriella
Paska Nikolett
Székesi Fanni Fatime 1
Terenyi Bianka
Török Gabriella 6 (4)
Tóth Sára Fruzsina 6
Veselicz Adél
ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 9 (4)
Kocsis Klaudia Viktória
Balázsovics Kinga
Benkovich Adrienn 2
Tóth Szabina 1
Pesti Zsófia
Szendrey Sára 6
Banádi Rebeka
Siklódi Heléna Bella
Csák Krisztina Csilla
Buzsáki Nikolett 8 (2)
Takács Kitti 5
Faragó Evelyn Vivien
Szász Dóra
Lízer Melinda
Almási Krisztina

31

(16)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Helyszín: 
Békéscsaba Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBI Ifjúsági 2012/2013 6. forduló
Időpont: 
2012. október 19. 16:00

32

(16)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző

Békéscsabai Előre NKSE
8
Benkő Anikó
Borbély Márta 3
Bottó Rózsa 1
1
Gidai Eszter 1
Hős Andrea
Kaszai Zsanett
Kocsis Klaudia 1
Kurpé Rebeka
8 (2)
Mistina Kitty
Papp Zsófi 4 (4)
Petrovszki Viktória 4
Telek Klára 1
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 2
Balázsovics Kinga
Benkovich Adrienn 4
Pesti Zsófia 3 (3)
Banádi Rebeka 2
Jankó Beatrix
Takács Kitti 8 (3)
Szász Dóra 1
Gyurcsovics Noémi
Lízer Melinda
Nagy Jázmin
Almási Krisztina

20

(12)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
Havril Károly

Helyszín: 
Békéscsaba Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Országos Serdülő Bajnokság 6. forduló
Időpont: 
2012. október 17. 18:30

30

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa 1
Kocsis Klaudia Viktória 6 (1)
Kerekes Vanda 2
Kolev Réka 4 (1)
Pigler Nikolett 2
Szabó Laura 3
Németh Patrícia
Lozsi Erna
Takács Tímea 1
Kubinszky Lea
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 9
Turi Orsolya 2
Zsigmund Emese
Kecskeméti NKSE
Szabó Kata
Berényi Andrea
Bokor Adrienn 2
Fetter Daniella 3
Halasi Kitti Fruzsina
Kamenár Gyöngyvér
Lakatos Klaudia
Nagy Aletta
Szabó Gréta 3
Szűrszabó Erika
Talmácsi Leticia
Tóth Lilla 2
Üres-Farkas Fatime 1
Varga Benita Petra
Vízi Annamária 1
Volenszki Kitti

12

(5)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

EHF-kupa 2. forduló
Időpont: 
2012. október 14. 17:30

31

(16)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 4/3

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 3
Balog Beáta 2
Wolf Alexandra 4 (3)
Pálos-Bognár Barbara 4
Janurik Kinga
Elez Kristina 6
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 2
Kovács Gréta 1
Oguntoye Viktória
Szekeres Klára 3
Tóth Tímea 1
Vincze Melinda 3
Sara Vukčević 2
Buzsáki Nikolett
HC Gorodnichanka
Hests Natalya
Spas Iryna 2
Rynkova Ksenia 5
Bobryk Tatsiana 2
Bulava Yuliya 5
Vasileuskaya Natallia 7 (2)
Kotsina Nataliya
Iablonska Iryna
Ozolina Khrystyna
Kumpel Valiantsina
Mokat Iryna
Sharapanouskaya Iryna 1 (1)
Makarava Veranika 1

23

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
Sergei KAMBUR

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Erdoan VITAKU (KOS), Arsim VITAKU (KOS)
NBII Női felnőtt Dél 3. forduló
Időpont: 
2012. október 14. 15:00

33

(14)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 7
Benkovich Adrienn 6
Hantos Dorina 4
Pesti Zsófia 5 (4)
Szendrey Sára 5
Banádi Rebeka 2
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella
Csák Krisztina Csilla
Hunyadi Beatrix
Szász Dóra
Szakácsy Kamilla
Lízer Melinda 1
Sastyin Enikő
Almási Krisztina
Benedek Zsófia 3
Dunavarsányi TE
Andrási Nóra 9 (1)
Simon Brigitta 4
Romanszky Cecília 2
Blaskó Nóra 4 (1)
Bagó Barbara
Iváncsics Judit
Kozma Katalin 3
Gellér Éva 1
Blaskó Noémi
Szloboda Gina
Szabó Alexandra Edit 2
Bús Kata

25

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 4/2

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBII Női junior Dél 3. forduló
Időpont: 
2012. október 14. 13:00

38

(15)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 5/3

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 6 (1)
Kerekes Vanda 2
Győri Barbara Viktória
Benkovich Adrienn 4
Pesti Zsófia
Banádi Rebeka 3 (1)
Jankó Beatrix 1
Siklódi Heléna Bella 7
Szász Dóra 1
Gyurcsovics Noémi 4
Lízer Melinda 4
Kovács Eszter 1 (1)
Nagy Jázmin 5
Almási Krisztina
Dunavarsányi TE
Szloboda Gina 8 (2)
Szabó Alexandra Edit 4 (2)
Grebenar Andrea Anikó 3
Horváth Bettina 1
Fejes Orsolya
Kovács Márta
Mezei Viktória
Czifra Bettina
Máté Dalma
Molnár Dóra
Fekete Dóra
Kósa Kinga Kincső

16

(7)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Budapest leány Gy 1998 5. forduló
Időpont: 
2012. október 14. 11:00

22

(12)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Pintér Viktória
Papp Szilvia
Juhász Nadin Tímea
Kolev Réka
Pigler Nikolett 8
Braun Anna Zita
Baráth Kitti 1
Landi Tünde
Lozsi Erna 10 (6)
Braun Laura-Csenge 2
Plesztovits Alexa 1
Zsigmund Emese
Csepeli KSE
Balázs Barbara
Gembiczki Csenge
Gembiczki Réka
Gombos Liliána 7 (3)
Gyulai-Farkas Rebeka 1
Kaszab Georgina Anna 1
Keszy-Harmath Luca 3 (1)
Koczka Krisztina
Molnár Melinda
Rácz Réka
Süveges Alexandra Vivien
Tótfalusi Anna
Unger Enikő Ágnes
Varga Bernadett

12

(8)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

NBI Junior 2012/2013 5. forduló
Időpont: 
2012. október 13. 18:00

42

(22)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző

Siófok KC
Nagy Éva
Schneider Éva 14
Erdős Diána
Schmidt Nikolett 5
Biber Zita
Scheffer Zsanett
Bozsovics Rita 2
Fekete Judit
Lanczki Zsófia Eszter
Csendes Szabina 6
Gróf Réka
Jakab Jozefina
Lázár Flóra 2 (1)
Polics Tímea 8 (6)
Somogyi Nóra 4
Varga Rita 1
ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 12 (5)
Kocsis Klaudia Viktória 2 (1)
Balázsovics Kinga
Turi Orsolya
Benkovich Adrienn 2
Tóth Szabina 2
Pesti Zsófia
Szendrey Sára 4
Banádi Rebeka
Siklódi Heléna Bella 2
Csák Krisztina Csilla
Buzsáki Nikolett 3
Takács Kitti 4
Szász Dóra
Lízer Melinda 1
Almási Krisztina

32

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 7/6

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
NBI Ifjúsági 2012/2013 5. forduló
Időpont: 
2012. október 13. 16:00

39

(23)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 8/6

Vezetőedző

Siófok KC
Biber Zita 6 (2)
Scheffer Zsanett 9
Barczi Laura
Brettner Zsófia Dorina
Fehérvári Nikoletta 1
Fekete Judit
Galambos Eszter
Jencski Beatrix
Lanczki Zsófia Eszter 3
Mihályi Fanni 1
Molnár Viktória
Raffael Aranka 11 (4)
Réti Virág Erzsébet
Sallai Nikolett
Tüske Eszter
Wernitzer Szintia 8
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 2 (1)
Kerekes Vanda
Takács Tímea
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 1
Turi Orsolya
Benkovich Adrienn
Pesti Zsófia 8 (1)
Banádi Rebeka 2
Jankó Beatrix 1
Kovács Eszter 4
Takács Kitti 8
Szász Dóra 4
Lízer Melinda 1
Nagy Jázmin
Almási Krisztina

31

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
Havril Károly

Helyszín: 
Beszédes József Ált. Isk. Tornaterme
Játékvezetők: ,
Budapest Leány Gy 2000 8. forduló
Időpont: 
2012. október 13. 14:00

23

(10)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

FTC-Rail Cargo Hungaria
Balogh Viktória 2 (2)
Demkó Dóra
Erdélyi Nóra
Gál Sinopa Anna 2
Horváth Nóra 2 (1)
Illés Virág 2
Krajcs Beatrix 3
5 (1)
Márczy Tekla 2
Molnár Csenge
Pardi Petra 3
Szentkeressy-Kovács Renáta 2
Ekker Rebeka
ÉTV-Érdi VSE
Kertész Ramóna
Braun Laura-Csenge
Szalóczy Emma
Acsádi Orsolya
Tóth Anna 1
Székely Ágnes
Ágoston Nóra
Esősi Viktória

1

(1)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 8. forduló
Időpont: 
2012. október 13. 12:00

6

(4)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/0

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE U11
Burger Krisztina
Glofák Eszter 1
Kincses Janka
Berta Réka
Zsigmond Andrea 1
Csépány Nikolett
Szántó Dóra
Landi Gabriella 1
Tóth Dorina
Balázs Nikolett
Király Réka 3
Urbányi Sára
FSZSE III
Csiki Dorottya
Filákovity Patricia 4
Halápi Lili Laura
Hogenádler Bianka
Király Klára
Szalai Boglárka Valentina
Szendrei Dorka Hajnalka 1
Tanos Réka
Téglás Tamara 2 (1)
Tóth Laura Dóra 1

8

(4)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Budapesti - Női I. osztály 6. forduló
Időpont: 
2012. október 12. 20:30

15

(8)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

Csepeli KSE
Takács Tímea 1
Bán Fruzsina
Berkes Nikolett
Bodó Zsuzsanna
Dékán Csilla 5 (1)
Gaiger Nóra 1
Horváth Ottília
Kisfalusi Dorottya 2
Mező Ilona
Mikó Zsófia
Molnár Borbála 6
Schwahofer Anikó
Szolláth Dóra
Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 3
Kisgergely Csilla 2 (1)
Antal Beáta 3
Szabó Réka Nikolett 3
Fedor Judit 2
Bartha Réka Dorottya
Szabó Éva 1
Kemény Andrea
Maurer Nikolett

14

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

EHF-kupa 2. forduló
Időpont: 
2012. október 12. 20:00

25

(12)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
Sergei KAMBUR

HC Gorodnichanka
Hests Natalya
Spas Iryna 4
Rynkova Ksenia 3
Bobryk Tatsiana 1
Bulava Yuliya 1
Vasileuskaya Natallia 10 (3)
Kotsina Nataliya
Iablonska Iryna
Ozolina Khrystyna
Kumpel Valiantsina
Mokat Iryna
Sharapanouskaya Iryna 4 (1)
Makarava Veranika 2
ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 7
Balog Beáta 9
Wolf Alexandra 6 (4)
Pálos-Bognár Barbara 1
Janurik Kinga
Elez Kristina 4
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 3
Kovács Gréta 1
Oguntoye Viktória
Szekeres Klára 4
Tóth Tímea 1
Vincze Melinda 8
Sara Vukčević 2
Buzsáki Nikolett
Takács Kitti

46

(26)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző
SZABÓ Edina

Helyszín: 
Budaörs Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Erdoan VITAKU (KOS), Arsim VITAKU (KOS)
Országos Serdülő Bajnokság 4. forduló
Időpont: 
2012. október 11. 20:00

49

(23)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa 6
Kocsis Klaudia Viktória 7
Kerekes Vanda 1 (1)
Pigler Nikolett 2
Szabó Laura
Lozsi Erna 1
Takács Tímea 6
Kubinszky Lea 12 (2)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 6
Plesztovits Alexa
Turi Orsolya 8
Zsigmund Emese
VSK Tököl
Balás Barbara
Fehér Fanni
Frei Fanni 1 (1)
Ille Nikolett
Kristály Alexandra Fanni
Márczy Flóra
Marlyin Bernadett 2
Máté Luca 1
Papp Dóra
Pintér Boglárka 5
Rieger Fanni
Rozgics Viktória
Varga Anita
Zsigó Blanka
Zsigó Vanda

9

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
Országos Ifjúsági Kupa 2. forduló
Időpont: 
2012. október 10. 19:45

33

(15)

Kiállítás: 18 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

Lajosmizse NKK
Kislőrincz Fanni 3
Németh Kitti 6
Rapi Barbara
Szőrös Alexandra
Terényi Nóra
Ubornyák Mónika
Wunderling Anikó 2
Wunderling Enikő
Herceg Dalma 4
Horváth Nikolett 11 (1)
Sápi Diána 5 (3)
Szemerédi Erika 2
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kocsis Klaudia Viktória 7
Kerekes Vanda
Szabó Laura 1
Takács Tímea 6
Kubinszky Lea 6
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 11 (1)
Jankó Beatrix
Szász Dóra
Gyurcsovics Noémi 1
Dohárszky Sára
Nagy Jázmin

32

(17)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
Havril Károly

Helyszín: 
CENTRÁL BORHÁZ Étterem és Panzió
Játékvezetők: ,
Országos Junior Kupa 2. forduló
Időpont: 
2012. október 9. 19:45

28

(10)

Kiállítás: 12 perc

7 méteres 0/0

Vezetőedző

Lajosmizse NKK
Kovács Nikolett 3
Németh Kitti 8
Rapi Barbara
Ubornyák Mónika
Wunderling Anikó
Wunderling Enikő 1
Herceg Dalma 8
Horváth Nikolett 3
Sápi Diána
Szemerédi Erika
Heinrich Fruzsina
Kerekes Judit
Pető Tünde 5
Szentesi-Kovács Renáta
ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 6 (3)
Balázsovics Kinga
Turi Orsolya 5
Benkovich Adrienn 2
Pesti Zsófia 2
Szendrey Sára 1
Banádi Rebeka 1
Jankó Beatrix
Siklódi Heléna Bella 2
Csák Krisztina Csilla
Buzsáki Nikolett 8 (4)
Takács Kitti 6
Szász Dóra 1
Gyurcsovics Noémi 2
Nagy Jázmin
Almási Krisztina

36

(20)

Kiállítás: 10 perc

7 méteres 8/7

Vezetőedző
NÉMETH Helga

Helyszín: 
CENTRÁL BORHÁZ Étterem és Panzió
Játékvezetők: ,
Budapesti - Női I. osztály 4. forduló
Időpont: 
2012. október 7. 19:15

22

(11)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 6/4

Vezetőedző

Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 3
Kisgergely Csilla 9 (4)
Szabó Réka Nikolett 5
Fedor Judit 1
Hegedűs Marianna 1
Bartha Réka Dorottya 1
Szabó Éva 2
Kemény Andrea
Maurer Nikolett
FSZSE III
Gyarmati Erika 2
Istvánfi Szilvia 2
Magyari Tímea
Molnár Ildikó
Novák Csilla 7
Pala Anita 2
Rózsa Annamária 4
Siki Ágnes 1
Táborosi Orsolya
Varga Ivett Zsuzsa 3 (2)

21

(9)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 6. forduló
Időpont: 
2012. október 7. 17:00

6

(2)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/1

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Kertész Ramóna 1
Braun Laura-Csenge 2 (1)
Németh Zsófia
Hajdu Zsuzsanna
Szalóczy Emma
Acsádi Orsolya 1
Tóth Anna
Székely Ágnes
Ágoston Nóra 1
Esősi Viktória 1
Csepel DSE
Takács Rebeka
Lányi Gabriella
Hudáková Anetta Emma
Lakó Barbara
Csoknyai Nóra
Bálint Renáta
Balogh Fanni 1
Benedek Réka
Dávid Viktória
Duka Viktória
Filler Vivien
Kajdácsi Kinga
Lipovics Gabriella
Palkó Alexandra
Pallagi Luca
Szabó Réka
Szalay Daniéla 5 (1)
Vámos Rebeka
Víz Viktória

6

(3)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző

Budapest Leány Gy 2000 1. forduló
Időpont: 
2012. október 7. 16:00

18

(9)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 5/4

Vezetőedző

ÉTV-Érdi VSE
Kertész Ramóna 8
Braun Laura-Csenge 6 (2)
Hajdu Zsuzsanna 2 (1)
Szalóczy Emma
Acsádi Orsolya 1
Tóth Anna
Székely Ágnes
Ágoston Nóra
Esősi Viktória 1 (1)
ÉTV-Érdi VSE U11
Burger Krisztina
Glofák Eszter
Kincses Janka 1
Berta Réka
Zsigmond Andrea 1
Csépány Nikolett
Szántó Dóra
Landi Gabriella 2 (1)
Tóth Dorina
Balázs Nikolett
Király Réka
Urbányi Sára

4

(2)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Országos Serdülő Bajnokság 5. forduló
Időpont: 
2012. október 4. 18:00

18

(10)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Dunaújvárosi Kohász KA
Bab Ágota Gyopár 2
Balogh Szonja
3
Bodó Leticia
Deák Eszter
Egervári Petra
Fehér Nikolett 4 (3)
Fodor Noémi 2
Iván Emese 7
Klujber Katrin
Meskál Klaudia
Moutsogianni Theodóra
Szóládi Georgina Tina
Udvardi Laura
ÉTV-Érdi VSE
Kerekes Alexa
Kerekes Vanda
Pigler Nikolett
Szabó Laura
Lozsi Erna
Takács Tímea 5
Kubinszky Lea 7 (6)
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 3
Plesztovits Alexa 2
Turi Orsolya 1
Zsigmund Emese

18

(7)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző
Oláhné Balog Tünde

Budapesti - Női I. osztály 3. forduló
Időpont: 
2012. szeptember 30. 15:15

21

(11)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

Hort SE-Csepel II
Bartuszek Bernadett
Gaál Marianna 2
Horváth Erika
Horváth Rita 2
Kern Szilvia 7
Peng Edit
Varga Edit 10 (1)
Érdi VSE II
Oláhné Balogh Tünde 6
Kisgergely Csilla 4
Antal Beáta 9 (2)
Szabó Réka Nikolett 4
Fedor Judit 3
Hegedűs Marianna 4
Bartha Réka Dorottya 5
Szabó Éva 1
Kemény Andrea
Kovács Ilona 1
Maurer Nikolett

37

(17)

Kiállítás: 0 perc

7 méteres 2/2

Vezetőedző

NBII Női felnőtt Dél 2. forduló
Időpont: 
2012. szeptember 30. 15:00

21

(11)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 9/5

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Benkovich Adrienn 1
Hantos Dorina 1
Tóth Szabina 4
Szendrey Sára 3
Banádi Rebeka
Jankó Beatrix
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia
Takács Kitti 6 (2)
Győrffy Alexandra
Faragó Evelyn Vivien 4 (3)
Hunyadi Beatrix 1
Szakácsy Kamilla
Lízer Melinda
Sastyin Enikő 1
Benedek Zsófia
Győri Barbara
Kocsis Viktória
Vecsés SE
Lukács Réka 4 (2)
Erdős Éva
Domokos Rita 4
Birta Babett 1
Bátori Orsolya 2
Lukács Viktória 1
Renka Julianna 4
Czudor Alexandra 1
Vitinger Rita 4 (4)
Massza Regina
Kovács Hajnalka
Szegedi Brigitta

21

(9)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 6/6

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBII Női junior Dél 2. forduló
Időpont: 
2012. szeptember 30. 13:00

27

(15)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 9/4

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Győri Barbara Viktória
Benkovich Adrienn 2
Pesti Zsófia 7 (4)
Banádi Rebeka 4
Jankó Beatrix 1
Siklódi Heléna Bella 1
Kovács Eszter 1
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia 1
Faragó Evelyn Vivien 5
Jámbor Vivien Flóra
Szász Dóra 1
Gyurcsovics Noémi
Lízer Melinda 4
Vecsés SE
Bátori Orsolya 5 (1)
Czudor Alexandra 6 (2)
Erdélyi Dorina 5
Tóth Enikő
Ronyecz Viktória 1
Tumpech Nikolett 3
Nyárádi Tímea 3
Ladics Enikő 2
Uray Borbála 3
Szabó Tímea
S. Tóth Anna
Paczári Ágnes 1
Panyik Renáta
Dósa Viktória
Vincellér Antónia
Rózsahegyi Brigitta

29

(13)

Kiállítás: 14 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,
NBI Alapszakasz 2012/2013 4. forduló
Időpont: 
2012. szeptember 29. 18:15

19

(11)

Kiállítás: 6 perc

7 méteres 2/1

Vezetőedző
SZABÓ Edina

ÉTV-Érdi VSE
Koren Alja 1
Balog Beáta 1
Wolf Alexandra 2 (1)
Pálos-Bognár Barbara 4
Janurik Kinga
Elez Kristina 3
Gridnyeva Szvetlana
Kisfaludy Anett 1
Kovács Gréta
Oguntoye Viktória
Szekeres Klára 1
Tóth Tímea
Vincze Melinda 4
Sara Vukčević 2
Buzsáki Nikolett
Takács Kitti
Győri Audi ETO KC
Lunde Haraldsen Katrine
Radicevic Jovanka 3
Heidi Løke 7
1
1
Görbicz Anita 3 (2)
2
Eduarda Amorim 5
2
Orbán Adrienn 2
Szepesi Ivett 2
Lekic Andrea

28

(17)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
Ambros MARTÍN

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: Vágvölgyi Mária, B. Pech Katalin
NBI Junior 2012/2013 4. forduló
Időpont: 
2012. szeptember 29. 15:00

24

(14)

Kiállítás: 2 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
NÉMETH Helga

ÉTV-Érdi VSE
Kovács Gréta 2 (1)
Kocsis Klaudia Viktória
Balázsovics Kinga
Benkovich Adrienn 4
Tóth Szabina
Pesti Zsófia
Szendrey Sára 7
Banádi Rebeka
Siklódi Heléna Bella
Csák Krisztina Csilla
Märtz Cintia
Buzsáki Nikolett 9 (1)
Takács Kitti 2
Győrffy Alexandra
Faragó Evelyn Vivien
Győri Audi ETO KC
Gerháth Fanni 1
Sebestyén Noémi
Szalai Evelin
Ács Anna 7
Gulyás Vanda 6
Hajtai Vanessza 3
Kiskartali Zsófia 2
Linder Luca 1
Palotás Fanni 7 (1)
Pusztai Gréta 1
Szemerey Zsófi
Takács Krisztina 4

32

(17)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 1/1

Vezetőedző

NBI Ifjúsági 2012/2013 4. forduló
Időpont: 
2012. szeptember 29. 13:00

20

(10)

Kiállítás: 8 perc

7 méteres 3/2

Vezetőedző
Havril Károly

ÉTV-Érdi VSE
Kocsis Klaudia Viktória 1
Szabó Laura
Takács Tímea
Győri Barbara Viktória
Balázsovics Kinga 3 (1)
Turi Orsolya 1
Benkovich Adrienn 1
Pesti Zsófia 2
Szendrey Sára 1
Banádi Rebeka 3 (1)
Jankó Beatrix
Kovács Eszter 2
Gyurcsovics Noémi
Lízer Melinda 6
Almási Krisztina
Győri Audi ETO KC
Rózsa Veronika
Borsi Fanni 1
Élő Beatrix 5 (3)
Gerháth Fanni 5
Guttyán Adrienn 1
Hegedüs Dorottya 2
Horváth Petra 1
Nagy Veronika
Németh Anna Melissa 6
Németh Veronika 3
Papp Melinda 5
Puter Dorina 2
Sebestyén Noémi 4
Szalai Evelin

36

(16)

Kiállítás: 4 perc

7 méteres 3/3

Vezetőedző

Helyszín: 
Batthyány Sportcsarnok
Játékvezetők: ,

Támogatóink